PULS2 w MUX2

informacje techniczne związane z wdrażaniem drugiego multipleksu DVB-T
vigoo
Posty: 504
Rejestracja: 9 lipca 2010, o 11:22
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Szczecin/Kołowo

Re: PULS2 w MUX2

Post autor: vigoo »

Tak, tylko chyba 2012 roku... :)

Awatar użytkownika
Drekan
Posty: 1065
Rejestracja: 12 stycznia 2010, o 13:15
Odbiornik: Samsung 32C650
Instalacja antenowa: ATX 55, antena siatkowa z SWA-49 w polaryzacji wertykalnej
Nadajnik - obiekt nadawczy: Skrzyczne, Ostrawa, Čadca

Re: PULS2 w MUX2

Post autor: Drekan »

C7_4K pisze:
igorlan pisze:
outsider pisze:PULS2 wróci na antenę, czy został zastąpiony przez polsatSportNews??
Na pewno wróci, PULS dostał 2 miejsca w MUX2.
no wróci w końcu 31.07 ma zacząć nadawania
Sądzę, że zapowiedzi, jakie leciały na kanale opisanym jako PULS2, zapewne powrócą po dołączeniu kanału TV6 do składu 2 multipleksu. Pozostanie im nadawanie na pozycji opisanej obecnie jako TV8.

Kiedy TV Puls dołączy drugi swój pełnowartościowy kanał do składu 2 multipleksu, nie wiedzą nawet najstarsi górale. :lol: Miejmy nadzieję, że zaskoczą pozytywnie jak Polsat Sport News. ;)

Awatar użytkownika
MJJ
Posty: 270
Rejestracja: 8 marca 2011, o 20:12
Odbiornik: Philips PFL7665H
Nadajnik - obiekt nadawczy: Warszawa PKiN

Re: PULS2 w MUX2

Post autor: MJJ »

Puls nie ma czym zapełnić swojego podstawowego kanału to jak mają zapełnić dwa programy.

W obecnej sytuacji to najlepiej byłoby aby miejsce PULS 2 odkupił jakiś inny podmiot i zaczął nadawać jakiś wartościowy program.

Staszek07

Re: PULS2 w MUX2

Post autor: Staszek07 »

MJJ pisze:Puls nie ma czym zapełnić swojego podstawowego kanału to jak mają zapełnić dwa programy.

W obecnej sytuacji to najlepiej byłoby aby miejsce PULS 2 odkupił jakiś inny podmiot i zaczął nadawać jakiś wartościowy program.

Będzie wszystko w tej kolejności:
TV6 - TV6
TV7 - PULS 2
TV8 - POLSAT SPORT NEWS

Bartosz Czach

Re: PULS2 w MUX2

Post autor: Bartosz Czach »

MJJ pisze:Puls nie ma czym zapełnić swojego podstawowego kanału to jak mają zapełnić dwa programy.
Bardzo odważne stwierdzenie. Ramówkę pięknie mają zapełnioną. Drugi kanał też miałby z powodzeniem co nadawać
MJJ pisze:W obecnej sytuacji to najlepiej byłoby aby miejsce PULS 2 odkupił jakiś inny podmiot i zaczął nadawać jakiś wartościowy program.
Koncesja jest niezbywalna.

DVBManiak

Re: PULS2 w MUX2

Post autor: DVBManiak »

Ostatnio na Pulsie co włączę widzę same bajki (rano, południe, wieczór), to ten drugi program to by chyba była tragedia.

bartosz4
Posty: 249
Rejestracja: 3 lutego 2011, o 16:50

Re: PULS2 w MUX2

Post autor: bartosz4 »

DVBManiak pisze:Ostatnio na Pulsie co włączę widzę same bajki (rano, południe, wieczór), to ten drugi program to by chyba była tragedia.
No i super, mamy dvb-towy Cartoon Network.

Bartosz Czach

Re: PULS2 w MUX2

Post autor: Bartosz Czach »

DVBManiak pisze:Ostatnio na Pulsie co włączę widzę same bajki (rano, południe, wieczór), to ten drugi program to by chyba była tragedia.
To pasmo przygotowawcze pod PULS2. Po starcie drugiego kanału bajki w większości znikną z TV Puls. Skoro piszesz, że PULS2 byłby tragedią, to chyba na sobotniej imprezie troszkę przesadziłeś już. Sam nie żyjesz w Polsce. Są jeszcze miliony innych obywateli.

_Martin_

Re: PULS2 w MUX2

Post autor: _Martin_ »

Bartosz Czach pisze:
MJJ pisze:Puls nie ma czym zapełnić swojego podstawowego kanału to jak mają zapełnić dwa programy.
Bardzo odważne stwierdzenie. Ramówkę pięknie mają zapełnioną. Drugi kanał też miałby z powodzeniem co nadawać
MJJ pisze:W obecnej sytuacji to najlepiej byłoby aby miejsce PULS 2 odkupił jakiś inny podmiot i zaczął nadawać jakiś wartościowy program.
Koncesja jest niezbywalna.

Wymień ktora pozycja z ramowki pulsu jest dobra.

