EPG

Różne zagadnienia techniczne: EPG, telegazeta, dźwięk, SSU, dane, i inne
Awatar użytkownika
Jarosław Bałuka
Posty: 2888
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Odbiornik: Samsung UE40HU6900
Instalacja antenowa: Ant. siatkowa bez wzmacniacza
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Kraków / Chorągwica

Re: EPG

Post autor: Jarosław Bałuka »

Narazie prosze sie nie sugerować zmieniajacą się zawartością tablic, pracujemy.
Natomiast mile widziane wszelkie spostrzeżenia, zauważone zmiany w działaniu i wyświetlaniu.

PS. Koniec rozmów o Guide Plus+ w tym wątku. To kompletnie nie dotyczy tematu wątku o EPG.

Awatar użytkownika
Jarosław Bałuka
Posty: 2888
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Odbiornik: Samsung UE40HU6900
Instalacja antenowa: Ant. siatkowa bez wzmacniacza
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Kraków / Chorągwica

Re: EPG

Post autor: Jarosław Bałuka »

boro pisze:Chodzi!!!Na Philips seria 5000 a dokładnie PFL 5624h/12.Dostęp do EPG z wyprzedzeniem 8 dniowym.Opisy programów w trybie "aktualny" i "następny"-chodzą.Opisy szczegółowe na następne dni także chodzą.Sortowanie w/g kategorii np:film,sport,muzyka itp chodzi bez zastrzeżeń.Super.Tak by mogło zostać jak dla mnie.
dziękuję za info.
A jak na innych TV obecnie?

Demon

Re: EPG

Post autor: Demon »

Nie mam jeszcze NTC... podeślijcie kawałek zrzutu obecnego strumienia...

markus 69
Posty: 233
Rejestracja: 23 października 2009, o 12:14

Re: EPG

Post autor: markus 69 »

TV samsung B651 szczegółowe opisy cały tydzień sprawdzone na godz 14:45.
Wcześniej tylko "teraz/następny" - znaczy widać dużą poprawę.....

przemkos

Re: EPG

Post autor: przemkos »

A u mnie nadal brak szczegółowych opisów na cały dzień :(
Ale może musi się zaktualizować...
TV Sony W5500.

Tom345
Posty: 669
Rejestracja: 22 grudnia 2009, o 22:10
Odbiornik: Samsung P2370HD, Not Only TV LV5TDelux
Instalacja antenowa: Thomson ANT-85 lub kawałek druta.
Nadajnik - obiekt nadawczy: Warszawa PKiN/Raszyn

Re: EPG

Post autor: Tom345 »

Samsung P2370HD - wszystkie opisy szczegółowe są, ewentualne braki - kilka przypadków.

Opis Rozmów w toku na TVN - opóźniony o jeden dzień (wczoraj był odcinek o Chylińskiej, Młynarskiej itd.).

Cały EPG - rozpisany do wtorku 19 stycznia, czyli zgodnie z założeniem.


Na razie więcej nie zauważyłem.

przemkos

Re: EPG

Post autor: przemkos »

przemkos pisze:A u mnie nadal brak szczegółowych opisów na cały dzień :(
Ale może musi się zaktualizować...
TV Sony W5500.
Obecnie wyświetlają się krótkie opisy typu "serial komediowy", "dramat obyczajowy" itp. Poprzednio był zupełny bałagan, bo wyświetlały się opisy z innych filmów. A więc jest poprawa, ale jeszcze nie na 100%.

kowal801
Posty: 167
Rejestracja: 21 października 2009, o 12:11

Re: EPG

Post autor: kowal801 »

Jarosław Bałuka pisze: A jak na innych TV obecnie?
Stan na godzinę 15.30
Niestety na Panasonicu bez zmian,czyli opis szczegółowy jest tylko"teraz/następny".
Jeśli przejdę na dalszy program w ciągu dnia, opis szczegółowy wygląda tak jak wyżej u kolegi w Sony,czyli krótki opis typu "serial komediowy", "dramat obyczajowy","rok produkcji".

