MUX 1 Brak odbioru

onn

MUX 1 Brak odbioru

Post autor: onn » 15 stycznia 2019, o 22:12

Witam !

Posiadam antene siatkowa oraz ze wzmacniaczem antenowym problem polega gdyz jest brak odbioru na mux1 wczesniej nie bylo z tym problemu nie wiem co sie stalo, jezeli jest sygnal to strasznie koduje sie obraz.. Dziwi mnie rowniez fakt , ze gdy jest godzina 4-5 nad ranem jest normalny odbior :) Kilka dni temu nawet w dzien przez kilka godzin byl normalny obraz takze ja tego nie rozumiem dlaczego sa takie zaklocenia na MUX1. Mieszkam 70 km od Warszawy wiec raczej sygnal sciagam z Warszawa / PKiN. Skierowalem antene na Ciechanow bo mam tylko 30 km ale niestety lapie tylko kanaly z MUX3. Macie panstwo jakies pomysly co w tej sytuacji zrobic?

Awatar użytkownika
K63
Odbiornik: 2xTV + 2xSTB Combo / Neon+
Instalacja antenowa: LOG 2-69 + DIPOL 19/21-60 w polar. V, wzm.Telmor WWK-840, rozg. Telmor RDM-2F
Nadajnik - obiekt nadawczy: Gorlice, Sucha Góra (PL), Bardejov (SK)

Re: MUX 1 Brak odbioru

Post autor: K63 » 15 stycznia 2019, o 23:06

Regulamin Forum pisze:W trakcie rejestracji należy uzupełnić wszystkie dostępne pola w tym:
Lokalizacja – pole na wpisanie lokalizacji (miejscowość) odbioru, czyli miejsca w którym odbieramy sygnał DVB-T (np. miejsce zamieszkania)
Odbiornik - miejsce na wpisanie podstawowych informacji na temat wykorzystywanego odbiornika (odbiorników), takich jak model i typ. Wielkość pola 60 znaków.
Antena - miejsce na opis wykorzystywanej instalacji antenowej: rodzaj, model, typ anteny i miejsce zawieszenia. Wielkość pola 80 znaków.
Nadajnik - nazwa obiektu nadawczego, na który skierowana jest antena DVB-T. Długość pola 25 znaków.
onn pisze:brak odbioru na mux1
onn pisze:Mieszkam 70 km od Warszawy wiec raczej sygnal sciagam z Warszawa / PKiN
Na którym kanale masz zaprogramowany ten mux? Jakie ma parametry sygnału?

Odpowiedz