czy macie odbiorniki z MHP ???

Różne zagadnienia techniczne: EPG, telegazeta, dźwięk, SSU, dane, i inne
JarekM
Posty: 254
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00

czy macie odbiorniki z MHP ???

Post autor: JarekM »

Rozważając zalety i wady interaktywności w naziemnej telewizji cyfrowej zacząłem się zastanawiać na temat skali penetracji odpowiednich urządzeń odbiorczych.
Proszę o odpowiedź na pytanie

Kto z czytających to forum ma set top box'a z możliwością odbioru MHP ???
oraz jaki jest to model/typ ???

Ja od razu się przyznam. Mam prototypowe urządzenie firmy ADB dedykowane do usługi TeleDom. Poza innymi funkcjami pozwala (przynajmniej teoretycznie) na odbiór MHP z DVB-T.

ikcyzor
Posty: 63
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00

czy macie odbiorniki z MHP ???

Post autor: ikcyzor »

Ja też posiadam i mieszkam na wojszycach we wrocławiu to jest koniec ul Borowskiej Jak testowali to chodził mi tlen oraz poczta po podłączeniu przez telefon. Kiedyś mi napisało że kanał jest kodowany (znaczy się wyświetlił znaczek koło znaku że jest telegazeta) choć mogłem normalnie oglądać. Już się zapisuję do testów, ale mam czas tylko wieczorem Posiadam do niego także klawiaturę alfanumeruczną na podczerwień

JarekM
Posty: 254
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00

czy macie odbiorniki z MHP ???

Post autor: JarekM »

Nie wiem czy użytkownicy są tacy nieśmiali czy też ilość urządzeń z możliwością odbioru MHP jest tak znikoma.
Na razie wygląda na to, że nawet gdybyśmy zaczęli testy to i tak prawie nikt tego nie zobaczy...

ikcyzor
Posty: 63
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00

czy macie odbiorniki z MHP ???

Post autor: ikcyzor »

Nie wiem czy cos jest na rynku co moze dzialac w tym formacie ja odbiornik mam przez przypadek od kolegi co bral udzial w testach i chetnie sie pobawie z tym ze niestety nie posiadam telefonu stacjonarnego wiec pozostale uslugi to niestety nie dla mnie

Zablokowany