FERGUSON ARIVA T650i

mariuszs8

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: mariuszs8 »

witam wgralem nowy soft ale ale nie laczy mi sie automatycznie z siecia wifi.czy mozna temu jakos zaradzic?

edit/ Pisownia PL!

Byczek12345
Posty: 312
Rejestracja: 3 maja 2013, o 23:38
Miejscowość: Nuddd

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: Byczek12345 »

Przeczytaj (moje) posty od 19 sierpnia tego roku.
Przywróć (nawet kilka razy) ustawienia fabryczne przy wyjętym module WiFi USB.
Wcześniej, przed resetem odłączyłem kartę WiFi z menu dekodera; ust. sieci lok.->men. WiFi ->zaznaczasz sieć, strzałka w prawo, lub lewo, oraz zatwierdzasz "tak".

Coś się zapisuje w dekoderze, a nakładka aktualizacji i zwykły reset tego nie wymazuje.
Nazwałem to "obraza dekodera na nazwę sieci".

Edycja.
Po ostatniej aktualizacji miałem dwie nazwy sieci na "czarnej liście", wykonałem czynności opisane w tym poście i powróciłem do starej nazwy sieci.
Ostatnio zmieniony 30 października 2014, o 20:24 przez Byczek12345, łącznie zmieniany 4 razy.

mariuszs8

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: mariuszs8 »

pomaga to co napisales?jutro sprawdze

edit/ Pisownia PL!

mariuszs8

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: mariuszs8 »

witam.próbowałem tak jak napisałeś ale niestety nic to nie pomogło dalej nie chce się łączyć sam z siecią.

Byczek12345
Posty: 312
Rejestracja: 3 maja 2013, o 23:38
Miejscowość: Nuddd

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: Byczek12345 »

Jeżeli zrobiłeś tak jak pisałem - odłączyłeś programowo oraz fizycznie odbiornik WiFi USB przed resetem i dalej nie łączy automatycznie, to pozostało Ci zmienić nazwę sieci WiFi na inną. Nie czytałeś moich poprzednich postów :mrgreen: .

@mariuszs8@.
Zdania rozpoczynamy z DUŻEJ litery, po znakach interpunkcyjnych dajemy spację :oops: .

mariuszs8

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: mariuszs8 »

Witam.wczoraj dopiero sprawdziłem ale niestety zmiana nazwy sieci też nic nie pomogła.Zrobiłem jeszcze reset ale tez nic.Jest jeszcze jakieś rozwiązanie tego problemu?

trigle
Posty: 10
Rejestracja: 15 lutego 2014, o 10:28
Odbiornik: Ariva T650i FW 1.01B4
WiFi W03
Cabletech URZ0083E FW 1.09
Instalacja antenowa: Antena pokojowa
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN ŁÓDŹ EC4

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: trigle »

U mnie po aktualizacji do V1.12B2 zniknęły polskie litery w info programu, ale jak sprawdzam w EPG info programu to polskie litery są. Aktualizowałem przez Internet.

fleszgordon

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: fleszgordon »

@trigle

U mnie pokazuje litery prawidłowo. Przywrócić ustawienia fabryczne, w razie czego wgraj oprogramowanie jeszcze raz z pena.

peepe07
Posty: 11
Rejestracja: 14 listopada 2014, o 15:09
Odbiornik: Ariva t650i

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: peepe07 »

Witam.
Czy da się zaktualizować dekoder bez utraty listy programów?

Lucek
Posty: 3
Rejestracja: 20 listopada 2014, o 16:19

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: Lucek »

Witam.
Czy
w funkcjach internetowych jest możliwość słuchania programu 3 (trójki) Polskiego Radia?

ArniHell
Posty: 14
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, o 07:56

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: ArniHell »

Witam kupiłem ten tuner i od samego początku miał wgrany firmware V1.12B1. Mam problem z niektórymi filmami. Część napisów się nie wyświetla nie wiem dlaczego. Średnio co drugie zdanie jest wyświetlane. Czy nowa aktualizacje to poprawia czy po prostu miałem wadliwy plik tekstowy. Na pc wszystkie się wyświetlały.

