Co dalej z kanałami TVP w NTC

naziemne telewizyjne emisje cyfrowe DVB-T i DVB-T2, strategie, plany i testy
susfol

Re: Harmonogram wdrażania MUX_3

Post autor: susfol »

http://satkurier.pl/news/70955/ogryzki- ... dvb-t.html przyłanczam się do tego wniosku ! Dlaczego płacić na coś czego nie ma ? TVP Sport , TVP Seriale - są kodowane z satelity !

cytat z forum sat kuriera:
normalny 123 napisał(a):

2011-12-12 16:55:00

Nie rozumie ludzi pogodzonych z obecnym stanem rzeczy. Dla mnie normalność to
powszechne płacenie abonamentu, cała oferta TVP w polskiej telewizji naziemnej
DVB-T i przede wszystkim mocna telewizja publiczna. A dołożenie TVP POLONIA do
oferty DVB-T ... nawet mi się nie śniło, w tym momencie TVP po prostu zakpiło z
Polaków. Pierwszym programem , który chcę widzieć w NTC jest TVP SPORT- nie jest
to program powtórkowy i niektóre programy ma na wyłączność... a kto za to
płaci... W ramówce jest dużo archiwów za które płacili z kolei nasi ojcowie,
więc mam pełne prawo mieć dostęp do tego programu płacąc abonament.
Na końcu dziękuję autorowi za walkę o... normalność... to tak mało i tak wiele?

odziom91
Posty: 434
Rejestracja: 28 maja 2011, o 15:05
Miejscowość: Bydgoszcz
Odbiornik: AB PULSe 4K Combo rev. 2
Octagon SF8008 Combo
Instalacja antenowa: Zbiorcza DVB-T/T2
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN *Trzeciewiec*

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: odziom91 »

Ja powiem krótko. Cała sprawa polega na tym, iż TVP sztucznie zapycha miejsce w MUX'ie. Po co nam dwie wersje programu regionalnego i TVP Polonia (dla Polaków poza granicami kraju)? Równie dobrze TVP może dać program muzyczny, filmowy, czy nawet bajki dla dzieci...

Skoro ludzie płacą (ci co płacą) abonament, to chcą więcej programów, a w miarę możliwości powinno się je oferować. Są możliwości, ale TVP nie potrafi ich wykorzystać z powodu rzekomego "braku pieniędzy", bo "nikt nie płaci abonamentu" lub "ciągle im mało"...

Aż mi się przypomniały słowa osoby, która dzwoniła do Tele2 - "płacę, żądam!"

mariusz 37

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: mariusz 37 »

Postudiujmy trochę temat w Wikipedii:
"Telewizja publiczna (telewizja państwowa) - stacja telewizyjna (lub stacje telewizyjne), stanowiąca własność Skarbu Państwa, niebędąca - w odróżnieniu od telewizji komercyjnych - własnością prywatnego kapitału. Środek masowego przekazu ustawowo zobowiązany do szerzenia tzw. społecznej misji programowej, bowiem generowanie zysków nie jest jej podstawowym zadaniem. Dlatego też ramówki nadawców państwowych zawierają m.in.: programy kulturalne, magazyny przeznaczone dla mniejszości narodowych i etnicznych oraz magazyny religijne.

W niektórych państwach telewizje państwowe w ogóle nie istnieją (np. w Izraelu), w innych zaś odgrywają dominującą rolę na rynku medialnym (np. brytyjska korporacja BBC)."

A jak się ma do tego to:
"TVP Sport – kanał tematyczny Telewizji Polskiej S.A. o charakterze sportowym (jednostka organizacyjna TVP S.A.), pierwszy komercyjny i kodowany kanał w historii polskiej telewizji publicznej, na który TVP S.A. udziela operatorom medialnym płatnych licencji na reemisję (przez to jest on dostępny w niektórych sieciach telewizji kablowej, DSL oraz na platformach cyfrowych)."