DVBManiak

Re: PULS2 w MUX2

Post autor: DVBManiak »

Jest wypełniony to fakt bajkami dla dzieci, których jest coraz więcej. Jakiś czas temu jeszcze dało się coś oglądnąć fajnego na Pulsie, ale teraz tylko w nocy coś ciekawego leci.

Bartosz Czach

Re: PULS2 w MUX2

Post autor: Bartosz Czach »

_Martin_ pisze:Wymień ktora pozycja z ramowki pulsu jest dobra.
Programy poradnikowe i lifestyle'owe w ciągu dnia. Wieczrem i w nocy publicystyka. Niektóre seriale też są ciekawe. Szczególnie te z wątkami medycznymi.

DVB-T

Re: PULS2 w MUX2

Post autor: DVB-T »

Już nawet Goło i wesoło to nie to samo co kiedyś :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Andrew525
Posty: 241
Rejestracja: 22 grudnia 2010, o 20:26
Miejscowość: Czechowice
Odbiornik: Panasonic TX-L42S10E
Instalacja antenowa: DAVBOL W1E
Nadajnik - obiekt nadawczy: Skrzyczne

Re: PULS2 w MUX2

Post autor: Andrew525 »

HIHI TV :D

Peter Parker

Re: PULS2 w MUX2

Post autor: Peter Parker »

Czy przypadkiem powodem wyłączenia Puls 2 była ta nowa ustawa, która zabrania zapowiedzi programowych w wymiarze ponad 2min na godzinę?

DVB-T

Re: PULS2 w MUX2

Post autor: DVB-T »

Możliwe, że tak. To co było nadawane w ramach tzw. Puls2 nie spełniało nawet wymogów dotychczas obowiązujących przepisów ustawy o radiofonii i telewizji, aż się dziwiłem, że tyle czasu nic z tym nie zrobiono.

przemkos

Re: PULS2 w MUX2

Post autor: przemkos »

Co do ramówki Pulsu, to ja nie mam zastrzeżeń. Z mojego punktu widzenia bardzo dobrze że puszczają bajki, tym bardziej że w większości to klasyki, które sam znam z dzieciństwa, i w dużym zakresie również Polskie tytuły.
Moje dzieci też nie narzekają na ich ramówkę :lol: A że poza pasmem dla dzieci niewiele się dzieje - no cóż - odbiorcy są różni. Widocznie ktoś to ogląda...

mkbijou

Re: PULS2 w MUX2

Post autor: mkbijou »

przemkos pisze:Co do ramówki Pulsu, to ja nie mam zastrzeżeń. Z mojego punktu widzenia bardzo dobrze że puszczają bajki, tym bardziej że w większości to klasyki, które sam znam z dzieciństwa, i w dużym zakresie również Polskie tytuły.
Moje dzieci też nie narzekają na ich ramówkę :lol:(...)
I bardzo dobrze że będzie w DVB-T kanał z bajkami dla dzieci!
Dlaczego bajki mają być tylko w płatnych platformach satelitarnych?
Puls prezentuje akurat takie bajki, które nie robią dzieciakom wody z mózgu i nie prezentują dzikości i przemocy tak bardzo obecnej w nowych "produkcjach" rodem choćby z Japonii...
Dość tych głupot z Disney Channel!! Dość bakuganów i bentenów!! Od tego można ześwirować!!!

Scooby Doo - TAK
Reksio - TAK
Filemon - TAK
Bolek i Lolek - TAK.

Na to można dzieciom spokojnie pozwolić patrzeć.
Mam nadzieję, że PULS 2 ruszy jak najszybciej i przejmie bajkowe pasmo z programu podstawowego - Dla dobra naszych dzieci...

(nie mamy na razie dobrego kanału sportowego [no może poza CT4 od Czechów], to może chociaż będzie udany dziecięcy)

;-)

Awatar użytkownika
tomek1106
Posty: 62
Rejestracja: 4 czerwca 2011, o 19:15
Miejscowość: Włocławek
Odbiornik: Xiaomi 65 4S
Lg 42Lb671V
Instalacja antenowa: TELEVES DAT BOSS T-FORCE MIX COMBO VHF+UHF
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Płock/Rachocin;Konin

Kiedy wznowi emisję PULS 2 ???

Post autor: tomek1106 »

Kanał Puls 2 na razie jest tylko zarezerwowany na multipleksie drugim, ale tylko są kolorowe paseczki. Wie ktoś kiedy ruszą przynajmniej testy tego kanału ??? :?: :?: :!: :!:
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2011, o 15:47 przez tomek1106, łącznie zmieniany 2 razy.

Bachus_L
Posty: 21
Rejestracja: 25 maja 2011, o 06:42
Miejscowość: Mosty
Odbiornik: Sharp 32hg3342e
Sharp 55UI8762ES
Instalacja antenowa: Siatka + wzmacniacz 2m. nad gruntem 10 metrów n.p.m.
Nadajnik - obiekt nadawczy: Chwaszczyno

Re: Kiedy ruszy PULS 2 ???

Post autor: Bachus_L »

tomek1106 pisze:.. multipleksie trzecim...
Puls 2 w Mux 2, a ruszyć ma podobno od września tego roku.

Bartosz Czach

Re: Kiedy ruszy PULS 2 ???

Post autor: Bartosz Czach »

Mówiło się o sierpniu... Ale potem już o 2012 roku.

Zablokowany