Drugim problemem jest przyciemniający sie ekran. Gdy podczas filmu zrobi sie ciemno na ekranie to tuner jeszcze bardziej przyciemnia kolory a za chwile rozjasnia. Da się to jakoś wyłaczyć?

Lucek
Posty: 3
Rejestracja: 20 listopada 2014, o 16:19

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: Lucek »

Witam.
Interesuje mnie czy w funkcjach internetowych jest jakaś przeglądarka stron www
Pozdrowienia dla użytkowników Arivy T-650i.

Byczek12345
Posty: 312
Rejestracja: 3 maja 2013, o 23:38
Miejscowość: Nuddd

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: Byczek12345 »

Lucek pisze:Witam.
Czy
w funkcjach internetowych jest możliwość słuchania programu 3 (trójki) Polskiego Radia?
Jest tam kilka list, są polskie stacje, ale nie udało mi się znaleźć "Trójki".
Lucek pisze:Witam.
Interesuje mnie czy w funkcjach internetowych jest jakaś przeglądarka stron www.
Nie ma.

Lucek
Posty: 3
Rejestracja: 20 listopada 2014, o 16:19

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: Lucek »

Serdeczne dzięki za szybkie odpowiedzi.
Pozdrowienia.

Awatar użytkownika
kaem
Posty: 45
Rejestracja: 26 lipca 2011, o 14:14
Odbiornik: Signal HD-507
Nadajnik - obiekt nadawczy: Tarnów *G. Św. Marcina*

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: kaem »

ArniHell pisze:Gdy podczas filmu zrobi sie ciemno na ekranie to tuner jeszcze bardziej przyciemnia kolory a za chwile rozjasnia. Da się to jakoś wyłaczyć?
Taka funkcję ma telewizor a nie tuner. TV kineskopowy na pewno nie. Do czego masz podłączony tuner?

mariuszs8

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: mariuszs8 »

Witam od paru dni nie działa mi yutube...po wybraniu filmiku komunikat nie znaleziono filmu.Czy ma ktoś taki problem i wie jak go rozwiązać?

jamesblond0071

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: jamesblond0071 »

Witam od paru dni nie dziala mi youtube jak i web tv,podzczas wyszukiwania czego kolwiek pokazuje miniatury filmow lecz gdy chce wlaczyc jaki kolwiek wyskakuje komunikat napisany z bledem "nie znalaziono filmu".dodam ze aktualizacja softu jak i reset nic nie dalo.Spotkal sie ktos z czyms takim?

piotrekbp

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: piotrekbp »

jamesblond0071 pisze:Witam od paru dni nie dziala mi youtube jak i web tv,podzczas wyszukiwania czego kolwiek pokazuje miniatury filmow lecz gdy chce wlaczyc jaki kolwiek wyskakuje komunikat napisany z bledem "nie znalaziono filmu".dodam ze aktualizacja softu jak i reset nic nie dalo.Spotkal sie ktos z czyms takim?
witam
Ja też mam identyczny problem z FERGUSON ARIVA T650i jak kolega jamesblond0071 soft mam aktualny i nic dalej to samo wyświetla "nie znaleziono filmu" :(

kaczor9pm

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: kaczor9pm »

Witam. Ja również mam ten sam problem od kilku dni, próbowałem już chyba wszystkiego co mi przyszło do głowy, łącznie ze zmianą adaptera wifi, niestety nic nie pomogło. Napisałem do Fergusona, ale do tej pory nie dostałem odpowiedzi. Mam nadzieję że szybko pojawi się rozwiązanie problemy, bo inaczej będę bardzo zawiedziony, tym bardziej że teraz już wiem że to nie jest jednostkowy problem mojego dekodera. Pozdrawiam

fleszgordon

Re: FERGUSON ARIVA T650i

Post autor: fleszgordon »

Panowie juz kilka razy było na forum, że opisany objaw (działanie serwisów WEB) jest związane ze zmianą API ze strony GOOGLE`A i producent musi to dopasować. Pozostało nam czekać na nowe oprogramowanie. Prześledźcie changelog`a dołączonego do oprogramowania, sprawa powtarzała się kilkukrotnie w przeszłości i rozwiązaniem było nowe oprogramowanie. Tak to działa w odbiornikach bez przeglądarki.

Zablokowany