Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

naziemne telewizyjne emisje cyfrowe DVB-T i DVB-T2, strategie, plany i testy
Gość

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: Gość »


user

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: user »

Witam, czy jest planowane na czas olimpiady uruchomienie TVP HD w multipleksie z Suchej Gory? Jesli tak to kiedy

yerry
Posty: 381
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Odbiornik: Thomson DTI2011
Instalacja antenowa: Telmor Digit
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chorągwica

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: yerry »

Tak. Na czas olimipady.

user

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: user »

czy to jakas pewna informacja? czy tylko z sat kuriera?

harnas136

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: harnas136 »

pan yerry to pracownik emitela (chyba) wiec to na pewno pewna informacja

user

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: user »

panie yerry prosimy o szersze informacje..bo slyszalem od ludzi z rzeszowa (emitel) ze na tvp hd nie ma szans..stad moje zdziwienie

yerry
Posty: 381
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Odbiornik: Thomson DTI2011
Instalacja antenowa: Telmor Digit
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chorągwica

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: yerry »

Tak, czynimy starania aby na czas olimpiady z Suchej Góry był emitowany również kanał TVP HD w MPEG-4.

ekstro

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: ekstro »

Witam,czy znane są już jakieś informacje dotyczące zmian w nadawaniu paczki z Suchej Góry?

jaro8539

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: jaro8539 »

Previously wrote:[quote]Tak, czynimy starania aby na czas olimpiady z Suchej Góry był emitowany również kanał TVP HD w MPEG-4.[/quote]to moze na skrzycznym tez moznabyloby uruchomic, dlaczego jako jedyny nadajnik ma nie miec tvp hd, czyzby Slazacy byli gorsi od reszty Polakow? 

marian

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: marian »

Previously wrote:[quote]Tak, czynimy starania aby na czas olimpiady z Suchej Góry był emitowany również kanał TVP HD w MPEG-4.[/quote]A po olimpiadzie  co zrobicie z odbiorcami  z Suchej Góry i wszystkimi odbiorcami , którzy wam zaufali ?/
Zostaną nabici w Butelkę . To tak ma wyglądać promocja  i wprowadzanie telewizji cyfrowej w Polsce?
 A jak nie byłoby  olimpiady  to co byłoby?

user

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: user »

yerry pytanko:wlasnie zlapalem sygnal z Suchej Gory, TVP1,TVP2,TVP INFO i TVP HD.pierwsze 3 programy bardzo dobra jakosc i dzwiek, natomiast TVP HD - czarna plansza.czy moj sprzet nie radzi sobie z zdekodowaniem sygnalu czy poprostu w tych godzinach (17) nic nie nadajecie? Mam tuner TV do laptopa AVERMEDIA Hybrid ExpressSlim.Prosze o info w jakim czasie moge ogladac TVP HD..

Awatar użytkownika
maciek_p
Posty: 136
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Miejscowość: Kraków
Nadajnik - obiekt nadawczy: Kraków/Chorągwica

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: maciek_p »

Previously mariank wrote:[quote]Previously wrote:[quote]Tak, czynimy starania aby na czas olimpiady z Suchej Góry był emitowany również kanał TVP HD w MPEG-4.[/quote]A po olimpiadzie  co zrobicie z odbiorcami  z Suchej Góry i wszystkimi odbiorcami , którzy wam zaufali ?/
Zostaną nabici w Butelkę .[/quote]

Co Ty chłopie za propagande tu siejesz - kto kogo w butelkę nabije i z jakiego powodu ?


yerry
Posty: 381
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Odbiornik: Thomson DTI2011
Instalacja antenowa: Telmor Digit
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chorągwica

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: yerry »

