Program do sprawdzania nagrań z DVB-T

Różne zagadnienia techniczne: EPG, telegazeta, dźwięk, SSU, dane, i inne
nołbady
Posty: 2
Rejestracja: 2 kwietnia 2017, o 13:38

Program do sprawdzania nagrań z DVB-T

Post autor: nołbady »

Jak w temacie. Poszukuję programu, który sprawdzi, czy nagranie nie posiada żadnych zakłóceń w obrazie i dźwięku. Fajnie, gdyby jeszcze potrafił wyciąć audio i napisy z takiego nagrania. Używałem do tych wszystkich rzeczy programu Cypheros TS-Doctor, ale okres trial się skończył. Możecie mi polecić jakiś podobny program?

qwerciak
Posty: 54
Rejestracja: 18 kwietnia 2011, o 09:09
Odbiornik: Samsung UE32D5500RWXXH
Not Only LV6TMPVR4
Maximum T-105 HD
Instalacja antenowa: AZART
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Raszyn, PKiN

Re: Poszukuję programu do sprawdzania nagrań z DVB-T

Post autor: qwerciak »

Dobrych i darmowych po prostu nie ma.
Polecam VideoRedo w wersji 4.21.6.674b w wydaniu scenowym od grupy BRD (jeśli wiesz, co to znaczy). ;)
Po usunięciu zbędnych fragmentów potrafi zapisać plik m.in do formatu .ts - zachowując wszystkie jego komponenty. Potrafi też zapisać same ścieżki dźwiękowe.
Wspominasz też o napisach - nie wiem, co chcesz z nimi robić, ale jeśli masz je zamiar "wyciągać", to jest i na to sposób - darmowe i ogólnodostępne aplikacje - znajdziesz je na forum doom9.

nołbady
Posty: 2
Rejestracja: 2 kwietnia 2017, o 13:38

Re: Poszukuję programu do sprawdzania nagrań z DVB-T

Post autor: nołbady »

Dzięki za odpowiedź. A znasz jakiś program do analizy nagrań pod kątem błędów, zakłóceń w strumieniu? TS-Doctor miał taki analizer, który badał zarówno wideo, audio i napisy. Szukam programu, który też ma coś takiego.

qwerciak
Posty: 54
Rejestracja: 18 kwietnia 2011, o 09:09
Odbiornik: Samsung UE32D5500RWXXH
Not Only LV6TMPVR4
Maximum T-105 HD
Instalacja antenowa: AZART
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Raszyn, PKiN

Re: Poszukuję programu do sprawdzania nagrań z DVB-T

Post autor: qwerciak »

VideoRedo po zapisaniu pliku automatycznie generuje raport, który zawiera informacje o ewentualnych błędach.

Zablokowany