nowy dekoder h.264 :)

Różne zagadnienia techniczne: EPG, telegazeta, dźwięk, SSU, dane, i inne
mmm777
Posty: 39
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00

nowy dekoder h.264 :)

Post autor: mmm777 »

Zainstalowałem nowe wersje oprogramowamia do WinFast DTV1800 H (driver i aplikacja).I - ku mojemu wielkiemu zdumieniu - pojawił się u mnie komplet dekoderów Arcsoft'u,wraz z `Arcsoft Video Decoder' do h.264.Dekoder wygląda na udany, obciążenie procesora jest ~20%.

tdj

nowy dekoder h.264 :)

Post autor: tdj »

WOW powiem wiecej, w porownaniu z coreAVC(uzywam DVB Viewera ) obraz TVP wreszcie wyglada ladnie, nie ma juz migajacych paskow na gorze ani smuzenia i pixeli! Rewelacja
ps. u Was tez nie dzialaja tvn/polsat/tv4?

Przemo
Posty: 541
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00

nowy dekoder h.264 :)

Post autor: Przemo »

Przetestowałem ten dekoder w DVB Viewer i jakoś mnie nie zachwycił w porównaniu z Cyberlinkiem. Dodatkowo ma problemy ze sprzętowym wykorzystaniem Pure Video w GF 8800GT, bo pomimo zaznaczenia opcji wspomagania we właściwościach dekodera, po zmianie kanału i tak jest ona resetowana.

kemi73
Posty: 739
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Odbiornik: LV6TMPVR4,Tuner USB AveMedia
Instalacja antenowa: TriDigit + Symetryzator, pokojowa
Nadajnik - obiekt nadawczy: nadajnik: RTCN Sucha Góra

nowy dekoder h.264 :)

Post autor: kemi73 »

Z innych programów do ogladania DVB polecam altDVB link do stronki z pobraniem http://www.programypc.pl/altdvb;2;2,pro ... 8.htmljest mały, za darmo i ma sporo możliwości przy monitorowaniu pasma DVB. Jedynym minusem jest to że w EPG nie ma polskiej czcionki i jest w wersji tylko po angielsku. Jak by ktoś miał problem z uruchomieniem go to w katalogu filters jest bat do rejestracji filtrów ax.

kajzed

nowy dekoder h.264 :)

Post autor: kajzed »

Witam, możesz podac link  do tych nowych wersji softu Na glownej stronie tego tunera  nie ma linku do driverówPzdrw.KajzedPreviously Mirosław M. Mączka wrote:[quote]Zainstalowałem nowe wersje oprogramowamia do WinFast DTV1800 H (driver i aplikacja).I - ku mojemu wielkiemu zdumieniu - pojawił się u mnie komplet dekoderów Arcsoft'u,wraz z `Arcsoft Video Decoder' do h.264.Dekoder wygląda na udany, obciążenie procesora jest ~20%.[/quote]

jerzyk

nowy dekoder h.264 :)

Post autor: jerzyk »

Bardzo proszę:http://leadtek.com/eng/support/download ... 800%20HP.S. Czy dla WinFast DTV2000 H jest ten sam soft (poza driverami rzecz jasna)?

Zablokowany