OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3508
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: Krosnoludek »

W listopadzie zeszłego roku, Pan Grab rzekomo wysłał programistom tą "naszą" listę z proponowanymi poprawkami do wprowadzenia, i do dnia dzisiejszego nic z niej nie poprawiono, nadal nawet niema pełnego opisu szczegółowego EPG ....
a.d. pisze:Zmian na pasku info(banerze) nie beda wprowadzac ale wszystkie inne mankamenty w oprogramowaniu obiecuja ze beda poprawiac, prosza zeby wszystkie uwagi pisac na e-mail
Czyli punkt nr. 3 nie będzie ruszony:
1. Nadal brak całego szczegółowego opisu programu z DVB-T, brak takich danych jak (każde od nowej linijki):
Reżyser: .....
Aktor: ......
Rok produkcji: .....
Kraj produkcji: .....

Zdjęcia porównawcze szczegółowego opisu programu, byście mogli porównać 1:1, czego w Sloth brakuje: viewtopic.php?p=227003#p227003

2. Czcionka w szczegółowym opisie EPG (wejście poprzez Info na danym kanale, nie poprze EPG) wydaje się być już dobra i czytelna. Prosimy szczegółowy opis EPG poszerzyć na cały ekran, tj. na boki i do góry, tak jak na zdjęciu zaznaczyliśmy.

3. Na bannerze info - paski siły i jakości sygnału, IP oraz wskaźniki przenieść z bannera info do informacji o parametrach programu (3 x info), a napis FAV1 dać w jednej linii co nazwa kanału i nazwa satelity i tym sposobem cała linijka zostaje pusta i można na to miejsce powiększyć czcionkę aktualnej i następnej pozycji antenowej. Te dane co wyżej wymieniłem na bannerze info są niepotrzebne, tylko zaśmiecają i wprowadzają zamęt, banner info ma być prosty przejrzysty i czytelny z tylko najpotrzebniejszymi informacjami o programie. Kto będzie chciał sprawdzić siłę sygnału, nr IP czy zobaczyć piktogramy wciśnie 3xinfo i zobaczy te wszystkie dane, a jest tam dla nich miejsce w sam raz. Również zaznaczyłem to na zdjęciach.

4. Na bannerze info dołożyć wyświetlanie prognozy pogody wybranej dla swojego miasta

5. Dołożyć w menu, gdzie tuner ma na liście głównej zapisać kanały z DVB-T:

Miejsce kanałów DVB-T na liście głównej:
-Na początku
-Na końcu
-Wyłącz

6. W Menu, ustawienia systemowe, języki i ustawienia menu - po wyborze funkcji Przejrzystość OSD - jasność obrazu OSD Menu jest ściemniana , razem z napisami. Powinno być jasność na stałym poziomie czcionka napisów wygaszana.

7. Błędne tłumaczenie napisu paska głośności jest Wielkość powinno być Głośność.

8. Powinien być wprowadzony napis USB na wyświetlaczu LED dekodera podczas korzystania z pamięci przenośnej.

9. Coś z polskich serwisów internetowych oczywiście po podpisaniu zgód z ich właścicielami dałoby się dołożyć np.: IPLA, player.pl, vod.tvp.pl, vod.pl, cda.pl ????

10. viewtopic.php?p=227006#p227006
Od tylu czasu już o tym piszemy, że nasze zdjęcia porównawcze EPG zniknęły

Ramirez
Posty: 242
Rejestracja: 26 grudnia 2016, o 22:37
Miejscowość: Wrocław
Odbiornik: Amiko V30+ LG 43v635uj
Nadajnik - obiekt nadawczy: Ślęża

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: Ramirez »

A mnie najbardziej denerwuje brak stabilności tego odbiornika w przypadku nagrywania na dysk. Niby się nagrywa ale potem po podłączeniu dysku pod komputer aby to zgrać to loteria. Albo się uda albo nie. Albo widzi pusty dysk, albo da się zgrać a po ponownym podłączeniu dysku do tunera już głupieje. Strasznie to kapryśne, niestabilne, nieprzewidywalne. Dużo zależy czym jest dysk sformatowany. Czy partycje są zrobione jak MBR czy GPT, czy jest sformatowany dysk w NTFS na komputerze czy w tunerze , czy jest ustawione nagrywanie z automatyczną wielkością pliku, czy da się ograniczenie do 4Gb i dzielenie nagrania na kilka plików.

