IPLA (przez wifi) na złączu SCART

Cink

IPLA (przez wifi) na złączu SCART

Post autor: Cink »

Witam
Chciałbym mieć możliwość oglądania programów z serwisu IPLA (przez wifi) na telewizorze ze złączem SCART (EURO).
Szukam urządzenia które mi to zapewni. Wydaje mi się że na samym początku mogę odrzucić dekoder cyfrowego polsatu “T-HD 1000” bo ma bardzo niepochlebną opinie wśród użytkowników.
Ja znalazłem takie dekodery:
Telewizji naziemnej:
Cabletech URZ0191
FERGUSON ARIVA T650i
GOCLEVER 400
Telewizji satelitarnej:
LINBOX HD1
LINBOX HD2
HD-BOX 9105

Szukam urządzenia które będzie można podłączyć pod telewizor i włączyć IPLA więc niekoniecznie musi to być dekoder tv naziemnej/sat.
Chciałbym prosić o informacje na temat tych dekoderów co znalazłem, może ktoś miał z którymś styczność?
I czy możecie zaproponować jakieś inne urządzenia? Najlepiej gdyby było to urządzenie z Androidem z którego można by było włączyć również filmiki z YOUTUBE itp.
Takie rozwiązania ma to urządzenie:
DGTEC Android Smart TV Box
Czy ktoś wie jak/gdzie dostać takie lub podobne urządzenie na polskim rynku?

Awatar użytkownika
@GUTEK@
Posty: 5559
Rejestracja: 27 kwietnia 2009, o 00:17
Miejscowość: Gliwice
Odbiornik: Astrometa DVB-T2 USB,
Telewizor z AndroidTV 9.0
Instalacja antenowa: Televes
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Katowice/Kosztowy; Czechy

Re: IPLA (przez wifi) na złączu SCART

Post autor: @GUTEK@ »

Po pierwsze daj sobie spokój ze wszystkimi chińskimi tunerkami z funkcją ipli jako dodatkową, bo tylko się wnerwiać będziesz.
Najlepiej dorwij coś na czym działa XBMC i dobrze żeby to miało dobre parametry bo inaczej będzie mulić.

Po drugie na pierwszej stronie tego działu forum już masz kilka propozycji takiego sprzętu.

Awatar użytkownika
JaroslawMroczkowski
Administrator
Posty: 2596
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00

Re: IPLA (przez wifi) na złączu SCART

Post autor: JaroslawMroczkowski »

Po trzecie to forum o naziemnej telewizji i radiofonii cyfrowej, a nie usługach OTT.

Zablokowany