Stan na godzinę 16.30
Panowie sukces! opis szczegółowy na pozostałe audycje zaczął poprawnie działać,sczytuje opis na cały tydzień ;)
Panasonic dołącza do grona szczęśliwców .
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2010, o 07:28 przez kowal801, łącznie zmieniany 9 razy.

llawicki

Re: EPG

Post autor: llawicki »

kowal801 pisze: Niestety na Panasonicu bez zmian,czyli opis szczegółowy jest tylko"teraz/następny".
Jeśli przejdę na dalszy program w ciągu dnia, opis szczegółowy wygląda tak jak wyżej u kolegi w Sony,czyli krótki opis typu "serial komediowy", "dramat obyczajowy","rok produkcji".
Również w DTV 421T HD z RWT nie ma pełnych opisów tylko opis typu "serial komediowy", "dramat obyczajowy","rok produkcji".

przemkos

Re: EPG

Post autor: przemkos »

U mnie wróciło teraz do sytuacji początkowej, czyli bzdury w opisach. Krótkie informacje już się nie wyświetlają.

slimak

Re: EPG

Post autor: slimak »

16:27 opis [teraz] [następny] oraz [cały tydzień] z szczegółami działa!!
Panasonic P42S10ES z Guide Plus+ ;-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dziękuje!!!

Demon

Re: EPG

Post autor: Demon »

Przeglądam strumień i widać znaczną poprawę. Teraz już faktycznie opisy pełne są obecne zarówno w teraz&następne oraz w planie. Znacznie mniej marnotrawstwa strumienia.

Jeżeli nie ma błędów w szczegółach, to tym razem może niektóre odbiorniki niedomagają... Będę jeszcze przyglądał się.

RobertB

Re: EPG

Post autor: RobertB »

Tuner USB do box'a telewizji "n" oraz Samsung P2370HD - EPG na tych sprzętach działa już w tej chwili prawidłowo z pełnymi opisami na cały tydzień.

black500

Re: EPG

Post autor: black500 »

TV Sony KDL 40W4000:
EPG obecne; dekodowanie znaków prawidłowe; PL też są
jest szczegółowy opis; opcja "przypominacza" i ustawienia na konkretny dzień i program działa OK
jak jest zbyt długi opis część niestety nie jest wyświetlana zamiast tego pojawia się na końcu taki ciąg znaków: ...

TVP Info: nie na wszystkich programach są opisy,część była poprzesuwana nie te godziny
najlepiej jest na TVN

odbiór we Wroclawiu kanał 23.

Szczepan79

Re: EPG

Post autor: Szczepan79 »

Na Sharpie DH65E wczoraj zauważyłem luki w programie na TVN, TVP2 TVp info. Program bez luk na TVP1 TV4 TVPlus nie wiem z czym to jest związane. Opisy na bieżący dzień brak opisów bla dni następnych (tylko opis skrócony). Polskie czcionki ok. Na Sharpie po przyciśnięciu P.info pokazuje się typ programu opis jest dopiero na 3-4 ekranie.

raf71

Re: EPG

Post autor: raf71 »

a na FT8100 bez zmian....
nie ma opisów - jest tylko tytuł i w opisie np. "film dokumentalny", albo "reportaż".
Po wybraniu opcji "opis szczegółowy" pusto.

tom41

Re: EPG

Post autor: tom41 »

Warszawa PKiN tuner Ferguson 8300. Wczoraj pojawił się pełny opis na 7 dni naprzód. Sytuacja powróciła do tej z połowy lipca. Oby tak już zostało.

jerzyk1959

Re: EPG

Post autor: jerzyk1959 »

ferguson FT 8100 40km. od Śremu EPG działa bardzo dobrze , program do wtorku , opis progamów działa poprawnie , drobne błedy na Tvp info Poznań - stan na 12.01.2010 godz. 23.00. Wreszcie jest ok. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
JaroslawMroczkowski
Administrator
Posty: 2596
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00

Re: EPG

Post autor: JaroslawMroczkowski »

Z odbiorników, które mam pod ręką EPG prawidłowo wyświetlają:

> RWT DTV-401T oraz RWT DTV-421T (zarówno w starszej jak i nowszej wersji firmware)
> NotOnlyTV LV5T Deluxe
> Digitality T-501CX

Problem nadal mają:

> Sony 46W4000. (Firmware 'jak fabryka dała' w 2008 roku).
> LyngBox (Najnowsze oprogramowanie)
> Maximum T-1300 FTA

Stan na koniec wczorajszego dnia (2010-01-12, godzina 22:00). Walczymy dalej.

Awatar użytkownika
Strzelb@
Posty: 117
Rejestracja: 1 października 2009, o 22:53
Odbiornik: SONY KDL-46Z4500
WIWA HD50
Instalacja antenowa: Tri Digit + LNA 101
85 m.n.p.m
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Poznań/Śrem

Re: EPG

Post autor: Strzelb@ »

Na SONY BRAVIA 46Z4500 opisy teraz/następny są prawidłowo wyświetlane. Natomiast kolejne pozycje programowe są tylko w wersji skróconej, np. serial obyczajowy, teleturniej, itp.

Zablokowany