- Poza tym obraz nie jest zbyt wybitny
- nie ma wyłącznika czasowego?? Takie dziwne coś że nie ma opcji w pilocie żeby ustawić ten wyłącznik przed spaniem. Jest tylko namiastka zakopana głęboko w menu
- nie ma wygodnego programowania nagrywania czyli nie można łatwo ustawić nagrywania np 5 minut przed rozpoczęciem programu i z 10 minut po zakończeniu. Trzeba wchodzić w ustawienia i Timer i tam nieintuicyjnie edytować zaprogramowane nagrywania

panaho
Posty: 196
Rejestracja: 17 maja 2012, o 10:27

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: panaho »

O moich kontaktach z tą (poż. s. Boż.) firmą pisałem już dość dawno.
Taka polityka sprzedaży?
Zamawiamy tanio u chińczyka.
Sprzedajemy trochę.
Ludzie piszą że coś nie działa jak należy.
Pochylimy się z troską nad tym. Obiecamy poprawę.
Ludzie nam zaufają i dalej będą kupować.
Poczekamy aż zejdzie wszystko ze sklepów.
Wypniemy się na ludzi.
Zamówimy u chińczyka kolejny sprzęt.

W opisie damy tak:

Obrazek


Znajdą się kolejni naiwni (bez urazy, sam kupiłem, ten bez plusa).

Pozdrawiam.

Ramirez
Posty: 242
Rejestracja: 26 grudnia 2016, o 22:37
Miejscowość: Wrocław
Odbiornik: Amiko V30+ LG 43v635uj
Nadajnik - obiekt nadawczy: Ślęża

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: Ramirez »

Niestety tak to jest jak się kupuje bezmarkową chińszczyznę :mrgreen: Juz wcześniej tak się naciąłem na tzw smart tv boxa na androidzie pewnej firmy która sprowadza sprzęt z Chin i pod swoją marką to sprzedaje. Syf straszliwy wiecznie wieszający się. A ostatnio kupiłem xiaomi mi box 4K i ulga. Działa jak trzeba. Nie ma czego się czepić nie licząc dosyć biednego wyboru programów na system Android TV. Ale tutaj pod tym podpisała się duża firma która nie może pozwolić sobie na wypuszczanie byle czego.

SN72
Posty: 118
Rejestracja: 27 września 2016, o 18:24

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: SN72 »

Ramirez pisze:A mnie najbardziej denerwuje brak stabilności tego odbiornika w przypadku nagrywania na dysk. Niby się nagrywa ale potem po podłączeniu dysku pod komputer aby to zgrać to loteria. Albo się uda albo nie. Albo widzi pusty dysk, albo da się zgrać a po ponownym podłączeniu dysku do tunera już głupieje. Strasznie to kapryśne, niestabilne, nieprzewidywalne. Dużo zależy czym jest dysk sformatowany. Czy partycje są zrobione jak MBR czy GPT, czy jest sformatowany dysk w NTFS na komputerze czy w tunerze , czy jest ustawione nagrywanie z automatyczną wielkością pliku, czy da się ograniczenie do 4Gb i dzielenie nagrania na kilka plików.

- Poza tym obraz nie jest zbyt wybitny
- nie ma wyłącznika czasowego?? Takie dziwne coś że nie ma opcji w pilocie żeby ustawić ten wyłącznik przed spaniem. Jest tylko namiastka zakopana głęboko w menu
- nie ma wygodnego programowania nagrywania czyli nie można łatwo ustawić nagrywania np 5 minut przed rozpoczęciem programu i z 10 minut po zakończeniu. Trzeba wchodzić w ustawienia i Timer i tam nieintuicyjnie edytować zaprogramowane nagrywania
Ja tak podobnie miałem ale z pendrivem 32GB SanDisk, Sloth chodził na 2.2.74.U mnie był niezły cyrk : Nagrało na pendriva ale gdy go odtwarzałem to zrywało synchronizację( obraz zwalniał , klatkował a dzwięk przyśpieszał ). Nagrywanie miałem na automatyczną wielkość pliku. Pomogło zmiana softu na 2.2.56 lub na 2.2.54.