Prawda, że dziwny twór?... ;)

loker

Re: Zmiany w TVP Historia i nowy kanał TVP Dokument

Post autor: loker »

Drekan pisze:Tak po prawdzie, jedynym sposobem by TVP nie mogła powołać się na brak miejsca w NTC na wszystkie swoje kanały, jest przyznanie nadawcy publicznemu, dwóch całych multipleksów. :geek:

Jeden multipleks zawierałby:
1. TVP1 HD
2. TVP2 SD - w przyszłości zastąpiony kanałem TVP Film
3. TVP Info podstawowe
4. TVP Info dodatkowe - docelowo TVP Regionalna
5. TVP Kultura
6. TVP Historia
7. TVP Polonia

Na drugim multipleksie znalazłyby się:
1. TVP1 SD - w przyszłości zastąpiony kanałem dla dzieci
2. TVP2 HD
3. TVP Sport
4. TVP Seriale
5. TVP Dokument
6. TVP Parlament
7. TVP Cogito - kanał w planach

Chyba, że TVP stworzyłaby więcej kanałów tematycznych. :roll:
Logicznym posunięciem byłoby stworzenie kanału TVP Sport HD. Może wtedy kanał w standardowej rozdzielczości znalazłby się w DVB-T (jako mniej atrakcyjny dla widza). ;)
To może być bardzo dobre rozwiązanie. Ponieważ mój laptop nie radzi sobie z płynnym odtwarzaniem HD popieram zostawienie podstawowych kanałów również w wersji SD. Skoro na miejsca w kolejnych MUXach nie ma wielu chętnych, a nie chcemy mieć wśród nich Mango24, to danie TVP zarówno MUX-3 jak i MUX-4(5) byłoby sensowne. I TVP mogłaby umieścić swoje wszyskie kanały realizując w ten sposób swoją misję.

Awatar użytkownika
Poland
Posty: 2080
Rejestracja: 4 marca 2009, o 13:19
Miejscowość: Trzciana k. Bochni
Odbiornik: Radio: GRUNDIG COSMOPOLIT 7A / DUAL DAB 3 / DUAL DAB P-100
Instalacja antenowa: Ant.: Teleskopowa (Radio DAB+ x3)
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Kraków "Chorągwica"

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: Poland »

Moim zdaniem trzonem oferty TVP powinny być następujące kanały TVP1,TVP2 i TVP Regionalna (główna wersja) i one powinny być w MUX1. Oferta MUX3 powinna natomiast potrzebniejsze kanały TVP jak dodatkowa wersja TVP Regionalnej,TVP Info, TVP Kultura, TVP Sport, TVP Historia (Dokument) i 3 nowe sensowne projekty TVP lub 2 razy HD także w miejscu TVP Historia. I tyle jeżeli chodzi o TVP. TVP Polonii nie wymieniłem gdyż moim zdanie mogłaby być za wypełniacz dla TVP Regionalnej.

zesepo
Posty: 551
Rejestracja: 3 października 2011, o 21:36
Odbiornik: Opticum HDFT24plus
TESCO DR14O3 R CE
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chwaszczyno

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: zesepo »

Cytując pewną "sławną osobę": trzeba słać, słać, Moi Drodzy, trzeba słać!
Ale nie przelewy, lecz listy, jedyne 1.55 PLN
Adres do korespondencji:
Telewizja Polska S.A.
ul. Jana Pawła Woronicza 17
00-999 Warszawa
---
Tak z innej beczki:http://www.tvp.pl/o-tvp/wczasy
Już mamy jedną przyczynę wysokich kosztów utrzymania Telewizji.

giaur500
Posty: 1693
Rejestracja: 1 lipca 2011, o 13:42

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: giaur500 »

Po co ten temat? Po pierwsze: to forum nie jest bezstronne, należy do firmy Emitel, która ściśle współpracuje z TVP. Nie będzie więc tutaj "plucia" na tvp (nawet słusznego też nie). Jeśli chcecie rozpoczynać taką dyskusję, to złe miejsce sobie do tego wybraliście. To moje zdanie. To prawie tak, jakby zakładać taki temat na forum prowadzonym przez tvp (dlatego ze prawie, ten wątek w ogóle został dopuszczony jak sądzę);

Po drugie, to bicie piany nic nie zmieni. Nie chce mi się tego wszystkiego komentować ale jestem pewien że średnia wieku piszących w tym wątku to maksimum 15 lat (nie wliczajaąc wypowiedzi moderatora).

