ATM ROZRYWKA w MUX1

informacje techniczne związane z wdrażaniem pierwszego multipleksu DVB-T
Awatar użytkownika
Maciejek
Posty: 896
Rejestracja: 7 lipca 2010, o 14:46
Miejscowość: S-ów
Odbiornik: Philips 7334, Sony A90K
Instalacja antenowa: YAGI-UDA Hirshmann, LOG_PER Emme Esse, instalacje pasywne
Nadajnik - obiekt nadawczy: Skrzyczne, Kosztowy, Lysá Hora

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Maciejek »

Start (testowy) stacji od 1 marca br, a regularny przekaz od 1 czerwca. To cieszy.

źródło: przedstawiciel stacji na forum media2.pl

nkp123

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: nkp123 »

qwerty pisze:Nie dawno były na polsacie. Też lubię ten serial, ale chyba puszczają 3 razy do roku.
Były i chyba nawet są cały czas, ale teraz lecą jakieś badziewia (moim zdaniem) o piłce nożnej.

@UP: No to zobaczymy co wyniknie z testów.. ;) - a bym od początku zadbał o sprawne EPG, przełączanie formatów 4:3/16:9. Dźwięk DD i TeleText moim zdaniem dla takiego kanału to dodatek, aczkolwiek też było by miło.

zesepo
Posty: 551
Rejestracja: 3 października 2011, o 21:36
Odbiornik: Opticum HDFT24plus
TESCO DR14O3 R CE
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chwaszczyno

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: zesepo »

Proszę, przestańcie prosić o Kiepskich, Szpital na perypetiach itp ponieważ CAŁY CZAS POWTARZA SIĘ TO SAMO NA POLSACIE! I jest to bez sensu, ale na początek może być. Ponadto zaproponuję temu Panu rejestrację na forum Emitel by rozmawiać z nim w sprawie stacji i (tfu!) błędów :) ale widzę że ktoś już mnie ubiegł ;)

Tango Down

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Tango Down »

zesepo pisze:Proszę, przestańcie prosić o Kiepskich, Szpital na perypetiach itp ponieważ CAŁY CZAS POWTARZA SIĘ TO SAMO NA POLSACIE! I jest to bez sensu, ale na początek może być. Ponadto zaproponuję temu Panu rejestrację na forum Emitel by rozmawiać z nim w sprawie stacji i (tfu!) błędów :)
:D
'Ten pan' czyta to forum też.

Awatar użytkownika
rado25
Posty: 35
Rejestracja: 15 grudnia 2011, o 22:16
Odbiornik: Wiwa 100New90New50New102 MC,FERGUSON ARIVA T65,DVB-T(USB)n
Instalacja antenowa: instalacja zbiorcza
Nadajnik - obiekt nadawczy: Warszawa-Raszyn

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: rado25 »

To będzie super satcja tak jak PULS 2 .

Awatar użytkownika
kupon
Posty: 670
Rejestracja: 18 lutego 2009, o 15:02
Odbiornik: Panasonic TX-50DXU701 / Panasonic TX 32AS650E
Instalacja antenowa: Dipol 44/21-69 Tri Digit+DIPOL-4/5-12 pol.V+Zwrotnica antenowa FM/6-12/21-69/75
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chorągwica

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: kupon »

Bartosz Czach pisze:
nkp123 pisze:Ja bym bardzo chętnie zobaczył stare odcinki serialu Daleko Od Noszy ;)
Ja również. To tak:
- Świat według Kiepskich
- Szpital na perypetiach
- Daleko od noszy

I już mamy część ciekawej ramówki. ATM produkował także teleturnieje poszerzające wiedzę widzów. Te również bym zobaczył chętnie.
tylko czy czasem nie jest to cofanie się w rozwoju i robienie z widza debila?
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2012, o 14:11 przez kupon, łącznie zmieniany 1 raz.

Tango Down

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Tango Down »

rado25 pisze:To będzie super satcja tak jak PULS 2 .
I właśnie z powodu tak 'profesjonalnych' wypowiedzi nie zabiera tu głosu w sprawach stacji.

zesepo
Posty: 551
Rejestracja: 3 października 2011, o 21:36
Odbiornik: Opticum HDFT24plus
TESCO DR14O3 R CE
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chwaszczyno

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: zesepo »

:) no tacy ludzie :) to sie zarejestruję na konkurencyjnym portalu w takim razie bo mam kilka pomysłów ;)

Tango Down

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Tango Down »

zesepo pisze:To niech się przyzna do kanału :) wreszcie co poniektórzy bedą mogli popuścić wodze fantazji
Forum na media2.pl

Awatar użytkownika
Maciejek
Posty: 896
Rejestracja: 7 lipca 2010, o 14:46
Miejscowość: S-ów
Odbiornik: Philips 7334, Sony A90K
Instalacja antenowa: YAGI-UDA Hirshmann, LOG_PER Emme Esse, instalacje pasywne
Nadajnik - obiekt nadawczy: Skrzyczne, Kosztowy, Lysá Hora

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Maciejek »

Ja to też zrobiłem. Cieszy mnie fakt, choć minimalnego, wpływu na rozwój stacji. I ważny dla mnie jest kontakt z widzem. (Szkoda, że nie tutaj)

Tango Down

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Tango Down »

@Maciejek: życia by mi nie starczyło na dwa fora :)

looser

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: looser »

Ja mam nadzieję, że ATM zrobi jakiś nowy reality-show (płaszczyzna na której mogliby konkurować z innymi), nowy teleturniej (coś co kiedyś było ich mocną stroną, teleturnieje z Ibiszem jako format własny, były naprawdę bardzo dobre, nawet teraz obejrzałbym nawet powtórki "Awantury o kasę" czy "Gry w ciemno"), jakiś serial - może komedia (dużą popularność stacji przyniosłyby powtórki "Świata wg Kiepskich" czy "Rancza" co niestety odpada, więc liczę że coś zrobią).
Dokupić pare zagranicznych seriali i mamy fest kanał. ATM ma potencjał, więc powinni z niego skorzystać.

PS. Szkoda, że nikt z ATM Grupy nie czyta tego, bo myślę, że padają tu bardzo dobre propozycje (w tym moje :D )

juter

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: juter »

A ja bym zaproponował powtórki Fali Zbrodni, tych akurat w kanałach naziemnych dawno nie widziałem.

Tango Down

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Tango Down »

looser pisze:Ja mam nadzieję, że ATM zrobi jakiś nowy reality-show (płaszczyzna na której mogliby konkurować z innymi), nowy teleturniej (coś co kiedyś było ich mocną stroną, teleturnieje z Ibiszem jako format własny, były naprawdę bardzo dobre, nawet teraz obejrzałbym nawet powtórki "Awantury o kasę" czy "Gry w ciemno"), jakiś serial - może komedia (dużą popularność stacji przyniosłyby powtórki "Świata wg Kiepskich" czy "Rancza" co niestety odpada, więc liczę że coś zrobią).
Dokupić pare zagranicznych seriali i mamy fest kanał. ATM ma potencjał, więc powinni z niego skorzystać.

PS. Szkoda, że nikt z ATM Grupy nie czyta tego, bo myślę, że padają tu bardzo dobre propozycje (w tym moje :D )
Czyta, czyta.
'Fala zbrodni' też jest w planach.

Awatar użytkownika
Maciejek
Posty: 896
Rejestracja: 7 lipca 2010, o 14:46
Miejscowość: S-ów
Odbiornik: Philips 7334, Sony A90K
Instalacja antenowa: YAGI-UDA Hirshmann, LOG_PER Emme Esse, instalacje pasywne
Nadajnik - obiekt nadawczy: Skrzyczne, Kosztowy, Lysá Hora

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Maciejek »

Tango Down pisze:
Maciejek pisze:Ja to też zrobiłem. Cieszy mnie fakt, choć minimalnego, wpływu na rozwój stacji. I ważny dla mnie jest kontakt z widzem. (Szkoda, że nie tutaj)
@Maciejek: życia by mi nie starczyło na dwa fora :)
Właśnie :) czas na łyżwy..Wisła za płotem zamarznięta...

looser

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: looser »

Tango Down pisze: Czyta, czyta.
'Fala zbrodni' też jest w planach.
A to się cieszę. Mam nadzieję, że moje propozycje zostaną wzięte pod uwagę.