SN72
Posty: 118
Rejestracja: 27 września 2016, o 18:24

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: SN72 »

panaho pisze:O moich kontaktach z tą (poż. s. Boż.) firmą pisałem już dość dawno.
Taka polityka sprzedaży?
Zamawiamy tanio u chińczyka.
Sprzedajemy trochę.
Ludzie piszą że coś nie działa jak należy.
Pochylimy się z troską nad tym. Obiecamy poprawę.
Ludzie nam zaufają i dalej będą kupować.
Poczekamy aż zejdzie wszystko ze sklepów.
Wypniemy się na ludzi.
Zamówimy u chińczyka kolejny sprzęt.

W opisie damy tak:

Obrazek


Znajdą się kolejni naiwni (bez urazy, sam kupiłem, ten bez plusa).

Pozdrawiam.
W 100% się zgadza!!!. Ta sentencja powinna być mottem AX i umieszczać ją powinni na swoich wyrobach :D .

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3508
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: Krosnoludek »

Przed chwilą wysłałem zapytanie do Pana Zielińskiego odnośnie kiedy pojawi się nowe oprogramowanie z poprawkami co im wysłaliśmy, i czy to już przesądzone, że nie pojawi się następca Sloth Combo Plus z obsługą HbbTV, zobaczymy co odpisze.

SN72
Posty: 118
Rejestracja: 27 września 2016, o 18:24

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: SN72 »

Krosnoludek pisze:Przed chwilą wysłałem zapytanie do Pana Zielińskiego odnośnie kiedy pojawi się nowe oprogramowanie z poprawkami co im wysłaliśmy, i czy to już przesądzone, że nie pojawi się następca Sloth Combo Plus z obsługą HbbTV, zobaczymy co odpisze.
AX się nie spieszy w sprawie nowego softu do Sloth Combo Plus ( 2.2.74 z końca 2017r) ? :x . Za to do Sloth Classic tam jest przyśpieszenie jest już soft 2.2.95 z 21-03-2018r !!! :o . O naszych propozycjach oni już nie pamiętają , szkoda pisać i łudzić się że raczą coś odpowiedzieć ( AX o wszystkim wie , jest zgłoszone programistą , czekają na odpowiedz od programistów w sprawie zgłoszonych uwag itd) - To są odpowiedzi od panów z AX.

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3508
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: Krosnoludek »

Odpowiedź od pana Zielińskiego odnośnie nowego softu:
Na razie w skrócie – jestem bardzo zajęty.
Poprawki – muszą poczekać. Planujemy pewne zmiany – ale za wcześnie o tym mówić.
Mamy teraz inne priorytety.
Co do HbbTV, to chyba mnie źle zrozumiał, i myślał że pytam o obecny.

Pewnie to jest teraz Ich nowa zabawka: https://www.univision24.pl/pl/p/TUNER-D ... TV-BOX/619

SN72
Posty: 118
Rejestracja: 27 września 2016, o 18:24

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: SN72 »

Tak jak pisałem OLALI NAS :evil: . A podobno panowie z AX mieli sporo softów do Combo Plus - i co wyparowały?.Poprawki muszą poczekać - czekamy i łudzimy się już dość długo , ale cierpliwość też ma swe granice !!!. Niech AX powie wprost że Combo Plusa już nie wspiera i niech nas nie traktują jak dzieci ( Obiecanki cacanki a głupiemu radość ).

panaho
Posty: 196
Rejestracja: 17 maja 2012, o 10:27

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: panaho »

SN72 pisze:... Za to do Sloth Classic tam jest przyśpieszenie jest już soft 2.2.95 z 21-03-2018r !!! :o . ...
Ale czy to jest oficjalne producenta?
Chyba nie... (?) :|
Na niemieckiej podstronie Combo Plus jest coś w miarę świeżego z 31.1.2018 (Opticum+Sloth+Combo+Plus+v2.2.38_2018.01.31+mit+PVR)

Ramirez
Posty: 242
Rejestracja: 26 grudnia 2016, o 22:37
Miejscowość: Wrocław
Odbiornik: Amiko V30+ LG 43v635uj
Nadajnik - obiekt nadawczy: Ślęża

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: Ramirez »

Działają wam te niemieckie softy? Bo u mnie da się tylko zainstalować te nasz 2.2.54 , 2.2.56, 2.2.74 Na tych i starszych polskich odbiornik pada i trzeba awaryjnie soft wgrywać. (wersja sprzętu V1.0.9 ACT)


Druga sprawa-
Załóżmy coś nagrywamy, i podczas zmiany kanału nagrywają się piksele. U wszystkich tak jest?

