DVB-T w dekoderach HD Cyfry+

Różne zagadnienia techniczne: EPG, telegazeta, dźwięk, SSU, dane, i inne
smiodus

DVB-T w dekoderach HD Cyfry+

Post autor: smiodus »

Wczoraj Cyfra+ wypuściła upgrade do swojego dekodera HD (wersja PVR podobno niedługo) umożliwiający odbiór DVB-T z anteny naziemnej. Szczegóły:
http://www.canalpluscyfrowy.pl/pl/prasa?12410963161509

Z danych na koniec roku 2008 c+ miała 1380000 abonentów nie wiem jaki procent ma dekodery HD, ale podejrzewam że na poziomie 80-85% (taki procent miał wykupione opcje premium na koniec roku 2008, według c+). Takim to sposobem zostało "wtłoczone" w rynek około miliona (jak nie więcej) dekoderów DVB-T mpeg4. Pojawia się w taki sposób możliwość zakupienia dekodera niejako "na raty", ponieważ przy podpisaniu umowy wykładamy 199 + miesięcznie za pakiet jaki sobie wybierzemy. Wg mnie idzie w dobrym kierunku.

pozdr
S

achimek61

Re: DVB-T w dekoderach HD Cyfry+

Post autor: achimek61 »

Witam!!
Z tymi dekoderami Cyfry to wieczne problemy!!!.
Cóż to za sprzęt, jeśli ogranicza się mnie do odbioru tylko naszych programów DVB-T.
Mieszkam niedaleko Czech-(Ostrava),i mógłbym odbierać około 10 programów w czeskim DVB-T.
Lecz jednak dzięki Techniką z CYFRY (lenistwo i nieumiejętności!!)nie mogę tego uczynić.
CYFRA zawsze powalała tandetą sprzętową i umiejętnościami swoich-PSEUDO-TECHNIKÓW!!!.

jezyzie

PhilipsHD (cyfra+) brak kanałów mpeg4 ze Śremu

Post autor: jezyzie »

. . . . .
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2009, o 17:07 przez jezyzie, łącznie zmieniany 1 raz.

lucius

Re: DVB-T w dekoderach HD Cyfry+

Post autor: lucius »

Oprogramowanie DVB-T dla dekoderów HD PVR Cyfry+ powinno być już w najbliższy czwartek/piątek!

Awatar użytkownika
DanielK
Posty: 1364
Rejestracja: 31 stycznia 2009, o 13:12

Re: DVB-T w dekoderach HD Cyfry+

Post autor: DanielK »

Wydaje mi się, że odbiorniki HD (bez PVR) mają obniżoną czułość głowicy naziemnej. Próbowałem kilka razy wyszukać kanały z multipleksu TVP, ale bez skutku. Natomiast na innym tunerze DVB-T wszystko działa jak należy.

zbikac238

Re: DVB-T w dekoderach HD Cyfry+

Post autor: zbikac238 »

Tak też mówili tydzień temu
lucius pisze:Oprogramowanie DVB-T dla dekoderów HD PVR Cyfry+ powinno być już w najbliższy czwartek/piątek!

Zablokowany