Polsat Sport News w MUX2

informacje techniczne związane z wdrażaniem drugiego multipleksu DVB-T
Awatar użytkownika
Miodzik
Posty: 172
Rejestracja: 29 września 2010, o 12:24
Odbiornik: LG 47LM765S
Instalacja antenowa: Antena szerokopasmowa logarytmiczno - periodyczna
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN PKiN / Raszyn

Re: Polsat Sport News

Post autor: Miodzik »

A propos EPG. Panie Adamie Brodziak czy naprawdę tak dużo roboty jest z tym żeby to wasze EPG było użyteczne? Zróbcie krótszy tytuł i w opisie więcej info, a nie jak teraz: "Tenis ziemny: Turniej ATP World Tour Finals w Londynie - mecz Bob..."
Czy mamy rozumieć, że to was przerasta?

Jump

Re: Polsat Sport News

Post autor: Jump »

PSN naprawdę przypadł mi do gustu, cały Masters live to mocna sprawa. BTW może moje pytanie wzbudzi kontrowersje, ale czy nie wydaje Wam się, że relacje z Londynu transmitują w HD ?

rablos
Posty: 41
Rejestracja: 12 listopada 2011, o 10:24
Odbiornik: funai 21D-3810
Instalacja antenowa: siatka plus zasilacz
Nadajnik - obiekt nadawczy: piaski ryki

Re: Polsat Sport News

Post autor: rablos »

Mecz polskiej grupy w psn w siatke serbia:iran bez pasów.

garym

Re: Polsat Sport News

Post autor: garym »

Jump pisze:PSN naprawdę przypadł mi do gustu, cały Masters live to mocna sprawa. BTW może moje pytanie wzbudzi kontrowersje, ale czy nie wydaje Wam się, że relacje z Londynu transmitują w HD ?
co ciekawe w czasie turnieju na PSN nie ma reklam. W przerwach meczu Tomaszewski mówi, że na chwilę się pożegnamy, ale cały czas jest obraz z kortu. To pewnie pod reklamy na Polsat Sport Extra.

Transmisja na PSN nie jest w HD, ale z pewnością jest tak pierwotnie nagrywana. Dzięki temu uzyskujemy taki dobry obraz.

odziom91
Posty: 434
Rejestracja: 28 maja 2011, o 15:05
Miejscowość: Bydgoszcz
Odbiornik: AB PULSe 4K Combo rev. 2
Octagon SF8008 Combo
Instalacja antenowa: Zbiorcza DVB-T/T2
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN *Trzeciewiec*

Re: Polsat Sport News

Post autor: odziom91 »

garym pisze:
Jump pisze:Transmisja na PSN nie jest w HD, ale z pewnością jest tak pierwotnie nagrywana. Dzięki temu uzyskujemy taki dobry obraz.
Baaa! PSN ma największy bitrate ze wszystkich programów - 4-4,5 Mb/s! :)
Więc na SD to całkiem dużo ;)

DVBManiak

Re: Polsat Sport News

Post autor: DVBManiak »

PSN mnie coraz bardziej zaskakuje na plus oczywiście. ;) Dużo relacji sportowych różnego typu (Golf, Rugby, Tenis czy Badminton), wystarczająco informacji i świetna jakość jak na MUX-2.

Awatar użytkownika
Martinez1989
Posty: 384
Rejestracja: 8 października 2010, o 01:40
Odbiornik: LG M237WDP FergusonAriva210,250 FT-8100 HD,RTL2838 DualDab4
Instalacja antenowa: ATX-107 pol.V, 7 el. VHF

Re: Polsat Sport News

Post autor: Martinez1989 »

Mnie też pozytywnie zaskakuje PSN. Tak jak mój przedmówca zauważył jest różnorodność, ale i dużo transmisji na żywo :) Mi brakuje tylko piłki nożnej... Mają prawa do Ligi Europy i o meczach na żywo to mogę zapomnieć, ale powtórki mogli by pokazywać...

giaur500
Posty: 1693
Rejestracja: 1 lipca 2011, o 13:42

Re: Polsat Sport News

Post autor: giaur500 »

Tak, a w tej chwili charczący dźwięk z kolei na Polsat Sport News.

Awatar użytkownika
MJJ
Posty: 270
Rejestracja: 8 marca 2011, o 20:12
Odbiornik: Philips PFL7665H
Nadajnik - obiekt nadawczy: Warszawa PKiN

Re: Polsat Sport News

Post autor: MJJ »

Martinez1989 pisze: Mają prawa do Ligi Europy i o meczach na żywo to mogę zapomnieć, ...
W poprzedniej kolejce dawali dwa mecze na żywo (oczywiście nie polskich drużyn ale to i tak było miłe zaskoczenie).

rablos
Posty: 41
Rejestracja: 12 listopada 2011, o 10:24
Odbiornik: funai 21D-3810
Instalacja antenowa: siatka plus zasilacz
Nadajnik - obiekt nadawczy: piaski ryki

