PPV (PayPerView) w NTC

naziemne telewizyjne emisje cyfrowe DVB-T i DVB-T2, strategie, plany i testy
Awatar użytkownika
kupon
Posty: 670
Rejestracja: 18 lutego 2009, o 15:02
Odbiornik: Panasonic TX-50DXU701 / Panasonic TX 32AS650E
Instalacja antenowa: Dipol 44/21-69 Tri Digit+DIPOL-4/5-12 pol.V+Zwrotnica antenowa FM/6-12/21-69/75
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chorągwica

Re: PPV (PayPerView) w NTC

Post autor: kupon »

No ale przecież nie napisałem,czy PPV ma prawo bytu w DVB-T,czy nie.
Napisałem tylko to co napisałem,a kolega nad interpretuje mój wpis. ;)

ntcdvb

Re: PPV (PayPerView) w NTC

Post autor: ntcdvb »

Ale wprowadzenie PPV czy VOD do DVB-T musi odbyć się kosztem ilości nadawanych programów.
Nasza NTC zamyka się w 3 ogólnokrajowych multipleksach (MUX1, MUX2 i MUX4-TV Mobilna), 1 regionalnym multipleksie o zasięgu krajowym MUX3-TVP i planowanych MUX-R regionalne emisje kanałów lokalnych w sposób cyfrowy.
MUX1+MUX2+MUX3 = (kanały/programy) 2 HD i 20 SD, MUX4 dubluje paczkę 1-3 i w jakości tak marnej że ten pakiet jest dla mnie poniżej oceny, pozostaje MUX-R.
Ale tu już problemy, bo nie są ustalone kanały pod wszystkie obecnie nadające analogowo kanały lokalne, ale w aglomeracjach miejskich po ASO kanały powinny być dostępne.
O DVB-T2 i MUX5/6 jeszcze niewiele wiadomo, test DVB-T2 prowadzi Emitel i chwała im za innowacyjność i wdrażanie nowych technologii i każdemu kto się do tego przyczynił.

Kurian

Re: PPV (PayPerView) w NTC

Post autor: Kurian »

Witam !

Tak pryz okazji już jest PPV w MUX .. trochę w prawdzie opłotkami (bo niby to tv mobilna ale to tak na prawdę płatny MUX) i w tym MUX-4 była walka w systemie PPV ..

pozdrawiam
Rafał

Zablokowany