POT w Warszawie

Różne zagadnienia techniczne: EPG, telegazeta, dźwięk, SSU, dane, i inne
rbodych

POT w Warszawie

Post autor: rbodych »

Po dłuższej przerwie włączyłem dzisiaj tuner dvb-t i widzę że brak jest sygnału z POT. Wykasowałem kanały i wyszukałem jeszcze raz i odbieram tylko TVP.
Wiadomo może kiedy wróci POT w Warszawie ?

Spice_Boy

POT w Warszawie

Post autor: Spice_Boy »

Kiedy wróci? Ja oglądałem dzisiaj... a nawet teraz widzę bez problemu.

Rzeper

POT w Warszawie

Post autor: Rzeper »

Też tak mam odkad kupilem tuner czyli od 3 tygodni. Mam nadzieje ze to tylko kwestia slabej anteny. Dziwne jest to ze obojetnie na jakim bym kanale nie szukal (48, 55...) zawsze mi znajduje kanaly TVP.

Ryba

POT w Warszawie

Post autor: Ryba »

Ja również dzisiaj podłączyłem antenę. POTu ani śladu a TVP dalej jest bez dźwięku.Neotin powędrował z powrotem do odbiornika SAT, oglądam sobie XXX.Czy po ponad pół roku Emitel jeszcze dalej nie wie jak działa AC3?Może nastał czas by zacząć testy z czymś nowym na przykład z Trusurround XT ?W tym tempie Emitel będzie testował do końca XXI wieku.Zresztą co tu testować? To wszystko już wymyślono i to dawno temu, trzeba było uczyć się w szkole a nie prowadzić teraz eksperymentów.

pabloss

POT w Warszawie

Post autor: pabloss »

Dlaczego dzisiaj na tvn7 znikł całkowicie dźwięk, a na Tvn HD Test zniknęła ścieżka dolby digital (AC3)? Kiedy zostanie to naprawione?

yerry
Posty: 381
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Odbiornik: Thomson DTI2011
Instalacja antenowa: Telmor Digit
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chorągwica

POT w Warszawie

Post autor: yerry »

Tego typu pytania proszę zadawać Polskiemu Operatorowi Telewizyjnemu, który jest "producentem" multipleksu POT.

Zablokowany