DVB-T z RTON JELENIA GÓRA ŚNIEŻNE KOTŁY

ogromny

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: ogromny »

58 czyli chyba sleza. szkoda tylko ze tvp1 nie ma. Dzisiaj próbowałem z wichowa złapac , ale 0

ogromny

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: ogromny »

fajnie ze ktoś się odzywa

kamarsz

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: kamarsz »

W Czerniawie mam odbiór z Wichowa anteną skierowana bokiem na Czechy z kąd na razie odbieram jeden mux, dodatkowo trzy muxy z Niemiec. Razem 24 kanały cyfrowe. Muszę jeszcze popracować nad pozostałymi czeskimi z Usti nad Łabą. Pozdrawiam

nowyuser

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: nowyuser »

Kowary, zwykła stara antena siatkowa skierowana na Jelenią Góre, sygnał k41-Wichów 100% (czasami mniej), sporadycznie k46-Jemiołów 50-100% i czasami k34 nie wiem skąd

ogromny

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: ogromny »

Ja na starej zardzewialej antenie siatkowej lapie tylko k58 czyli sleza, jak nie pada deszcz ale nic wiecej. a z wichowa jest tvp?

nowyuser

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: nowyuser »

z Wichowa nie ma TVP, ale ma wystartować mux1 14grudnia zobaczymy czy będzie sygnał, możesz skierowac w strone śnieżki antene tak bardziej po lewej to spokojnie Wichów złapiesz i analogowo TVP

ogromny

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: ogromny »

Mieszkam w piechowicach przy glownej ulicy czyli prawie u podnoza gor, i sniezki nie widze to moze byc problem. mux 1 skad ma wystartowac?

nowyuser

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: nowyuser »

to próbuj w strone gór bo chyba się fale odbijają, mam 2 antene prawie na okraj i tam mam wichów z 10% gorszy ale czechy są (choć tną), muszę jeszcze popracować nad tym, mux1 ma wystartować w wichowie i zielonej górze na k45

ogromny

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: ogromny »

Jedynie w strone gor nie probowalem,ale gdzies widzialem mapke zasiegu, ze przed gora biala plama a zasieg u pod noza,sprobowac trzeba. a mux 1 ze slezy wiadomo kiedy?

belliash
Posty: 668
Rejestracja: 19 lipca 2011, o 20:02
Odbiornik: Maximum T-102 / Mediatech MT4168
Instalacja antenowa: Televes DAT45 HD Black
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Sniezne Kotly

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: belliash »

ogromny pisze:.
Gdzies koncowka maja / poczatek czerwca 2012...

edit/
Odpowiadając post pod postem proszę nie cytować treści (Zasady Forum http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=5&t=313). Admin.

ogromny

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: ogromny »

Czyli kicha

nowyuser

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: nowyuser »

ale wichów to musisz złapać, w strone gór byle gdzie odbiera i w kierunku żagania też, tylko nie łapie w kierunku wrocławia i tam dookoła

ogromny

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: ogromny »

glupie pytanie a czy jak pada da sie u was normalnie ogladac, z tego wichowa? do tego niby podnoza mam z 200m,píechowice to niby kotlinka i tak dla porownania sleza lepiej wam odbiera czy wichow?
Ok przetestowałem we wszystkich kierunkach na około i albo sleza albo nic

nowyuser

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: nowyuser »

mux1 na k45 juz nadaje, siła sygnału około 85-90%, TVP1,TVP2,TVP info Gorzów, plansze testowe-TTV, TV Polo, Eska, ATM rozrywka
Ostatnio zmieniony 8 grudnia 2011, o 08:05 przez nowyuser, łącznie zmieniany 1 raz.

ogromny

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: ogromny »

Ale obraz w deszcz wam nie zanika na oby dwoch muxach?

nowyuser

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: nowyuser »

normalna pogoda mam 100%, dziś na k41 85-95% tak skacze, a na k45 80-90% zero zacinek

ogromny

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: ogromny »

Tylko Ty mieszkasz w kowarach czyli wyzej i do tego pewnie masz piekny widok na gory

kamarsz

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: kamarsz »

Ja również odbieram mux-1 z Wichowa. Teraz łącznie z muxami czeskimi i niemieckimi odbieram już 31 programów w dvb-t. Pozdrawiam

netpro

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: netpro »

kamarsz pisze:.
Skad dokladnie lecisz w tym Świeradowie?

Mi w Czerniawie MUX2 idzie ok, a MUX1 nie.

Jak masz ustawiona antene, na północ, tak jak nadajniki są?

edit/
Odpowiadając post pod postem proszę nie cytować treści (Zasady Forum http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=5&t=313). Admin.

kamarsz

Re: DVB-T Jelenia Góra

Post autor: kamarsz »

Tak, antenę mam skierowana na północ, jeśli masz mux-2 to i MUX-1 powinieneś mieć spokojnie, a mieszkam w Czerniawie na Lwóweckiej. Pozdrawiam

Zablokowany