Szukam tunera DVB-T i T2,TV BOX, TV oraz monitor z jednoczesnym nagrywaniem.kilku programów z różnych MUX-ów

komp2015
Posty: 92
Rejestracja: 27 kwietnia 2015, o 13:12
Nadajnik - obiekt nadawczy: Częstochowa

Szukam tunera DVB-T i T2,TV BOX, TV oraz monitor z jednoczesnym nagrywaniem.kilku programów z różnych MUX-ów

Post autor: komp2015 »

Dzień dobry
Posiadam tuner DVB-T/T2 ferguson ariva t760i.
Problem w tym, że denerwuje mnie, że nie mogę nagrywać dwóch filmów jednocześnie z różnych MUX, a tylko mogę nagrywać dwa filmy/programy z jednego MUX na przykład MUX-1.

Moje pytanie:
Które tunery:
a) tuner DVB-T/T2
b) TV BOX
c) telewizory/monitory
d) inne urządzenia, które nagrywają równocześnie kilka lub kilkanaście programów z różnych MUX.
nagrywają równocześnie kilka lub kilkanaście programów z różnych MUX-1,2,3 i 8.

Czy w telewizorze oraz monitorach, też można tylko nagrywać, podejrzewam, że też dwa programy/filmy jednocześnie z jednego MUX? Tego nie wiem, ponieważ nie posiadam telewizora z nagrywaniem na USB, inaczej PVR, więc państwa się pytam.

Proszę podać najnowsze modele lub firmy telewizorów od 24-43 cali, tunerów DVB-T/T2 oraz TV BOX.
Dziękuje

Dobrycel
Posty: 647
Rejestracja: 28 marca 2016, o 22:54

Re: Szukam tunera DVB-T i T2,TV BOX, TV oraz monitor z jednoczesnym nagrywaniem.kilku programów z różnych MUX-ów

Post autor: Dobrycel »

Cabletech miał dekodery z 2 głowicami, które pozwalały nagrywać dwa rózne muxy jednocześnie.
https://www.lechpol.eu/model/km00186 - bez Hevec chyba
Zobacz na to. Ale lepiej zadzwon do nich i apytaj :)

Zablokowany