Re: Polsat Sport News

Post autor: rablos »

Racja a teraz w czwartek dwa mecze tureckich zespołów w siatke w ligach europejskich.ale w tv4 w środe po 21 legia live jest w lidze europy

bartekm

Re: Polsat Sport News

Post autor: bartekm »

wracając do EPG i opisów, nawet na stronie programu polsat sport news nie ma opisów np.: meczów... szkoda
Obrazek

Może jednak ktoś w końcu się obudzi i zacznie dawać opisy :lol:
sam opis "Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata" czy "Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej" nie wiele wyjaśnia. Może warto też dodać opis co jest "na żywo" :D


Ps. Czy dla PSN planowana jest ścieżka ac3/e-ac3 zastępująca mp2?

ss80

Re: Polsat Sport News

Post autor: ss80 »

Dziś zauważyłem nowość na playliście PSN :o przed chwilą był półgodzinny program pod nazwą: "Magazyn alpejski" ciekawie się robi, coraz więcej nowego, ciekawe czy kiedyś Małysza puszczą... :oops: znaczy się w jakimś rajdzie zimowym albo coś :lol:

geolog

Re: Polsat Sport News

Post autor: geolog »

podziękowania dla PSN za Puchar Świata siatkarzy. Super sprawa!!!

liki

Re: Polsat Sport News

Post autor: liki »

Przeglądałem aktualną ofertę cyfrowego polsatu i wszędzie gdzie pojawia się Polsat Sport News, jest on oznaczony jako kanał promocyjny, obok kanałów TVN+1 (wkrótce znika), czy kanałów Discovery (polsat może nie przedłużyć umowy i też znikną z oferty).

Czy jest zatem możliwe, że ten kanał po prostu zniknie z oferty DVB-T? Może okazało się, że PSN wcale nie przyciąga ludzi do CP, zyski z reklam są mizerne, a drogą koncesję naziemną trzeba za niego płacić?

Pozostaje również pytanie co będzie z wolnym pasmem, gdy Puls 2 straci koncesję?
Zastanawiam się nad tym, że być może TVN przejmie to miejsce i przełączy swój główny kanał do HD, co w efekcie spowoduje usunięcie PSN i włączenie Polsatu HD?

To jest zwykłe gdybanie, ale wszystko wskazuje na to, że szykują się zmiany w MUX2.

odziom91
Posty: 434
Rejestracja: 28 maja 2011, o 15:05
Miejscowość: Bydgoszcz
Odbiornik: AB PULSe 4K Combo rev. 2
Octagon SF8008 Combo
Instalacja antenowa: Zbiorcza DVB-T/T2
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN *Trzeciewiec*

Re: Polsat Sport News

Post autor: odziom91 »

PSN nie zniknie z DVB-T. PSN miał być programem sportowym dla tych, co nie mogą sobie pozwolić na "kablówkę", czy "satkę". Dla CP Polsat Sport News nie wnosi niczego nowego, więc program nie jest faworyzowany w ich ofercie. ;)

Nie ma szans na Polsat HD, gdyż - mam nadzieję, że Puls 2 wystartuje, a PSN z pewnością nie zniknie z oferty DVB-T.

Awatar użytkownika
Jarosław Bałuka
Posty: 2888
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Odbiornik: Samsung UE40HU6900
Instalacja antenowa: Ant. siatkowa bez wzmacniacza
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Kraków / Chorągwica

Re: Polsat Sport News

Post autor: Jarosław Bałuka »

Temat wątku: Polsat Sport News

rablos
Posty: 41
Rejestracja: 12 listopada 2011, o 10:24
Odbiornik: funai 21D-3810
Instalacja antenowa: siatka plus zasilacz
Nadajnik - obiekt nadawczy: piaski ryki

Re: Polsat Sport News

Post autor: rablos »


rablos
Posty: 41
Rejestracja: 12 listopada 2011, o 10:24
Odbiornik: funai 21D-3810
Instalacja antenowa: siatka plus zasilacz
Nadajnik - obiekt nadawczy: piaski ryki

Re: Polsat Sport News

Post autor: rablos »

Ciekawe ilu widzów dodał do tego polsat sport news:-P

rablos
Posty: 41
Rejestracja: 12 listopada 2011, o 10:24
Odbiornik: funai 21D-3810
Instalacja antenowa: siatka plus zasilacz
Nadajnik - obiekt nadawczy: piaski ryki

Re: Polsat Sport News

Post autor: rablos »

W środe i czwartek po jednym meczu ostatniej kolejki ligi europy.w środe o .19 a w czwartek o 21.szkola ze nie Polskich ekip

geolog

Re: Polsat Sport News

Post autor: geolog »

odnoszę wrażenie, żę PSN jest "najciszej" nadawanym kanałem ze wszystkich trzech muxów. Ktoś też to zauważył czy to znów problem Sony?
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2011, o 13:25 przez geolog, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany