ATM ROZRYWKA w MUX1

informacje techniczne związane z wdrażaniem pierwszego multipleksu DVB-T
Wiking

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Wiking »

Tango Down pisze:Za tę cenę można kupić setki godzin programów gotowych. A swoich odkupić jeszcze więcej.
To róbcie to. Kupujcie i odkupujcie to co jeszcze nie było emitowane przez polskie stacje. Co stoi na przeszkodzie, aby coś takiego zrobić?

zesepo
Posty: 551
Rejestracja: 3 października 2011, o 21:36
Odbiornik: Opticum HDFT24plus
TESCO DR14O3 R CE
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chwaszczyno

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: zesepo »

Tradycyjnie - pieniądze. Kiedyś Tango Down powiedział, że koszty mają się zwracać z 20% nadwyżką...

vigoo
Posty: 504
Rejestracja: 9 lipca 2010, o 11:22
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Szczecin/Kołowo

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: vigoo »

To się nie opłaca, to się nie zwróci, to za drogie a to bez sensu. To ja się pytam po raz kolejny: Po co było się pchać do NTC skoro jest tak źle? Wczoraj się obudziliście? Przecież od dawna było wiadomo jakie są realia..

nowy_
Posty: 54
Rejestracja: 31 lipca 2011, o 18:53
Odbiornik: Maximum T-102
Nadajnik - obiekt nadawczy: PKiN

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: nowy_ »

Czy Wy przeczytaliście ten temat?
Nowe produkcje będą głównie po wyłączeniu analogowej...

Tango Down

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Tango Down »

vigoo, zastanów się co piszesz. Mogę rozmawiać, ale sorry, aroganckich bzdur komentować nie będę.

Powtórzę coś co już pisałem: dla widzów TV to rozrywka, dla nadawców - biznes. Znalezienie złotego środka oznacza sukces. Przeinwestowanie oznacza sytuację w jakiej jest TVN. Niedoinwestowanie - Polonia 1.

zesepo
Posty: 551
Rejestracja: 3 października 2011, o 21:36
Odbiornik: Opticum HDFT24plus
TESCO DR14O3 R CE
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chwaszczyno

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: zesepo »

Wiemy to, ale mogły już zostać te internetowe seriale i Amazonki, a nie Polsat 3 - ale od biedy... Wiemy jaka jest sytuacja :) I lepiej przenieśmy się na inne forum, by pogadać o ramówce, bo zaraz zaczną się cięcia ;) Kończę OT.

Awatar użytkownika
Jarosław Bałuka
Posty: 2888
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Odbiornik: Samsung UE40HU6900
Instalacja antenowa: Ant. siatkowa bez wzmacniacza
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Kraków / Chorągwica

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Jarosław Bałuka »

Zaczną się oj zaczną. Prosiliśmy chyba wyraźnie, na tym forum rozmawiamy o aspektach technicznych emisji, a ramówka do nich nie należy.

rradek21
Posty: 124
Rejestracja: 31 października 2011, o 18:52
Miejscowość: Nasielsk
Odbiornik: GENIATECH MyGica T230A
Instalacja antenowa: Televes DAT HD Boss Mix 790 LTE 149421
Nadajnik - obiekt nadawczy: Warszawa/Raszyn

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: rradek21 »

To co się dzieje na tym "kanale" to jest jakas paranoja...
Baska blog był ok choć powtorki juz pozniej byly, a teraz to juz w ogóle zal.pl
W dodatku taka pixeloza
Logo wielkie jakby mieli nas za ślepców jakis
paranoja...
Mam wielka nadzieje ze odbiora wam koncesje na to cos, juz brak mi sil, brak

ps. żałobe macie że logo czarno-białe? hahaha

odziom91
Posty: 434
Rejestracja: 28 maja 2011, o 15:05
Miejscowość: Bydgoszcz
Odbiornik: AB PULSe 4K Combo rev. 2
Octagon SF8008 Combo
Instalacja antenowa: Zbiorcza DVB-T/T2
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN *Trzeciewiec*

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: odziom91 »

Tango, Ty naprawdę nie wiesz, co piszesz. Wasza cała spółka wpędziła się w "kozi róg".

Wyżej widzę posty typu: "ATM nie jest powiązany z Polsatem" - a co tu obserwuję? Pozycje z Polsatu! Ja rozumiem, że to NIE JEST PayTV, ale każdy z nas liczył na jakąś świeżość niż to, co nadaje TVP, Polsat i TVN oraz powiązane z nimi stacje. Po co nam kolejny program powtórek z powtórek?

Jak nie macie pomysłu, to po co się pchaliście do NTC? Wszystkie w/w programy Polsat nadaje dosłownie non-stop. Co rok widzę to samo. Czy w Polsce nie mógłby się pojawić jakiś zagraniczny inwestor i zrobić jakąś rewolucję? RTL7 (RTL Group) i Polonia 1 za czasów Nicola Grauso jakoś potrafiły się wybić i przyciągały przed telewizory. Upadły one tylko dlatego, bo zostały podjęte złe decyzje albo z powodu niekorzystnej decyzji KRRiT (zamiast Polonii 1 koncesję otrzymał Polsat). Puls po odcięciu od Franciszkanów też jakoś "trzyma poziom" - może z Pulsem 2 też tak będzie.

Nie zdziwię się, jak ktoś wygryzie to miejsce...

cyber
Posty: 912
Rejestracja: 7 lutego 2010, o 19:29
Miejscowość: Goślina
Odbiornik: Philips 55PUS9206 ,TvLG+decoder zew.AX T. (ODIN SMT-01 ).
Instalacja antenowa: Maximum UHF14+Alcad CA-215/Filtr LTE-5G Terra TF005/10m.n.p.t./50/15km od RTCN.
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Poznań -Śrem, Poz-Piątkowo,Poz-AE.

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: cyber »

Tango Down pisze:W wakacje, w nocy, nad ranem.... Rok temu, za rok, 5 lat temu.....
Powtórzę głośno i wyraźnie: to jest NTC, a nie kanał extra premium w Pay Tv. Dla wielu ludzi zobaczenie programów, które być może na codzień są w Polsat2 będzie atrakcją. Dla reszty - w tym dla Was: pilot i 164 kanały do wyboru.
Następny klon Polsatu??? :o
Po pierwsze -to ja dziękuję za taką ofertę !(nie należę do tych wielu)
Po drugie KRRiT powinna oberwać za takie numery !!!
Kanały komercyjne w Mux 1 miały być z założenia cyt.: "dla nowych graczy" .
A co mamy : następne klony polsatu ,tvn-u (choć TTV poszła dobrą drogą) itp ...
Tango Down -jest baaardzo prawdopodobne ,że widzowie następnego powtórkowego klonu nie kupią i już.
I będziecie zmuszeni zwinąć interes w DVB-T.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
kupon
Posty: 670
Rejestracja: 18 lutego 2009, o 15:02
Odbiornik: Panasonic TX-50DXU701 / Panasonic TX 32AS650E
Instalacja antenowa: Dipol 44/21-69 Tri Digit+DIPOL-4/5-12 pol.V+Zwrotnica antenowa FM/6-12/21-69/75
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chorągwica

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: kupon »

jak najszybciej

Awatar użytkownika
Puma
Posty: 2994
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, o 08:48
Miejscowość: Chojnice
Odbiornik: LG 32LM6370 WebOS 4.5, HbbTV 2.0.1
Instalacja antenowa: Dipol 44/21-69 Tri Digital (bez wzmacniacza), ~7m.n.p.t.
Nadajnik - obiekt nadawczy: Trzeciewiec (63km)

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Puma »

Jakoś TV Puls jest w stanie nie kopiować tego co jest na innych kanałach (lubię oglądać np. Niemieckie seriale), dlaczego ATM nie może iść tym torem?

belzebiusz
Posty: 2505
Rejestracja: 5 grudnia 2011, o 15:35
Odbiornik: .
Sony KDL-42W805A
Not Only TV LV5T Deluxe (USB)
Instalacja antenowa: 19-elementowa Yagi
z symetryzatorem,
na kominie
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN: Siedlce/Łosice i Dęblin/Ryki

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: belzebiusz »

No i się potwierdziło to, co wszyscy wiedzieli, ale ATM się nie przyznawał. :lol:

Polsat emituje sygnał ATM Rozrywka TV
http://tvpolsat.info/news.php?readmore=3894

Jak emisja wróci do Wrocławia (chyba, że KRRiT odbierze koncesje) to pewnie i WSS zniknie. :lol:

Wiking

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Wiking »

A że to aspekt techniczny to czekamy na opinię @Tango Down. :) Czy zgadza się z tym co jest napisane w powyższej wiadomości. :)

Awatar użytkownika
qwerty
Posty: 3260
Rejestracja: 9 września 2009, o 16:41
Miejscowość: Białystok
Odbiornik: LXDVB101
32LM6300
2x FTE T220 MAX
Instalacja antenowa: dipol szerokopasmowy i biquady
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Krynice

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: qwerty »

Nie no kuźwa. Niech KRRiT wywali z multipleksu ATM i TTV. Przecież widać, że Polsat i ITI wykupuje konkurencję.

Awatar użytkownika
twmichal
Posty: 721
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 14:40
Odbiornik: LV5T Deluxe
Samsung UEH320050W
Cabletech URZ0194
Instalacja antenowa: Tri Digit, antena pokojowa Sonus
Nadajnik - obiekt nadawczy: Raszyn/PKiN

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: twmichal »

Mam nadzieję, że w czerwcu nie będzie już miejsca na narzekanie, albo przynajmniej będzie mniej jak teraz.
W każdym razie to, co obecnie jest powtarzane na ATM jest z okresu Polsatu który nie najlepiej kojarzy się z tą stacją. M.in okresem "zupy grzybowej"

TTV jest zupełnie na drugim biegunie. Grupa ITI potrafiła zrobić całkiem niezły kanał. Oczywiście niezły, w porównaniu do innych kanałów w DVB-T. W ofercie satelitarnej i na kablówkach jest dużo lepszych kanałów.
Nie ważne jest dla mnie kto jest właścicielem kanału - ważne, jaki jest efekt końcowy.

Wiem że to niemożliwe - ale lepiej by było połączyć się z TV6, która nie nadaje całą dobę i można by było zapełnić 24h ramówki. W końcu Polsat też ma tam udziały.

Nie chcę teraz narzekać - i mam nadzieję że nie będę tego robił po 1 czerwca.

alabama1
Posty: 987
Rejestracja: 2 stycznia 2012, o 16:38
Odbiornik: Philips 32PFL3606H/12,
Manta DVBT010
Instalacja antenowa: Antena siatkowa
Nadajnik - obiekt nadawczy: Wichów/Jemiołów

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: alabama1 »

belzebiusz pisze:No i się potwierdziło to, co wszyscy wiedzieli, ale ATM się nie przyznawał. :lol:

Polsat emituje sygnał ATM Rozrywka TV
http://tvpolsat.info/news.php?readmore=3894

Jak emisja wróci do Wrocławia (chyba, że KRRiT odbierze koncesje) to pewnie i WSS zniknie. :lol:
Ej, ej, Tango Down mówił, że współpraca z Polsatem opiera się na odkupywaniu swoich produkcji, a teraz co? Polsat bierze na siebie emisję atm rozrywki.... Wszystko zmierza do przejęcia kanału przez Polsat. Przecież charytatywnie Polsat by tego nie robił...
Ja jeszcze teledysków nie widziałem... A Tango Down mówił, że stacja nie ma prezentować muzyki.... Poczekam teraz na zakończenie jakiegoś programu. Wtedy są niby puszczane teledyski.

informatyk

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: informatyk »

Szanowny Panie Tango Down może iść drogą filmów amatorskich i emitować je w swojej telewizji? Większość ludzi tworzących te filmy nie wzięłaby wynagrodzenia, a jeśli już, to symboliczne.

Tworzenie serialu typu "Ranczo" bez gwiazd, których pełno w innych filmach/serialach (czasami nie wiem, jaki serial oglądam, bo w każdym są te same twarze), a w ten sposób, kto wie, może wypromujecie Państwo nową gwiazdę.
Aktor "amator" zaraz po filmówce nie wziąłby zbyt wiele za występ (zawsze lepsza to praca niż na kasach w sklepach).

No i jakiś konkurs czy festiwal filmów amatorskich i już ramówka zapełniona na kilka tygodni, a kto wie, może i miesięcy.

mchummer

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: mchummer »

Panie Jarosławie dlaczego kasuje pan moje posty. Chciałem tylko zapytać Tango Down na jakich relacjach odbywa się współpraca z Polsatem? Jak to możliwe, żeby Polsat ze swoimi udziałami, nie przekraczającymi 50 %, miał moc decyzyjną? Po co ta szopka z zapewnieniami ramówki po 1 czerwca, skoro to Polsat będzie odpowiadał ze emisje i prawdopodobnie treść.

zesepo
Posty: 551
Rejestracja: 3 października 2011, o 21:36
Odbiornik: Opticum HDFT24plus
TESCO DR14O3 R CE
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chwaszczyno

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: zesepo »

To jest po prostu kpina. Jeśli nie chcecie regularnego usuwania wybranych postów przenieście się na inne forum, bo to nie te miejsce.

Zablokowany