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3508
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: Krosnoludek »

Na Niemieckiej stronie pojawiło się nowe oprogramowanie w v. 2.3.12 . Jest to soft producenta oryginalny bez dodatków i czytnik kart tylko Conax. Testujcie i raportujcie.

https://www.opticum-gmbh.de/app/downloa ... .03.07.zip

https://www.opticum-gmbh.de/combo-recei ... ombo-plus/

Na Polskiej stronie nadal grobowa cisza z nowym oprogramowaniem: https://drive.google.com/drive/folders/ ... LVq5GugTms

SN72
Posty: 118
Rejestracja: 27 września 2016, o 18:24

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: SN72 »

Krosnoludek pisze:Na Niemieckiej stronie pojawiło się nowe oprogramowanie w v. 2.3.12 . Jest to soft producenta oryginalny bez dodatków i czytnik kart tylko Conax. Testujcie i raportujcie.

https://www.opticum-gmbh.de/app/downloa ... .03.07.zip

https://www.opticum-gmbh.de/combo-recei ... ombo-plus/

Na Polskiej stronie nadal grobowa cisza z nowym oprogramowaniem: https://drive.google.com/drive/folders/ ... LVq5GugTms
Nie widzę żeby coś znacząco zmienili oprócz numeracji 2.3.12 :
- baner info nie powiększona czcionka.
- EPG nie powiększyli czcionki , brak szczegółowego opisu (rodzaj , aktor, itp.)
- Portal mizerny.
AX już dawno położyła lachę na Slotha Combo Plus. I na nowy Firmware od nich nie ma co liczyć i łudzić się .

roko
Posty: 14
Rejestracja: 20 grudnia 2017, o 18:52
Miejscowość: Warszawa

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: roko »

Witam.Mam problem z kanałem FTA supertennis HD na satelicie hotbird. Obraz bardzo mocno pikseluje zacina się nie idzie normalnie oglądać tego kanału.Jakość sygnału spada z 80% do 0%.Na kanałach w pobliżu supertennis HD też zacina się obraz i pikseluje tylko trochę mniej.Na dalszych kanałach jest wszystko dobrze i na satelicie astra też.Czy to może być wina głowicy w tunerze że na tej częstotliwości pikseluje?Czy może błędy w aktualizacji.Czy macie podobne problemy z tym kanałem?

Awatar użytkownika
K63
Posty: 3794
Rejestracja: 30 lipca 2011, o 20:48
Miejscowość: KGR
Odbiornik: 2xTV + 2xSTB Combo
Instalacja antenowa: LOG 2-69 (pol. H) + DIPOL 19/21-60 (pol. V), wzm.Telmor WWK-840
Nadajnik - obiekt nadawczy: Gorlice (PL), Bardejov (SK)

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: K63 »

Akurat trochę nie na temat, bo forum dotyczy telewizji naziemnej.
Częstotliwość 12476H na HB należy do jednej z najsłabszych - co przy małej antenie, nieprecyzyjnym jej ustawieniu lub odkształceniu, może skutkować pikselozą przy odbiorze. Co prawda jakość 80% nie wygląda źle, ale tak naprawdę nie wiadomo jakim parametrom sygnału odpowiada. Trzeba by sprawdzić miernikiem z pomiarem BER, MER lub C/N. W pierwszej kolejności możesz sprawdzić poprawność ustawienia skosu konwertera (tzw. LNB Skew zależy od lokalizacji miejsca odbioru). Jakiej wielkości antena?