Powiem tylko, że to co wy chcecie to nie ma znaczenia. Zresztą, cała ta sytuacja np. z abonamentem to nie jest akurat coś, o co można winić tvp - to firma jak każda inna, a każda firma nastawiona jest na zysk. Należy raczej winić rządzących że takie a nie inne prawo dotyczące abonamentu obowiązuje lub będzie obowiązywać. Czy oczekujecie że tvp zrzeknie się abonamentu, a jeszcze może dobrowolnie ogłosi upadłość czy co? Dostają kasę to biorą, proste.

pawelll
Posty: 732
Rejestracja: 18 lipca 2011, o 23:04

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: pawelll »

Mylisz się kolego.
Po pierwsze forum nie służy do plucia tylko do wymiany poglądów. I to maksymalnie merytorycznej a nie do obrzucania wszystkiego i wszystkich inwektywami.
Po drugie Emitel ma tyle samo wspólnego z TVP co z TVN, Polsat i innymi stacjami.

Po trzecie inni rozmówcy z tego wątku musieliby być niemowlakami, żeby średnia wieku wyszła taka jak napisałeś :) Ja mocno zawyżam średnią :)

Po czwarte nikt nie pisał o niepłaceniu abonamentu, wręcz przeciwnie.

A na koniec - jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz. Niestety większość Twoich wpisów na tym forum jest podobna :(

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3511
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: Krosnoludek »

Jeśli chodzi o abonament, to ja jestem za, nawet wliczony w energię elektryczną, i płacił by każdy, tylko wszystkie kanały TVP muszą być dostępne dla społeczeństwa!.

Jeśli chodzi o TVP Sport, wstawię jeszcze raz:
Interpelacja nr 7395 do ministra skarbu państwa
22-03-2007
Interpelacja w sprawie dostępności dla widzów nowego kanału telewizji polskiej TVP Sport

Panie Ministrze! Na spotkaniach i dyżurach poselskich podnoszony jest problem braku dostępności dla polskich widzów nowego kanału telewizji polskiej TVP Sport. Według dostępnych wiadomości jest to prawdopodobnie kanał kodowany dostępny za dodatkową opłatą.

W związku z tym proszę o informację Pana Ministra jako właściciela spółki TVP, czy polscy kibice muszą imprezy sportowe jak mistrzostwa świata w siatkówce, mecze polskiej ligi piłkarskiej i siatkowej oglądać w telewizjach komercyjnych oraz dlaczego mają dodatkowo płacić za programy sportowe nadawane przez polską Telewizję.

Czy zdaniem Pana Ministra takie postępowanie TVP mobilizuje widzów do płatności abonamentowej?

Z poważaniem

Poseł Stanisław Stec

Oborniki, dnia 22 marca 2007 r.
..........................................................................................
Minister Wojciech Jasiński
Odpowiedź na interpelację w sprawie dostępności dla widzów nowego kanału telewizji polskiej TVP Sport

Szanowny Panie Marszałku! W odpowiedzi na interpelację posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej pana Stanisława Steca (znak SPS-023-7395/07 z dnia 30.03.2007 r.) w sprawie dostępności dla widzów nowego kanału telewizji polskiej TVP Sport uprzejmie przekazuję informację Zarządu Telewizji Polskiej SA przekazaną ministrowi skarbu państwa w przedmiotowej sprawie.

