Tvp sport

naziemne telewizyjne emisje cyfrowe DVB-T i DVB-T2, strategie, plany i testy
xxxpakaxxx

Tvp sport

Post autor: xxxpakaxxx »

Mieszkam w wielkopolsce.Lipno k.leszna 47km do nadajnika śrem.Co muszę kupic żebym mógl odbierac ten kanał napewno jakiś tuner dvb-t z mpeg-4 ale jaki polecacie może być do komputera i jaka antene musze mieć.Czy transmisja prowadzona z nadajnika śrem tvp sport jest bez większych przerw.Czy jezeli teraz kupie tuner to pózniej będe go musiał zmienic (beda jakies systemy kodowania w stylu kart takich jak ma cp,cyfra plus??Pozdrawiam i prosze o odpowiedz z góry dziekuje

Maciej

Tvp sport

Post autor: Maciej »

WitamMieszkam koło Ostrowa Wlkp.Używam tunera Golden Interstar 870 CRCI Xpeed combo,czyli sat i naziemna cyfrowa w jednym.Oczywiście,aby oglądać Tvp Sport musiałem dokupić moduł transkodujący mpeg4>mpeg2 firmy Neotion z procesorem np4(conax pocket).Koszt zestawu to ponad 700 zł.Dvb-t odbiera dobrze na zwykłej ''siatce''.Transmisja Tvp Sport ma sporadyczne przerwy np.rekonfiguracje multipleksu.Obecnie ze Śremu nadają testowo 3 kanały Pot-u w mpeg2 i 6 kanałów tvp w mpeg4.Polecam to nietanie rozwiązanie.Tuner zawsze może służyć do odbioru cp c+ lub innych płatnych kanałow.Na temat kodowania dvb-t narazie nie wiadomo nic.Pozdrawiam Maciej

cichy72

Tvp sport

Post autor: cichy72 »

Trochę przesada z tym " powyżej 700zł"  - Odbiornik GI-T/S870 + Viaccess Extra NP4 można kupić za 679zł np w hollex.pl

Maciej

Tvp sport

Post autor: Maciej »

Previously Jakub cichy wrote:[quote]Trochę przesada z tym " powyżej 700zł"  - Odbiornik GI-T/S870 + Viaccess Extra NP4 można kupić za 679zł np w hollex.pl
[/quote]W moim przypadku: Koszt tunera 450 zł,koszt modułu conax pocket np4 299zł,kurier 25zł w Hollex.Korzystałem z oferty ''tuner GI-T/S870CRCI Xpeed za 450zł+moduł viaccess np4 za 229zł''w grudniu 2007.Niestety moduł nie działał prawidłowo i wymieniłem na droższy conax.

Zablokowany