GoClever ANDROID 500

nerwus87

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: nerwus87 »

ja kupilem juz karte zainstalowalem xbmc wszystko smiga jak nalezy wylaczylem ekranowa klawiature i nie mam powodow do narzekania wiedzialem czego sie mozna spodziewac za taka cene

edit/ Pisownia PL!

Fantom
Posty: 213
Rejestracja: 5 listopada 2011, o 08:17
Odbiornik: SIGNAL HD-527
Instalacja antenowa: Televes DAT HD
Nadajnik - obiekt nadawczy: Szczecin/Kołowo

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: Fantom »

nerwus87 pisze:..... wszystko smiga .....
Chyba nie należy uzywać takich wyrazów :)
"...wszystko działa...." będzie prawidłowej.

Fantom

nerwus87

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: nerwus87 »

Chyba muszę używać polskich znaków ;) mam takie pytanko poza angry birds udało się na tym odpalić jeszcze jakieś gry będę wdzięczny za tytuły :)

No co jest nikt nie odpalil na tym zadnej gry? dead triger udalo mi sie odpalic ale ciezko sie steruje klawiatura gdyby ktos umial zmienic na sterowanie myszka bylo by kozak

ralf13526

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: ralf13526 »

Witam
Mam problem z XBMC na sofcie overmax-03-05-2013-by-zbynex.zip i xbmc wersja z 19.04.2013 wywala mi błąd skryptu plugin.video.polishtv.live zaraz jak włączam sdxbmc a na wersji 16.03.2013 jest podobnie tyle że na tej wersji błąd ten pojawia się później już przy wyborze filmu

nerwus87

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: nerwus87 »

nie wiem co się dzieje ale mi też szwankuje zainstalowałem xbmc to wcale nie chciało chodzić sd-xbmc polish tv a jak próbowałem doinstalować od nowa z zip to wyskakiwał komunikat że wtyczka w repozytorium została oznaczona jako uszkodzona... ostatnio MRknow tez często się chrzani i dużo filmów nie można odpalić ale z kompa działają teraz jeszcze raz zainstalowałem od nowa xbmc i wyłączyłem automatyczna aktualizacje i zaktualizowałem ręcznie bez aktualizacji repozytorium wreszcie odpaliłem sd-xbmc ale często po paru minutach oglądania filmu rozłącza nie wiem czy to kwestia wtyczki czy portalu? jak by ktoś bardziej obeznany mógł coś podpowiedzieć w tym temacie będę wdzięczny chociaż wydaję się że temat powoli umiera

ralf13526

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: ralf13526 »

Mozesz napisac jak to aktualizowałes ręcznie?

nerwus87

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: nerwus87 »

jak wyłączysz automatyczna aktualizacje z tego menu z lewej strony w ustawieniach wtyczek to kiedy są dostępne (przeważnie trzeba poczekać zanim się zorientuje) jest dział "dostępne aktualizacje" wybieram tam to co mnie interesuje i aktualizuje czyli w moim przypadku tylko wtyczki filmów a repozytorium zostawiłem jak było z tym że nie mam pewności czy to rzeczywiście wpłynęło na poprawę ostatnio zauważyłem że xbmc strzela focha jak za szybko wchodzę we wtyczki to nie da się nic obejrzeć a mam soft zbynexa bez karty wewn. i xbmc zbynex 19.04 nie znam się wiec dla mnie to jak loteria ale sprawdź może zadziała

kolihami

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: kolihami »

Próbowałem zainstalować na boxie rom enegy sistem, rom się zainstalował, box się uruchamia, pokazuje pierwsze dwa ekrany i potem jest czarny ekran, patent z trzema przełączniami w prawo i ok nie działa, pendrive i wciśnięcie zasilania aby uruchomić recovery też nic nie daje, jest jakiś inny sposób na naprawienie tego?

szpila
Posty: 202
Rejestracja: 4 kwietnia 2011, o 10:07
Odbiornik: OV-HomeBox>HDMI-DVI> LCDTV HDReady32"
Instalacja antenowa: Szerokopoasmowa Log 5-65, 2gie piętro balkon
Nadajnik - obiekt nadawczy: Chorągwica, ok 25km

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: szpila »

Wgrywałwm rom od Energy conajmniej 2 krotnie. Poza tym że nie działa w nim pilot nie miałem problemów.

