WIWA HD-95

Ceberebek
Posty: 83
Rejestracja: 5 lipca 2012, o 09:53
Odbiornik: WiWa HD-90 NEW
firmware-mod@GUTEK@
Instalacja antenowa: Cyfrowa-naziemna z anteny siatkowej

Re: WIWA HD-95

Post autor: Ceberebek »

Dokładnie tak jak kolega napisał powyżej-wolę oglądać na 42 calach niż na 24.
Poza tym co może być skomplikowanego w pliku MP4 o poniższych parametrach-oprócz wielkości pliku?:
Codec: x264
Resolution: 704 x 400 (1.76:1)
Bitrate: 1 379 kb/s
Frame Rate: 30.000 fps
-skoro do jakiegoś momentu odtwarza bez problemu-a za chwilę go urywa

dont88

PILOT wiwa hd 95

Post autor: dont88 »

witam serecznie. mam nastepujacy probelm z ktorym nie jestemw stanie sobie poradzic otoz, jestem posiadaczem dekodera wiwa hd95, generalnie sprawdza sie znakomicie ale chodzi o pilot. niektore przyciski reaguja na tv tzn nie te 4 z funkcji memo tylko np przycisk ok/list jest timerem w telewizorze, natomiast przycisk funkcyjny dzieki ktoreu mozna poruszac sie w gore w menu dekodera zamienia mi z hdmi1 na hdmi2 i scart vga, przycisk od wlaczania w tv jest to numer 0... zna ktos moze spodob jak ustawić bądz przywrócic nie wiem zaprogramowac normalne funkcjonowanie przycisków?. Pozdrawiam

edit/ Pisownia!

regina29

wiwa HD 95-nie widzi pendriva po fat32

Post autor: regina29 »

Witam, posiadam dekoder wiwa hd-95, mam podobne uszkodzenie jak koledzy wcześniej pisali-czarny obraz i świeci się tylko zielona dioda, oczywiście już raz rozwiązałam ten problem wgrywając soft podany przez @GUTEK@ i wszystko było ok do czasu, kiedy został wyłączony prąd w mieszkaniu. Skopiowałam plik na pendriva ( również w 3 rożnych nazwach) , po podłączeniu do dekodera nie widzi go, kliknęłam na komputer-dysk wymienny-formatuj-fat32 i dalej nic.

Spotkał się ktoś z takim przypadkiem?
Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

asterixobelix

Re: WIWA HD-95

Post autor: asterixobelix »

Witam,
chcę odtworzyć pliki video z dźwiękiem DTS i puścić dźwięk na wieże analogową, ale w specyfikacji wiwy czytamy: "DTS - przez zewnętrzny dekoder" oraz "*DTS - opcjonalnie (zewnętrzny dekoder po złączu HDMI)"; pytanie czy taki dekoder http://[podajemy linki tylko do źródła informacji]/59v4 da rade? ten dekoder ma wyłącznie wejście coaxial(cyfrowe co by nie było) i wypuszcza właśnie analog przez chinche;
update: http://[podajemy linki tylko do źródła informacji]/6d01 ten DAC zamienia DTS na analog, tylko dalej pozostaje pytanie czy wiwa hd-95 wypuści do niego dźwięk DTS za pomocą swego wyjścia COAXIAL, a jeśli tak to jak to zrobić, gdzie ustawić?

tadzik21

Re: WIWA HD-95

Post autor: tadzik21 »

Witam ma problem z tym dekoderem/tunerem.
Mianowicie wysypał mi się soft, świeci się tylko zielona dioda po podłączeniu do prądu.
Próbowałem wgrać na nowo(3x ten sam plik pod inna nazwa) i teraz poza zieloną dioda pojawia się i znika logo Wiwa.Może za krótka pendrive był podłączony ile powinna trwać taka aktualizacja. gwarancja się już skończyła więc liczę na jakieś rady.

90tomash
Posty: 70
Rejestracja: 4 kwietnia 2013, o 12:42
Odbiornik: Wiwa HD-95 MC
Instalacja antenowa: SIATKA na zewnątrz + INA177 + zasilacz
Nadajnik - obiekt nadawczy: Wrocław Ślęża

Re: WIWA HD-95

Post autor: 90tomash »

czy ktos majacy telefon samsunga z funkcja pilota dał rade połączyc sie z wiwa hd 95?

GTrix
Posty: 43
Rejestracja: 21 lutego 2012, o 15:42
Odbiornik: 2x WIWA HD-90
USB - MT4171
TV THOMSON 40FB3103
Instalacja antenowa: Sowar Dexta Silver pok. przerobiona na pasywną zew./balkon 2. piętro
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Lublin / Piaski

Re: WIWA HD-95

Post autor: GTrix »

tadzik21: pozostaje tylko serwis niestety. Popularny problem, u mnie na 4 Wiwy HD-90 dwie ucierpiały na wadliwą pamięć flash i tak to się objawiało.

zourv

Re: WIWA HD-95

Post autor: zourv »

Witam, nie chcialem tworzyc nowego watku wiec napisze tutaj,

Chciałybym sie dowiedzieć jakie jest najnowsze oprogramowanie do WIWY-95? (bez mc) i czy można do wiwy-95 wgrywać oprogramowanie od modelu 95 memo control? bedzie dzialac?

narazie znalazlem to:
Oprogramowanie do WIWA HD95 i HD95MC
Data: 22-04-2013 09:59:35
Wersja: 130422.491511.1
Zmiany: ?
Link: http://www4.zippyshare.com/v/59239742/file.html

Maniek99
Posty: 619
Rejestracja: 15 października 2010, o 18:14
Miejscowość: ---
Odbiornik: WIWA Mini/Maxx

Re: WIWA HD-95

Post autor: Maniek99 »

MC to tylko pilot, tuner jest taki sam.

Zablokowany