Z przedstawionych wyjaśnień zarządu wynika, że kodowanie nadawanych programów TVP Sport jest niezbędne ze względu na zakres nabywanych przez spółkę praw i licencji. Nabyte prawa licencyjne ograniczają zasięg dostępności sygnału do terytorium Polski, a ze względu na restryktywną politykę licencyjną organizatorów i agencji praw sportowych, wysoki koszt zakupu praw do popularnych imprez i przywiązywanie przez nadawców dużego znaczenia do ochrony zakresu ich wyłączności terytorialnej - zakup licencji i praw do nadawania satelitarnego free-to-air na potrzeby TVP Sport byłby w większości wypadków niemożliwy bądź połączony z nieproporcjonalnymi kosztami. W takiej sytuacji program mógłby w ogóle nie powstać lub istniałby z ubogą ofertą programową.

W przedstawionej przez zarząd spółki informacji zwrócono uwagę na fakt, że kodowanie ze względu na ograniczenia terytorialne praw do materiałów programowych nie jest tożsame z kodowaniem stosowanym przez płatne telewizje w celu uniemożliwienia odbioru programu bez opłacenia opłaty dostępowej. Równocześnie należy zauważyć, że TVP nie pobiera i nie przewiduje obciążenia indywidualnych widzów opłatami z tytułu odbierania publicznych programów wyspecjalizowanych.

Pobieranie opłat licencyjnych przez nadawcę publicznego od operatorów z tytułu praw pokrewnych w opinii zarządu spółki jest dozwolone, ponieważ:

- nie są to opłaty za dostęp do programu (telewidz nie musi ich ponosić, żeby odbierać program),

- opłaty są pobierane z tytułu praw pokrewnych za eksploatację nadań programu na polu reemitowania, a korzystającym z programu jest operator i jego dotyczy obowiązek uiszczania opłat,

- spółka w odniesieniu do swojej zawartości programowej, której jest producentem, w przypadku udzielania licencji autorskoprawnych pobiera opłaty licencyjne, zatem w analogiczny sposób może pobierać opłaty od korzystających z programu jako całości, czyli jego nadań.

Zarząd spółki zapewnił, że kodując niektóre programy, TVP podejmuje starania na rzecz zapewnienia do nich szerokiego dostępu, zgodnie z wymogiem powszechności usługi rozpowszechniania programów. Działania te koncentrują się na trzech aspektach:

- docelowym włączeniu programów wyspecjalizowanych do oferty programowej w ramach cyfrowego multipleksu naziemnego,


- podjęciu kroków umożliwiających odbiór satelitarnych programów indywidualnym odbiorcom,

- włączeniu programów TVP do oferty programowej platform cyfrowych i sieci operatorów kablowych.

Przykładowo nieodpłatne rozpowszechnianie TVP Sport dla odbiorców indywidualnych jest możliwe w związku z rozpoczęciem nadawania tego kanału z testowego nadajnika cyfrowej telewizji naziemnej w Wiśle. W takim przypadku do odbioru potrzebny jest dekoder naziemnej telewizji cyfrowej, którego koszt wynosi ok. 200 zł.

Zarząd spółki podkreślił, iż w celu wypełniania misji nadawcy publicznego oraz uwzględniając realizowane licencje, o które rywalizuje na wolnym rynku ze stacjami komercyjnymi, wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe z udziałem reprezentantów Polski relacjonuje na powszechnie dostępnych antenach (TVP1, TVP2, TVP3).

Mam nadzieję, że przedstawione powyżej wyjaśnienia zarządu spółki uzna Pan Marszałek za wyczerpujące kwestię dostępności dla widzów kanału TVP Sport.

Z wyrazami szacunku

Minister

Wojciech Jasiński

Warszawa, dnia 25 kwietnia 2007 r.
http://www.gover.pl/k5/poslowie/szczego ... -tvp-sport

Trzeba będzie coś naskrobać do TVP i zobaczymy co odpiszą.

pawelll
Posty: 732
Rejestracja: 18 lipca 2011, o 23:04

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: pawelll »

Niech żyją krasnoludki !!!