Awatar użytkownika
twmichal
Posty: 721
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 14:40
Odbiornik: LV5T Deluxe
Samsung UEH320050W
Cabletech URZ0194
Instalacja antenowa: Tri Digit, antena pokojowa Sonus
Nadajnik - obiekt nadawczy: Raszyn/PKiN

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: twmichal »

Bartosz Czach pisze: Pomyśl o osobach, które nie potrafią obsługiwać komputera
Tylko że "target" programów rozrywkowych i seriali to ludzie którzy mają wiedzę na temat obsługi komputera jak i sieci. Co innego starsze osoby, które oglądają TRWAM czy seriale na TVP.
Wiele seriali Polsat powtarza, szkoda że nie ma 13go posterunku, ale akurat tego serialu ATM nie produkował.
Programy rozrywkowe, które były na Polsacie to raczej były żenujące pozycje - chociażby Dwa Światy czy Bar. Zresztą wiele programów rozrywkowych powtarzano na TV4.
Jeśli wyprodukują coś nowego - to zgoda. Chętnie zobaczę. Ale jeśli pójdą drogą TV6 to skandal. Obawiam się jednak że i tak będziemy katowani twarzą "wiecznie młodych" Ibisza i Młynarskiej, albo co gorsza - infantylną i cukierkową Pauliną Sykut.

Jeszcze raz napisze - mam nadzieję że mój pesymizm nie będzie miał żadnego uzasadnienia jak kanał wystartuje

zesepo
Posty: 551
Rejestracja: 3 października 2011, o 21:36
Odbiornik: Opticum HDFT24plus
TESCO DR14O3 R CE
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chwaszczyno

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: zesepo »

Jak wynika z informacji podanych na innym forum, to co proponują mi się bardzo podoba i chętnie obejrzę tą stację

cyber
Posty: 912
Rejestracja: 7 lutego 2010, o 19:29
Miejscowość: Goślina
Odbiornik: Philips 55PUS9206 ,TvLG+decoder zew.AX T. (ODIN SMT-01 ).
Instalacja antenowa: Maximum UHF14+Alcad CA-215/Filtr LTE-5G Terra TF005/10m.n.p.t./50/15km od RTCN.
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Poznań -Śrem, Poz-Piątkowo,Poz-AE.

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: cyber »

Pewnie mi się oberwie ale co tam ;) , gdy czytam propozycje owych powtórek które to mają się niby pojawić na tym kanale to słów mi brak. Otórz te programy powtórkowe ,któryxh tak niektórzy z was się nie mogą doczekać były już "wałkowane" wieeeeele razy na głównym Polsacie ,Polsat 2 , TV4 no a teraz znowu ATM rozrywka następna powtórka -powtórek i jakieś historyczne pozycje wyprodukowane przez ATM.
W takim razie proponuję ten kanał nazwać ATM WSPOMNIENIE , ATM Replay itp.itd.
Mam tylko nadzieję ,że z czasem ta stacja osiągnie jakiś normalny poziom .
Czego wszystkim nam -widzom życzę.

Tango Down

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Tango Down »

@cyber
Masz rację. Pamiętaj tylko, że te 'wspomnienia' jak to nazwałeś, to plany na pierwsze 12 miesięcy emisji - do czasu wyłączenia analogu (co wiąże się z uzyskaniem większego zasięgu technicznego). Gdybyśmy robili stację muzyczną (z CAŁYM SZACUNKIEM dla naszych przyjaciół z Eski i Polo), której programming nie wymaga wielkich nakładów, to nie musielibyśmy sięgać az tak głęboko po tego typu rozwiązania. Daj nam szansę :mrgreen:

Mały edyt: pamiętaj także, że DVB-T jest także (a może głównie) dla widzów, którzy nie wiedzą co to jest Polsat 2, a o TV4 dowiedzieli się po włączeniu MUX-2.

Zablokowany