Previously Jan wrote:[quote]yerry pytanko:wlasnie zlapalem sygnal z Suchej Gory, TVP1,TVP2,TVP INFO i TVP HD.pierwsze 3 programy bardzo dobra jakosc i dzwiek, natomiast TVP HD - czarna plansza.czy moj sprzet nie radzi sobie z zdekodowaniem sygnalu czy poprostu w tych godzinach (17) nic nie nadajecie? Mam tuner TV do laptopa AVERMEDIA Hybrid ExpressSlim.Prosze o info w jakim czasie moge ogladac TVP HD..[/quote]Narazie regularnie nie nadajemy HD, czasami w ciągu dnia na kilka godzin.Przygotowaliśmy konfigurację, stąd informacja o kanale TVP HD, który już niebawem pojawi się aż do końca olimpiady.

user

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: user »

yerry a kiedy konretnie sa jakies emisje bo chce sprawdzic czy wogole odbiore to hd.dzisiaj tak samo jak wczoraj ok godziny 18 czarna plansza na kanale TVP HD

husky83

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: husky83 »

Ponawiam pytanie, jednak jeśli ktoś z emitela zdecyduje się odpowiedzieć proszę o konkretną odpowiedź  (a nie tylko 'nie planujemy włączenia tego programu.'...). Też chciałbym wiedzieć dlaczego Ślązacy są traktowani gorzej niż pozostali będący w zasięgu DVB-T...
Previously jaroislaw zeman wrote:[quote]to moze na skrzycznym tez moznabyloby uruchomic, dlaczego jako jedyny nadajnik ma nie miec tvp hd, czyzby Slazacy byli gorsi od reszty Polakow? [/quote]

ekstro

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: ekstro »

Previously Jan wrote:[quote]yerry a kiedy konretnie sa jakies emisje bo chce sprawdzic czy wogole odbiore to hd.dzisiaj tak samo jak wczoraj ok godziny 18 czarna plansza na kanale TVP HD[/quote]W tej chwili (~ 9:45) nadawany jest materiał promocyjny (2 minuty, w zapętleniu). Jakość materiału jest raczej kiepska. Sam kanał startuje chyba dzisiaj.Zauważyłem, że po zmianie konfiguracji paczki nie muszę już na TVP 2 zmieniać parametrów dźwięku. Do tej pory musiałem ustawiać za każdym razem 2/0 (Sony W4000 nie zapamiętywał tego ustawienia, a były dostępne dwa - dźwięk był słyszalny jedynie w w/w opcji).

JarekM
Posty: 254
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: JarekM »

[quote]to moze na skrzycznym tez moznabyloby uruchomic, dlaczego jako jedyny nadajnik ma nie miec tvp hd[/quote] Obawiam się, że te pytania nie są kierowane pod właściwy adres. Lista obiektów wyznaczonych do emisji TVP HD została opublikowana m.in. >> Tutaj <<
Uwagi na temat dyskryminacji pozostawię bez komentarza. Przypomnę jedynie, że jest to emisja TESTowa, a o sposobie wykorzystania sygnału poszczególnych kanałów (np. TVP HD) decyduje nadawca - w tym przypadku TVP.

romek_moson

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: romek_moson »

Ja na swoim samsungu odbieram tylko dzwięk

ekstro

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: ekstro »

U mnie wszystko w porządku - jest obraz i dźwięk, aktualnie leci jakiś mecz. Oprawa graficzna stacji nawet mi się podoba, logo też jest ok - w przeciwieństwie do np. TVP HISTORIA która ma po prostu logo obrzydliwe

user

Olimpiada w TVP HD - Sucha Góra

Post autor: user »

u mnie tvp hd odbiera na malutkiej antenie - jednak podczas transmisji przewaznie gdy jest ruch kamery za pilka obraz tak jakby  delikatnie przycinal sie. dzwiek i pozostale kanaly - bez zarzutu. yerry czy moze to byc kwestia anteny? moze nie wyrabia? sygnal odbieram karta avermedia hybrid slim na laptopie. odleglosc do nadajnika jakies 70km, oprogramowanie standardowe z karta TV. moze jest jakies alternatywne ?pozdro

Zablokowany