Easy Touch ET071-19DDC

zwolik20

Easy Touch ET071-19DDC

Post autor: zwolik20 »

Witam jakiś czas temu zakupiłem ww tv a ze od kilku dni jest możliwość odbioru DTV zakupiłem odpowiedni wzmacniacz .Niestety po całym dniu prób ciągle był tylko czarny obraz choć znalazło kanały wiec przeszukując siec dowiedziałem się ze ten tn ma tuner MPEG-2 ... Czy jest jakaś możliwość przekodowania,dokupienia jakiegoś konwertera czy coś podobnego (nie wiem jestem świeży w temacie) czy muszę kupić tuner do DTV?

DVBManiak

Re: Easy Touch ET071-19DDC

Post autor: DVBManiak »

Jeśli ten model ma gniazdo na moduł CI to możesz dokupić takie coś. Jeśli nie to osobny STB.
Sprawdziłem i raczej nie ma, więc osobny STB. Polecam ci przejrzeć dział i na pewno wybierzesz coś fajnego. Pozdrawiam

zwolik20

Re: Easy Touch ET071-19DDC

Post autor: zwolik20 »

mam moduł ci tylko za ta cenę nie lepiej kupić tuner np wiwa z możliwością nagrywania ?? czyli normalnie jak przełączę w tv na DTV on już wszystko przekoduje a antena zostanie w oryginalnym gnieździe i nie będzie dodatkowego sprzętu?? Ktoś kiedyś używał takiego modułu ?? jak się sprawuje itp ??

Awatar użytkownika
@GUTEK@
Posty: 5559
Rejestracja: 27 kwietnia 2009, o 00:17
Miejscowość: Gliwice
Odbiornik: Astrometa DVB-T2 USB,
Telewizor z AndroidTV 9.0
Instalacja antenowa: Televes
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Katowice/Kosztowy; Czechy

Re: Easy Touch ET071-19DDC

Post autor: @GUTEK@ »

1. Wiwa na pewno nie, zresztą poczytaj na forum, jak już to LV6T, Signal, Maximum i inne.
2. Moduł CI NP4 nie działa z każdym TV oraz nie obsługuje HD, AC3 i E-AC3 - te tunery obsługują.
3. Tak w przypadku modułu wkładasz go tylko w gniazdo CI i nic więcej, używasz tylko telewizora do oglądania, żadnego dodatkowego urządzenia i pilota.

Awatar użytkownika
JaroslawMroczkowski
Administrator
Posty: 2596
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00

Re: Easy Touch ET071-19DDC

Post autor: JaroslawMroczkowski »

O problemach z modułami była spora dyskusja na forum http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=36&t=1175
Najważniejsze wnioski:
- nie z każdym odbiornikiem zadziała prawidłowo
- nie odbiera programów HD
- nie przekodowuje fonii więc jeśli TV nie obsługuje DD i DD+ to i z modułem też nie będzie

zwolik20

Re: Easy Touch ET071-19DDC

Post autor: zwolik20 »

Dzięki za odpowiedzi poczytałem trochę forum i zdecydowałem się na Maximum .

Zablokowany