T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

lemiel
Posty: 98
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Instalacja antenowa: AZART
Nadajnik - obiekt nadawczy: Kosztowy, Skrzyczne

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: lemiel »

To samo co w Netia Player. Bo przecież weźmiesz, zapiszesz te kodowane kanały i od razu film do internetu wrzucisz...
I mimo wszystko jest drogi. A opinie skrajne od super technologia do niedorobiony bo mocno się grzeje.

jedrek00711

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: jedrek00711 »

Czy można otwierać pliki multimedialne z pendriva i jakie formaty są obsługiwane i jak sobie radzi z napisami

Wiking

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: Wiking »

Można odtworzyć tylko to, co zostało nagrane przez T-HD 1000. :)

tv-fun

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: tv-fun »

wow, no to rzeczywiście super dekoder, proponuję sprawdzić czy te nagrania kodowano-dekokowane nie mają lagów przy odtwarzaniu

giaur500
Posty: 1693
Rejestracja: 1 lipca 2011, o 13:42

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: giaur500 »

Wcale nie jestem zaskoczony tym, że sprzęt przygotowany przez Polsat tak właśnie działa. Maksymalne utrudnienie używania do celów innych niż korzystanie z oferty Polsatu. I "gratis" dostępne kodowane kanały z "mux4" w opłakanej jakości i mizernym zasięgu.

Jedyny plus to taki, że chociaż jest inne menu ekranowe. Bo cały sprzęt płynący z Chin, nieważne pod jaką nazwą to i tak jedno i to samo - 2 czy 3 procesory, identyczne menu, identyczny pilot. Chociaż ze screenów widać że pięknem ani funkcjonalnością toto nie poraża.

tv-fun

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: tv-fun »

TVP przespała swoją szansę, szansę na zaprojektowanie ciekawego, porządnie wykonanego dekodera, konkurencyjnego cenowo, do odbioru NTC. Szkoda że nie wzięto odpowiedzialności i dopuszczono fakt, że zalała nasz rynek tandeta w pudełkach o różnych kształtach i podobnych wnętrznościach. Poczta Polska wzięła się za dystrybucję dekoderów, ma w swojej ofercie 2 produkty firm 3-cich. Jeden dobry, drugi beznadziejny, kosztują tyle samo - to jakaś paranoja.

zesepo
Posty: 551
Rejestracja: 3 października 2011, o 21:36
Odbiornik: Opticum HDFT24plus
TESCO DR14O3 R CE
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chwaszczyno

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: zesepo »

Który to ten lepszy, który to ten gorszy? :)

tv-fun

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: tv-fun »

no proszę Cię :D ten, co ma tandetne menu, pilota-klocka i nie ma wyświetlacza LED

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3508
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: Krosnoludek »

Byłem dziś w punkcie sprzedaży CP, i pani poinformowała mnie, że od dzisiaj jest dostępne nowe oprogramowanie, które umożliwia odtwarzanie nagranego materiału z NTC na komputerze.
Mógłby to ktoś sprawdzić, czy faktycznie tak jest ???

tv-fun

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: tv-fun »

o, to byłby duży plus, jak jeszcze dodadzą odtwarzanie filmów z napisami z pendrive to będzie ten dekoder ciekawą propozycją

Wiking

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: Wiking »

To pani ma wybujałą fantazję, bo nic takiego nie znalazłem. :) Nie ma żadnego nowego oprogramowania dla T-HD 1000.

tv-fun

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: tv-fun »

a może to jest jakiś specjalny player na komputer?

tv-fun

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: tv-fun »

ej, jak nie ma jak jest! jest soft z 19.11.2012.

http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/i ... 2012_2.zip

Wiking

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: Wiking »

A instalowałeś go i upewniłeś się, że nie jest to ten sam soft co wydany w piątek?

tv-fun

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: tv-fun »

nie, ja nie posiadam tego sprzętu

Wiking

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: Wiking »

A ja mam, upewniłem się i napisałem, że nie ma żadnego nowego softu. :)

Fantom
Posty: 213
Rejestracja: 5 listopada 2011, o 08:17
Odbiornik: SIGNAL HD-527
Instalacja antenowa: Televes DAT HD
Nadajnik - obiekt nadawczy: Szczecin/Kołowo

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: Fantom »

Czyli DivX sie na tym sprzecie nie odtworzy ?

pytanka :
1) ktos korzystal z wbudowanej anteny ? W jakiej ogleglosci od nadajnika i jakiej mmocy aby to zadzialalo ?
2) Ten dekoder ma jakas obsluge radia FM. Jak to dziala ?

Fantom

rosol90

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: rosol90 »

Witam,wie ktoś jak dostosować pendrive'a 16 Gb zeby działało to nagrywanie/przewijanie itp itd? Niby po podpięciu jest ok pokazuje ile % miejsca na penie jest zajete lecz gdy daje nagrywanie czy cokolwiek to brak reakcji :/
Gdy zmienilem system plikow na NTFS to w ogóle wypada info ze ten pendrajv nie współpracuje z dekoderem.
Gdzieś na innym forum przeczytałem post ze powinno być więcej miejsca jak 4 GB ale nie do końca było to sprecyzowane:(
Nie wierze ze tylko dyski zewnętrzne typu 250-500 gb będą pasować do tego :)
A może wiecie jak zmienić pendrajv'a żeby go widziało jako taki dysk zewnętrzny,wtedy powinno działać :D

zesepo
Posty: 551
Rejestracja: 3 października 2011, o 21:36
Odbiornik: Opticum HDFT24plus
TESCO DR14O3 R CE
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chwaszczyno

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: zesepo »

Czemu nie pójdziesz do sklepu i nie zapytasz sprzedawcy?

Marszal

Re: T-HD 1000 Cyfrowy Polsat Technology

Post autor: Marszal »

Powiedzcie mi zastanawiam się nad zakupem jakiegoś dekodera na święta do salonu mam tam Opticum T50 także trochę mnie już wkurza pilot który działa tragicznie..

Zastanawiam się nad tą propozycją od CP tymbardziej żeby dzieciaki miały coś do pooglądania z tego Nickelodionu, powiedzcie mi jak w tym dekoderze jest z pilotem i czy można jakoś podłączyć go przez wifi żeby urzywać ipli bo mam internet mobilny LTE od Plusa.

Zablokowany