SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

hanka56
Posty: 1
Rejestracja: 12 września 2014, o 14:26
Odbiornik: SAMSUNG BD-E8500M

SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PL

Post autor: hanka56 »

Witam
Jetem użytkownikiem tego urządzenia od stycznia 2014,kupiłam na allegro.
Sprzedawca od którego kupiłam był ze Śląska pisał że urządzenie jest uszkodzone,nie odbiera telewizji nadziemnej,reszta działa
Jak otrzymałam ,zaczęłam testować ja mieszkam na Mazowszu,odtwarzacz okazał się 100% sprawny znalazłam kanały telewizji nadziemnej na kraju Wielka Brytania tak też Irlandia telegazeta też działała:Tak trwało do końca sierpnia,włączyłam telewizję a dekoder dziwnie działał wyłączył się a kiedy się włączył zginęły wszystkie kanały.
Próbowaliśmy różnymi sposobami ale nadal nie ma telewizji,antena jest w porządku kabel podłączony do telewizora wszystkie kanały są a przez dekoder nie ma
Ostatnio zmieniony 2 listopada 2015, o 20:37 przez hanka56, łącznie zmieniany 2 razy.

booss64
Posty: 5
Rejestracja: 24 listopada 2014, o 19:03

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: booss64 »

Witam, mam pytanie czy odtwarzacz BD-E8500 odtwarza pliki mkv, mp4 i flac nagrane na płyty dvd. :?:

mixol
Posty: 11
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, o 07:36

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: mixol »

Sprawdzałem mkv i mp4 - działają bez problemu (testowałem pliki w rozdzielczości 1280*720).

pozdrawiam

booss64
Posty: 5
Rejestracja: 24 listopada 2014, o 19:03

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: booss64 »

ok.
dzięki za info.

Piotr
Posty: 48
Rejestracja: 22 lipca 2013, o 11:20
Odbiornik: Samsung BD-E8500, Cabletech URZ0086
Instalacja antenowa: AZART

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: Piotr »

Trzeba pamiętać o Cinavii w nowszych wersjach firmware.

mixol
Posty: 11
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, o 07:36

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: mixol »

Piotr pisze:edit/ Nie cytuj posta pod postem. Regulamin forum.
Na forum Samygo.tv jest obejście tego problemu (osobiście nie testowałem).
Mnie bardziej interesuje uruchomienie HbbTV na BD-E8500M (wersja "angielska" nie ma dostępnego HbbTV - prawdopodobnie da się to zmienić w menu serwisowym po zmianie regionu)

booss64
Posty: 5
Rejestracja: 24 listopada 2014, o 19:03

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: booss64 »

Jeszcze jedno pytanie - od której wersji firmware działa cinavia?

Mike21r

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: Mike21r »

Witam mam takie pytanie posiadam Telewizor 32 cale Samsung ,dekoder z Polsatu i omawiany w wątku odtwarzacz SAMSUNG BD-E3500 moje pytanie brzmi jak podłączyć dekoder Polsatu i Odtwarzacz Bluray do telewizora żeby odtwarzacz blue ray mógł pobrać programy dostępne z dekodera polsatu i można je było oglądać przez odtwarzacz Blue ray

Norbiolo

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: Norbiolo »

Panowie czy ktoś testował już nowy firmware VERSION : 1018.1 ?

ryszard48
Posty: 17
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, o 15:10

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: ryszard48 »

Mam pytanie ,posiadam kablówkę i do tego kartę CAM w Multimedii czy odtwarzacz bedzie widział kanały cyfrowe, karta jest włożona w TV i jak działa PIP ,bo na tym mi zależy najbardziej.Czy ten PIP działa na takiej samej zasadzie jak w TV które miały 2 tunery ,to znaczy że przełączanie kanałów było przez naciśniecie jednego przycisku i kanał z PIP zmieniał się na główny ekran.
Tak miałem w TV Universum i teraz było by dobrze mieć tak samo.

Czy jest podobny sprzęt z PIP

sadysk01

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: sadysk01 »

Proszę Was o poradę w kwestii łączenia się z siecią bezprzewodową. Od samego początku mam z tym problem. Z moim domowym ruterem w ogóle nie mogę się połączyć, natomiast do niedawna udawało mi się niekiedy połączyć z ruterem kolegi stąd wiem, że Samsung jest raczej sprawny. Ostatnio poprosiłem kolegę informatyka żeby pomógł mi z tym no i robił różne testy z tzw. szyfrowaniem starszym, nowszym, bez jakichkolwiek haseł i zabezpieczeń, po kablu i nic. nie udało mu się w żaden sposób połączyć z netem. Czy w Waszych urządzeniach też napotkaliście jakieś z tym kłopoty ? Może macie jakieś rady ? Czy wersja softu jest za to odpowiedzialna ? Dodam, że próbowaliśmy łączyć się z dwoma różnymi sieciami zarówno automatycznie jak i ręcznie zmieniając adresy IP. Siła sygnału jest doskonała. Pomóżcie proszę bo jak się z tym nie uporam to zostaje mi zmienić sprzęt na inny

czarek45
Posty: 1
Rejestracja: 11 lutego 2015, o 14:22
Odbiornik: BD-C8500
Instalacja antenowa: zwykła siatka bez wzmacniacza
Nadajnik - obiekt nadawczy: nadajnik w Rawszynie