Awatar użytkownika
PrzemekS
Posty: 51
Rejestracja: 16 marca 2018, o 15:10
Miejscowość: Poznań
Odbiornik: Opticum Sloth Combo Plus
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Śrem/SLR Piątkowo/UE Poznań

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: PrzemekS »

Ukazała się nowe firmware, oznaczone jako SUN1507E_AX_CROATIA_140914_2.3.49_2018.07.30 Jak sama nazwa wskazuje jest to firmware przeznaczone na rynek chorwacki.
Z pierwszych wrażeń - kompletnie zmienione menu (umownie można je nazwać poziomo-ikonkowe) i nieco mniej zmienione menu ekranowe (sporo błękitu) w porównaniu do ostatniego menu pochodzącego z Niemiec.
Dwa małe mankamenty zauważone na szybko - dwa pierwsze kwadraty IPTV i VOD nie działają bo pewnie trzeba jakiejś chorwackiej karty w slocie (mam połączenie z Internetem via WiFi, po wczytaniu 5% opcji następuje wyjście do menu). Ustawienie czasu bardzo rozbudowane, ale aby ustawić czas CET to trzeba przewinąć wszystkie miasta w Afryce, Ameryce, Azji i Australii co jest upierdliwe, ale nie robi się tego zbyt często :-)
Reszta okaże się w praniu...

Awatar użytkownika
PrzemekS
Posty: 51
Rejestracja: 16 marca 2018, o 15:10
Miejscowość: Poznań
Odbiornik: Opticum Sloth Combo Plus
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Śrem/SLR Piątkowo/UE Poznań

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: PrzemekS »

Jak na złość mało ostatnio oglądałem telewizji ale napiszę parę słów na temat nowego oprogramowania. Przede wszystkim szkoda że AX ze Szczecina ma tak bardzo gdzieś swoich POLSKICH klientów. Pojawiają się oprogramowania na Niemcy czy Chorwację, na Polskę nic.
Jak już pisałem sporo zmieniono w sferze estetycznej. De gustibus non disputandum est, ale mnie przypadło do gustu.
Nie zauważyłem aby coś popsuto, ale poprawiono jedną istotną rzecz, mianowicie obsługę napisów która przedstawiała wiele do życzenia. Te zaszyte w muksach naziemnych działają niemal prawidłowo, gubiąc się jedynie przy bardzo szybkich kwestiach. Niestety jest jedno „ale“, jeśli chce się wyłączyć napisy to trzeba to zrobić gdy nic nie jest wypowiadane, bo inaczej na ekranie zostanie ostatnia wypowiedziana kwestia. I co ciekawe zostanie nawet gdy przerzucimy się na inny kanał. Dopiero wyłączenie i włączenie odbiornika wyłączy napisy.
Jeśli chodzi o napisy w filmach odtwarzanych z podłączonego dysku twardego to kodowania polskich napisów nie poprawiono. Po prostu twórcy nie mieli pojęcia czy w Polsce obowiązuje CP-1250 czy ISO 8859 i wybrali jeden ze standardów, niestety nie ten co trzeba. Jeśli ktoś sam sobie przygotowuje napisy to powinien mieć to na uwadze.
Napisy wewnętrzne trapi czasem przypadłość podobna to tej z muksów natomiast zewnętrzne napisy srt są wczytywane bezproblemowo. Filmy do testów przygotowywałem korzystając z darmowego narzędzia VidCoder.
Szkoda że Sloth Combo Plus nie obsługuje 10-bitowych HEVCów. HEVC ma trochę problemów z artefaktami kodowania i przejście z 8 bitów na 10 bardzo pomaga (a właściwie eliminuje tę przypadłość). Niestety takie filmy nie są odtwarzane.

Jak coś wybadam czy zauważę to jeszcze napiszę.

SN72
Posty: 118
Rejestracja: 27 września 2016, o 18:24

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: SN72 »



Oprogramowanie nie do końca jest dopracowane daleko mu do doskonałości? . Nie widzę w nim edycji Timeru . Brak szczegółowego opisu EPG (aktor reżyser itp ) . Czcionka w banerze Info oraz w EPG bardzo mała wręcz nie czytelna przy małych ekranach. Nie wszystkie przyciski w pilocie działają poprawnie. Portal - szkoda pisać.

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3508
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: OPTICUM RED SLOTH Combo plus (DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC)

Post autor: Krosnoludek »

Napiszę dziś parę słów do Pana Zielińskiego odnośnie nowego oprogramowania niech się ustosunkują czy będzie czy też to jest już koniec, do dziś nawet pełnego EPG z naziemnej się nie doczekaliśmy, że o innych rzeczach nie wspominając.
Także Pan Grab zaniemówił, a taki był kiedyś otwarty i przychylny :(

Zablokowany