Odpowiedź jest jednoznaczna- kodowanie TVP Sport ma na celu wyłącznie ograniczenie terytorialne emisji a nie działalność komercyjną. Więc nawet bazując na tym widać wyraźnie, że w NTC TVP Sport powinien być.
Problem w tym, że to jest odpowiedź z czasów chyba Farfała, od tego czasu każdy prezes TVP prowadził własną politykę.
Niestety (dla sprawy) poseł Stec nie został wybrany w tym roku, ale pewnie warto zainteresować tematem jakiegoś innego posła, najlepiej kogoś kto wszedł zamiast niego. Jest tu jakiś forumowicz z Piły albo okolic?

Awatar użytkownika
Puma
Posty: 2994
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, o 08:48
Miejscowość: Chojnice
Odbiornik: LG 32LM6370 WebOS 4.5, HbbTV 2.0.1
Instalacja antenowa: Dipol 44/21-69 Tri Digital (bez wzmacniacza), ~7m.n.p.t.
Nadajnik - obiekt nadawczy: Trzeciewiec (63km)

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: Puma »

Ten kto sądzi że płacenie abonamentu przez WSZYSTKICH spowoduje że TVP da swoje WSZYSTKIE kanały za darmo jest w błędzie.

mariusz 37

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: mariusz 37 »

Wybaczcie za to OT, ALE MUSZĘ, po takich wypowiedziach jak kolegi @giaur 500...
Jeżeli chcesz się bawić w psychologię grupy to marnie Ci to idzie... Gdy ma się 15 lat można podyskutować co najwyżej o ESKA TV. ;)
Natomiast polemizując z Twoją psychologią, też się zabawiłem i doszedłem do wniosku komu najbardziej nie pasuje mocna TELEWIZJA PUBLICZNA - więc po pierwsze grupie, która nie płaci abonamentu i po drugie wszelkim dystrybutorom platform cyfrowych... ;)
I zgadnijcie czy trafiłem? No to macie odpowiedź -
giaur500 pisze:
qwerty pisze:A z czego ma tvp robić własne produkcję, jak jej nie stać? Zapłaciłeś abo? Jak nie to milcz :!:
Nie mam telewizora, więc nie muszę.
Tak więc komu tutaj zależy na rozmydleniu tego wątku? Tego typu wypowiedzi należy usuwać z tej dyskusji i mój post też może być usunięty dla przejrzystości tematu, bo nikomu nie zależy tutaj na OT.
Ps.
Wpadłem jeszcze na pomysł, aby w opisie użytkownika KAŻDY ZADEKLAROWAŁ CZY PŁACI ABONAMENT, może wtedy będziemy mieli bardziej klarowną rozmowę. ;)
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2011, o 11:22 przez mariusz 37, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Puma
Posty: 2994
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, o 08:48
Miejscowość: Chojnice
Odbiornik: LG 32LM6370 WebOS 4.5, HbbTV 2.0.1
Instalacja antenowa: Dipol 44/21-69 Tri Digital (bez wzmacniacza), ~7m.n.p.t.
Nadajnik - obiekt nadawczy: Trzeciewiec (63km)

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: Puma »

Jak dla mnie TVP może przestać istnieć, oglądam sporadycznie. TVP jest tak samo komercyjna jak np. Polsat tylko nie przerywają filmów reklamami.
TVP moim zdaniem nie oferuje NIC wartościowego, nawet te kanały płatne są do niczego.
TVP Seriale, skoro są tam powtórki to jaki to wartościowy kanał?
TVP Sport mnie nie interesuje.
TVP HD, nie podniecam się znaczkiem HD.

Gdy miałem plansze w TVP2 że jest zakodowany to rozmawiałem o tym w domu że jak zakodują i będą chcieli opłaty za odkodowanie to nikt nie zapłaci za to bo oferta jest coraz większa w NTC... i dlatego TVP chcę abonament płatny z prądem bo mało kto zapłaci za kanały TVP.