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: czarek45 »

sadysk01 - a próbowałeś zmienić kanał WiFi? Myślę że to dobry może być trop. U mnie Samsung BD-C8500 z kilku kanałów na których testowałem działa dobrze tylko na 13 (na innych rwie połączenie strasznie). Myśle, że to też po części kwestia routera. U mnie to TP-Link WR1043 v2, który działa na dwóch kanałach jednocześnie. Pozmieniaj parametry radia. Najpierw kanał, później ewentualnie szerokość kanału (20/40 MHz), na końcu tryb pracy radia jak nie pomoże (n,b,g itp).

PS. Co z tą Cinavia-ą? da się robić downgrade? Ewentualnie wie ktoś który FW wprowadza tę "funkcjonalność"

Pozdrawiam

wnyku
Posty: 1
Rejestracja: 6 marca 2015, o 01:36

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: wnyku »

Witam wszystkich (pierwszy post)
mam pytanie: jak zrobić żeby zegar który mamy w trybie standby był tak jasny jak podczas użytkowania ? Mówimy o zegarze na wyświetlaczu. Pozdrawiam

booss64
Posty: 5
Rejestracja: 24 listopada 2014, o 19:03

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: booss64 »

Witam, mam pytanie czy da się wymienić dysk na większy np. 1TB.

booss64
Posty: 5
Rejestracja: 24 listopada 2014, o 19:03

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: booss64 »

Witam,

sprzęt nie chce odtwarzać płyt blu-ray - jest komunikat "Nie można odtworzyć dysku.Ten dysk nie jest zgodny z wymaganiami" Co może być tego przyczyną.

Pozdrawiam.

krystian886
Posty: 1
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, o 14:08

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: krystian886 »

Jakoś napewno można :D

grejpfrut
Posty: 1
Rejestracja: 2 września 2015, o 08:43

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: grejpfrut »

Czy da się jakoś na dysku tego urządzenia tworzyć własne katalogi? Ogólnie mam problem z zapanowaniem nad zawartością dysku. Mam np. 50 filmów i chciałbym je podzielić na różne katalogi. Jednak jedynie mogę kopiować z urządzenia USB lub sieci na "dysk wewnętrzny urządzenie" bez możliwości wskazania katalogu docelowego ani bez możliwości kopiowania katalogów ze źródła. Jest na to jakiś sposób?

Michal
Posty: 1
Rejestracja: 26 listopada 2015, o 14:00

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: Michal »

Witam,

Zamierzam zakupić to urządzenie i mam w związku z tym kilka pytań:

1. Na allegro są modele Samsung BD-E8500 ale bez literki "M" na końcu. Czy to jest ten sam odtwarzacz?
2. W opisie widnieje informacja o tunerze DVB-T MPEG4. Pomyłka czy występuję wersja z DVB-T zamiast DVB-T2?
3. Czy posiada wyjścia audio RCA L/R?
4. Czy do tej pory ich użytkownicy są zadowoleni z zakupu i czy wszystkie funkcje działają w Polsce jak trzeba?

Z góry dzięki za pomoc i wszelkie sugestie. Pozdrawiam.

Silatiw
Posty: 3
Rejestracja: 31 października 2013, o 19:49

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: Silatiw »

Witam.
Czy ktoś zaktualizował już oprogramowanie do najnowszej wersji 1020.0 ?
Czy jest to wersja tylko angielskojęzyczna, czy można ustawić język polski, jak w poprzednich wersjach?
Na stronie producenta, przy pliku do ściągnięcia jest dopisek "ENGLISH"
Właśnie z tego powodu obawiam się zaktualizować, bo nie wiem czy urządzenie pozwoli mi ew. wrócić do starszej wersji (niektórzy producenci stosują takie "udogodnienia")

sky_digital
Posty: 9
Rejestracja: 26 lipca 2013, o 09:04
Odbiornik: TX-L39E6EK,BD-E8500M
Instalacja antenowa: TRIDIGIT + FM
Nadajnik - obiekt nadawczy: Srem

Re: SAMSUNG BD-E8500M TWIN-TUNER DVB-T2 & BLU-RAY PLAYER

Post autor: sky_digital »

Witaj,
Mój blu-ray jest zaktualizowany do wersji 01020.0 i jak najbardziej posiada język polski.

Zablokowany