antena zewnętrzna na 5 V

prolka9

Re: antena zewnętrzna na 5 V

Post autor: prolka9 »

Kolego chris ,a jaką antenę byś polecił do mojej lokalizacji, czy mogła by to być wspomniana wcześniej telmor asr860 p25?

a-z

Re: antena zewnętrzna na 5 V

Post autor: a-z »

prolka9 pisze:Co myślicie telmor asr860 p25 ,czy dała by radę z frydkiem i skrzycznem.
Mam tą antenę i bez problemów odbieram Skrzyczne analog i MUX 3 i jeszcze 2 czeskie MUX-y ,myślę że u ciebie też się sprawdzi.

prolka9

Re: antena zewnętrzna na 5 V

Post autor: prolka9 »

a-z pisze:
prolka9 pisze:Co myślicie telmor asr860 p25 ,czy dała by radę z frydkiem i skrzycznem.
Mam tą antenę i bez problemów odbieram Skrzyczne analog i MUX 3 i jeszcze 2 czeskie MUX-y ,myślę że u ciebie też się sprawdzi.
Dzięki za info.Jeszcze chciałem zapytać z którego nadajnika masz te czeskie muxy,czy odbiór masz stabilny oraz domyślam się że masz tą antenę z przedwzmacniaczem P25?

a-z

Re: antena zewnętrzna na 5 V

Post autor: a-z »

Tak to P25 z którego nadajnika to nie wiem jeden MUX jest na kanale 54 drugi na 37,odbiór jest w miare stabilny najlepszy wieczorem 70% jakość, w dzień bywa różnie nieraz spada do 52% i wtedy się przycina ale i tak praktycznie nigdy nie oglądam czechów nie ma tam nic ciekawego i na dodatek po czesku ;)

Zablokowany