Awatar użytkownika
TVRuda
Posty: 700
Rejestracja: 24 sierpnia 2011, o 22:02
Odbiornik: 1) Samsung

2) LG 22LK330-ZB
Instalacja antenowa: Antena siatkowa, zawieszona na maszcie ze wzmacniaczem.
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Katowice - Kosztowy

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: TVRuda »

Moim zdaniem pakiet TVP w NTC powinien nadawać Jedynkę, Dwójkę, Info i REGIONALNY PRZEZ CAŁY DZIEŃ A NIE TYLKO PRZY WSPÓLDZIELENIU ANTENY Z INFO. Pozatym na TVP Katowice naokrągło lecą powtórki. Zapychają swoje godziny nadawania Tajemicą Twierdzy Szyfrów, Londyńczycy a na okrągło leci Cukierenka Dziadka Benka nie wspominając o Telezakupach. Tak naprawdę TVP Regionalna nie istnieje.

pawelll
Posty: 732
Rejestracja: 18 lipca 2011, o 23:04

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: pawelll »

Panowie, to jest wątek o tym jak rozszerzyć ofertę TVP w NTC a nie o tym czy ktoś lubi czy TVP. Oglądanie TVP nie jest obowiązkowe. Tak samo jak generalnie TV.

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3511
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: Krosnoludek »

Dzwoniąc jakieś pół roku teku do TVP wyraźnie mi powiedziano, że niema dużego nacisku ze strony społeczeństwa na włączenie TVP Sport do NTC, wolą brać dodatkowe pieniążki od gniazdka. No ale przecież nie muszą rezygnować z opłat od operatorów płatnej tv, są to opłaty za reemisję cyt.
Pobieranie opłat licencyjnych przez nadawcę publicznego od operatorów z tytułu praw pokrewnych w opinii zarządu spółki jest dozwolone, ponieważ:

- nie są to opłaty za dostęp do programu (telewidz nie musi ich ponosić, żeby odbierać program),

- opłaty są pobierane z tytułu praw pokrewnych za eksploatację nadań programu na polu reemitowania, a korzystającym z programu jest operator i jego dotyczy obowiązek uiszczania opłat,

- spółka w odniesieniu do swojej zawartości programowej, której jest producentem, w przypadku udzielania licencji autorskoprawnych pobiera opłaty licencyjne, zatem w analogiczny sposób może pobierać opłaty od korzystających z programu jako całości, czyli jego nadań.

Przykładowo nieodpłatne rozpowszechnianie TVP Sport dla odbiorców indywidualnych jest możliwe w związku z rozpoczęciem nadawania tego kanału z testowego nadajnika cyfrowej telewizji naziemnej w Wiśle. W takim przypadku do odbioru potrzebny jest dekoder naziemnej telewizji cyfrowej, którego koszt wynosi ok. 200 zł.
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2011, o 14:16 przez Krosnoludek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
qwerty
Posty: 3260
Rejestracja: 9 września 2009, o 16:41
Miejscowość: Białystok
Odbiornik: LXDVB101
32LM6300
2x FTE T220 MAX
Instalacja antenowa: dipol szerokopasmowy i biquady
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Krynice

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: qwerty »

Zróbcie petycję i z chęcią się pod nią podpiszę.

pawelll
Posty: 732
Rejestracja: 18 lipca 2011, o 23:04

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: pawelll »

Ktoś może wyszukać jakiś adres mailowy w TVP na który można byłoby wysłać np. 50 tys maili?

Awatar użytkownika
qwerty
Posty: 3260
Rejestracja: 9 września 2009, o 16:41
Miejscowość: Białystok
Odbiornik: LXDVB101
32LM6300
2x FTE T220 MAX
Instalacja antenowa: dipol szerokopasmowy i biquady
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Krynice

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: qwerty »


Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3511
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: Co dalej z TVP w NTC

Post autor: Krosnoludek »

Rzecznik prasowy

Joanna Stempień-Rogalińska
kierownik Zespołu Prasowego TVP

Rzecznik@tvp.pl

oraz do Ministerstwa Skarbu Państwa: http://www.msp.gov.pl/portal/pl/33/3710 ... nstwo.html lub minister@msp.gov.pl

koniecznie dołączyć tą interpelację: http://www.gover.pl/k5/poslowie/szczego ... -tvp-sport
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2011, o 15:31 przez Krosnoludek, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany