MI : Plan wdrażania telewizji cyfrowej w Polsce

naziemne telewizyjne emisje cyfrowe DVB-T i DVB-T2, strategie, plany i testy
Awatar użytkownika
JaroslawMroczkowski
Administrator
Posty: 2596
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00

Re: MI : Plan wdrażania telewizji cyfrowej w Polsce

Post autor: JaroslawMroczkowski »

... Inaczej to monitor + tuner SAT i niech spadają z abonamentem.
Monitor + tuner SAT czyli odbiornik TV, tyle że "modułowy".
W takim przypadku również NALEŻY płacić abonament RTV !
Załatwia oczywiście tylko interesy korporacji
Jeśli masz dowody powiadom odpowiednie służby. Jeśli nie, to może wystarczy już tej "książki skarg i zażaleń".
Może czas na bardziej konstruktywną dyskusję.
A jeśli nie ma konstruktywnych wniosków to poczekajmy po prostu na kolejne decyzje, rozstrzygnięcia lub choćby wiadomości o postępach prac zamiast po raz kolejny rozwijać spiskową teorię dziejów.

janek 77

Re: MI : Plan wdrażania telewizji cyfrowej w Polsce

Post autor: janek 77 »

Po co te nerwy...
Jest tylko faktyczne zaprzeczanie spiskom.
A w historii przedsięwzięć jest historia faktów...
i to się liczy , a nie deklaracje

Chciałbym zauważyć, że od znajdowania dowodów są służby a nie obywatele.
Jeśli chodzi o konstruktywny wniosek...
Panowie : "Proszę uprzejmie zacząć wspólpracować i realizować interes społeczeństwa bo działacie w imieniu i na rzecz społeczeństwa"

Rozczarowanie rośnie.....

Awatar użytkownika
Puma
Posty: 2994
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, o 08:48
Miejscowość: Chojnice
Odbiornik: LG 32LM6370 WebOS 4.5, HbbTV 2.0.1
Instalacja antenowa: Dipol 44/21-69 Tri Digital (bez wzmacniacza), ~7m.n.p.t.
Nadajnik - obiekt nadawczy: Trzeciewiec (63km)

Re: MI : Plan wdrażania telewizji cyfrowej w Polsce

Post autor: Puma »

Wydawało mi się że forum służy do czegoś i nasze wypowiedzi. Jeżeli widzimy że Emital oprotestuje przetarg na MUX III w ostatnich możliwych terminach i jeszcze dosyć mało merytorycznie, to do kogo mamy mieć pretensji jak nie do Emitela za opóźnianie startu MUX III i pośrednio MUX I?

Jak to nazwałeś "książki skarg i zażaleń"...gdyby jakieś postępy były to na forum może by się znalazły pochwały ;)

Oczywiste że na forum będzie więcej skarg niż pochwał z dwóch powodów:
1. Kto nadajniki testowe odbiera bez problemu nie będzie pisał peamów na Waszym adresem.
2. Mało komu się chcę pisać o problemach z odbiorem jak widzi ignorowanie jego postów.

Dla mnie jest jasnym że Emitel jako monopolista na rynku czuje się pewnie i może sobie grymasić ile chcę...ale do czasu i mam nadzieję że to zrozumie i zabierze się bardziej zdecydowanie do roboty.

Ps. Może forum czytają osoby z poza Emitela które coś w tej sprawie mogą zrobić i jak widzą skargi innych to coś z tym zrobią.

Ps2. Jeszcze jedno, temat dotyczy strategi wdrażanie NTC w Polsce więc unoszenie się że wszystkie żale w tym temacie dotyczą Emitela jest niepoważne.
Ostatnio zmieniony 8 stycznia 2010, o 11:30 przez Puma, łącznie zmieniany 1 raz.

Demon

Re: MI : Plan wdrażania telewizji cyfrowej w Polsce

Post autor: Demon »

JaroslawMroczkowski pisze:Jeśli masz dowody powiadom odpowiednie służby. Jeśli nie, to może wystarczy już tej "książki skarg i zażaleń".
Może czas na bardziej konstruktywną dyskusję.
A jeśli nie ma konstruktywnych wniosków to poczekajmy po prostu na kolejne decyzje, rozstrzygnięcia lub choćby wiadomości o postępach prac zamiast po raz kolejny rozwijać spiskową teorię dziejów.
Panie Jarku. Używa Pan sloganu/banału o spisku. I tu się Pan myli. Jeżeli uważa Pan, że prawda jest wtedy, gdy są na to dowody, to jest niestety Pana problem i z tego powodu żal mi Pana :(. Ja uważam, że prawda jest jedna i obojętne jest, czy są na to dowody czy nie. Domniemanie niewinności jest zasadą stosowaną przed sądem (i to też zależy wobec którego człowieka :( ) ale nie przed historią i człowiekiem. Są takie działy matematyki jak logika :idea: i prawdopodobieństwo/statystyka. Obserwując to, co się dzieje w Polsce w sferze polityki, gospodarki i na ich styku oraz stosując fundamentalne prawa nauki nie można wyciągać innych wniosków niż konspiracja, hucpa, spisek, targowica, zdrada. Mógłbym bardziej dosadnie opisać stan Polski, ale pozostawię to każdemu z osobna do przemyślenia. Sądzę, że bardziej prawdopodobne jest, że w Himalajach żyje Yeti niż to, że wszystkie osoby wokół NTC mają czyste sumienie.

Oczywiście jak zwykle dostanę odpowiedź od Emitela. Przecież teoria przemilczania i ignorowania również nie istnieje :lol:.

Nie dziwi Panów, dlaczego tak mocno wątek zboczył z tematu? Po prostu przedmiotowy Plan wdrażania rypnął, Panowie nie mają praktycznie żadnej informacji o postępie prac w kwestii realizacji jakiegokolwiek planu a ludzie "wykoleili się z torów" i szukają tego przyczyn - są na dobrej drodze...

Awatar użytkownika
Jarosław Bałuka
Posty: 2888
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Odbiornik: Samsung UE40HU6900
Instalacja antenowa: Ant. siatkowa bez wzmacniacza
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Kraków / Chorągwica

Re: MI : Plan wdrażania telewizji cyfrowej w Polsce

Post autor: Jarosław Bałuka »

Panowie, dość tego. Albo piszecie merytorycznie w danym wątku albo Wasze posty lecą do śmieci. Własne, osobiste wynużenia i żale pod czyimś adresem można ogłaszać na prywatnych blogach. Tu rozmawiamy konstruktywnie o planie przedstawionym przez MI albo wcale.
Przypominam temat wątku " MI: Plan wdrażania telewizji cyfrowej w Polsce". I nie jest to "Emitel plan wdrażania telewizji cyfrowej" jeśli ktoś nie zauważył. Jeśli Emitel będzie autorem jakiegoś planu to wówczas będziemy ten plan omiawiać i do niego zgłaszać skargi/zażalenia/pochwały, w innym wątku.
Nie życzę sobie widzieć tu osobistych wycieczek pod czyimś adresem, jak również pod adresem konkretnych firm, urzędów czy instytucji. I albo sie zgadzacie z tymi zasadami i dyskutujemy dalej albo proszę zmienić forum.

Awatar użytkownika
JaroslawMroczkowski
Administrator
Posty: 2596
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00

Re: MI : Plan wdrażania telewizji cyfrowej w Polsce

Post autor: JaroslawMroczkowski »

koniec dyskusji

Zablokowany