Zawsze instaluję z karty SD nie z pendrive'a.

kolihami

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: kolihami »

No dobra, ale idzie jakoś to naprawić, bo nie mogę włączyć romu aby wgrać jeszcze raz?

szpila
Posty: 202
Rejestracja: 4 kwietnia 2011, o 10:07
Odbiornik: OV-HomeBox>HDMI-DVI> LCDTV HDReady32"
Instalacja antenowa: Szerokopoasmowa Log 5-65, 2gie piętro balkon
Nadajnik - obiekt nadawczy: Chorągwica, ok 25km

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: szpila »

Rozumiem że przytrzymując przycisk Power, nie wchodzi w recovery. W takim przypadku chyba tylko podłączenie do komputera pozostaje. Wgrywanie recovery przez ADB, trzeba by na forum Androidowym poczytać.

kolihami

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: kolihami »

przycisk power trzyma się aż pojawi się drugi ekran uruchamiania?? strzałkami na klawiaturze słychać że przełącza się w menu, ale obrazu tylko nie ma??

szpila
Posty: 202
Rejestracja: 4 kwietnia 2011, o 10:07
Odbiornik: OV-HomeBox>HDMI-DVI> LCDTV HDReady32"
Instalacja antenowa: Szerokopoasmowa Log 5-65, 2gie piętro balkon
Nadajnik - obiekt nadawczy: Chorągwica, ok 25km

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: szpila »

Przytrzymując Power wchodzisz w recovery i możesz zainstalować inny rom.

kolihami

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: kolihami »

To recovery nie wchodzi, a ADB też chyba nic nie da bo raczej nie jest włączone debugowanie usb.

szpila
Posty: 202
Rejestracja: 4 kwietnia 2011, o 10:07
Odbiornik: OV-HomeBox>HDMI-DVI> LCDTV HDReady32"
Instalacja antenowa: Szerokopoasmowa Log 5-65, 2gie piętro balkon
Nadajnik - obiekt nadawczy: Chorągwica, ok 25km

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: szpila »

To jest przypadłość GoClever z tym brakiem obrazu. Sposób może nie działać z prostej przyczyny, że soft Energy pewnie ma inne menu, dziwne że pilot działa.
Pojawia się logo Energy System?

kolihami

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: kolihami »

Pilot działa tylko włączanie, logo pojawia się i drugie logo z energy box też się pojawia.

szpila
Posty: 202
Rejestracja: 4 kwietnia 2011, o 10:07
Odbiornik: OV-HomeBox>HDMI-DVI> LCDTV HDReady32"
Instalacja antenowa: Szerokopoasmowa Log 5-65, 2gie piętro balkon
Nadajnik - obiekt nadawczy: Chorągwica, ok 25km

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: szpila »

Masz problem, który jest tu opisany na forum, musisz poszukać.
To nie jest wina softu tylko tego boxa. Na Homebox jeszcze chyba nikomu się to nie zdarzyło.

kolihami

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: kolihami »

znam ten problem bo miałem go z androidem 4.0 od goclever, ale teraz metoda z tamta nie działa i nie wiem co zrobić.

szpila
Posty: 202
Rejestracja: 4 kwietnia 2011, o 10:07
Odbiornik: OV-HomeBox>HDMI-DVI> LCDTV HDReady32"
Instalacja antenowa: Szerokopoasmowa Log 5-65, 2gie piętro balkon
Nadajnik - obiekt nadawczy: Chorągwica, ok 25km

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: szpila »

Nie interesowałem się tym zbytnio ale chyba jeszcze sposób bez szukania po omacku aplikacji dvb-t....

kolihami

Re: GoClever ANDROID 500

Post autor: kolihami »

Tak myślę, a mam prośbę do kogoś kto ma ten soft żeby chociaż wrzucił zdjęcie zaraz po wlączeniu się softu.

Zablokowany