X3mtv hu 2200

niszczot

X3mtv hu 2200

Post autor: niszczot »

Witam choć to forum o DVB-T ja zapytam o Analog.Mam brak dzwieku na kanałach z analogu na antenie kierunkowej nie kablówce bo tam słyszałem ze cyrk jest z dzwiekiem niezły.Moze macie jakąs rade jek sobie z tym poradzić. Komp z vitą na pokładzie.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
handrzej
Posty: 252
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Miejscowość: Suchy Las
Odbiornik: LG NANO883PB FW03.33.11
Instalacja antenowa: Televes V ZENIT MIX ref.149321 + 10m kabla

113m npm + 7m npt
Nadajnik - obiekt nadawczy: Śrem/Piątkowo/UE

X3mtv hu 2200

Post autor: handrzej »

Napisz jakiego softu używasz. Też miałem duże problemy z tą kartą. Poszukaj innych sterowników innego softu do oglądania TV powinno pomóc.

niszczot

X3mtv hu 2200

Post autor: niszczot »

WitamUzywam total media z płytki i sterów tez od nich. Sterowniki znalazłem tylko na stronie domowej x3mtv bez rezultatów. Moze napisz jakie masz stery i skad je masz no i na jakmi sofcie jedziesz.Pozdrawiam

rescue

X3mtv hu 2200

Post autor: rescue »

Przed rozpoczęciem skanowania telewizji analogowej ustaw kraj Rumunia zamiast Polska (to samo rozwiazanie zastosuj przy kablowce). Daj znac czy rozwiazalo to twoj problem. 

niszczot

X3mtv hu 2200

Post autor: niszczot »

Niestety kombinowałem i dalej nic. Polec mi jakiś inny soft moze pójdzie.

TimmyPl

Re: X3mtv hu 2200

Post autor: TimmyPl »

Odświeżam temat ,wczoraj kupilem ta karte na allegro ,dodam jeszcze ze jesli troche wyciagne wtyczke od anteny to obraz śnieży ale dzwiek jest na każdym kanale... jeśli włoże ja do konca dzwiek i obraz jest tylko na TV 4 i PLUS ,na pozostałych tylko obraz,chodzi o telewizje analogowa ,Kraków ,podłaczenie do kablówki .Wina anteny ??

danielpiet

Re: X3mtv hu 2200

Post autor: danielpiet »

też miałem podobny problem z tv analogową, zainstalowałem program DScaler i na nim wszystko działa ok... spróbuj może też ci pomnorze...

janek-j23

Re: X3mtv hu 2200

Post autor: janek-j23 »

Jeśli na Allegro kupiłeś tuner używany, to być może trafiłeś na tą serię produkcyjną co ja. Nabyłem go w 2008 r. i testowałem 2 sztuki. Obie miały opisywany przez Ciebie efekt: przy przyzwoitym sygnale - brak fonii. Dźwięk był tylko przy słabych, zaszumionych stacjach, lub , podobnie jak Ty eksperymentowałeś, przy obluzowanym złączu antenowym, czyli przy osłabionym sygnale. Moim zdaniem jest to ewidentna wada fabryczna. Wpisałem opinię na ceneo.pl, aby oszczędzić nerwów innym. Jak widać, Ty też nie miałeś szczęścia.
Przy tym brakoróbstwie producenta pozostaje nastawienie się na telewizję cyfrową, jeśli tylko masz taką możliwość, np. drogą zrobienia porządnej zewnętrznej instalacji antenowej.

janek 77

Re: X3mtv hu 2200

Post autor: janek 77 »

TimmyPl pisze:chodzi o telewizje analogowa ,Kraków ,podłaczenie do kablówki .Wina anteny ??
Wystarczy podłączyć inny tuner czy Tv i sprawdzić czy to antena

nie proponuję przejście na NTC bo jeśli dobrze rozumiem chcesz kablówkę.

jeśli j23 ma rację to Wada ukryta. Zwrot reklamacja. Nowy tuner. Chyba najprościej

Zablokowany