TECHNISAT DigitRadio 400

odbiorniki i zagadnienia związane z odbiorem
access2601
Posty: 47
Rejestracja: 16 lipca 2011, o 21:13
Odbiornik: ferguson ariva t 65\Toshiba LCD Toshiba 32 cale
Instalacja antenowa: yagi 19-elem. z symetryzatorem
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTON Tarnów/ RTCN Św. Krzyż

TECHNISAT DigitRadio 400

Post autor: access2601 »

Zakupiłem je około miesiąca temu w sklepie [...]

Radioodbiornik posiada:
DAB,DAB+
UKW 87,5-108 MHz
WLAN IEEE802.11b IEEE802.11g
Antena Teleskopowa
Pilot
Jeden głośnik o mocy 7W RMS
Bluetooth
Budzik
Sleep Timer
AUX IN
Wyjście słuchawkowe.

Odbiór Fm bardzo dobry Głośnik mimo że jeden gra wspaniale. Tuner DAB+ testowany w Katowicach
Odbiór super.Radio internetowe testowane przy neostradzie do 10 mb/s nie zrywa gra super. Bluetooth działa super nawet ze starą komórką. Wyświetlanie polskich znaków poprawne. Jededn mankament to przy nocnym słuchaniu zbyt jasny wyświetlacz którego nie da się przyciemnić. Trochę drogo kasy kosztowało ale tak mi się spodobało że musiałem je mieć.
A cha dostępne jest też Technisat digitradio 450 różni się tylko tym że ma dwa głośniki.

Załączam fotkę http://vlep.pl/5esrgl.jpg
http://vlep.pl/yvfman.jpg
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2015, o 19:25 przez access2601, łącznie zmieniany 2 razy.

Forest

Re: Technisat DigitRAdio 400

Post autor: Forest »

Witam. Bardzo się zainteresowałem tym radyjkiem. Byłbym skłonny dopłacić nawet do modelu 450. Mam pytanie. Czy można w jakikolwiek sposób wypuścić dźwięk np na amplituner i puścić na większych głośnikach?

AdamP
Posty: 1024
Rejestracja: 21 stycznia 2012, o 07:27
Odbiornik: Sony 48W705C, Sony 32HX750
Instalacja antenowa: Maximum UHF200, Vivanco TVA502
Nadajnik - obiekt nadawczy: Skrzyczne (Mux 1, 2, 3)

Re: TECHNISAT DigitRadio 400

Post autor: AdamP »

Według opisu 450-ka ma analogowe wyjście audio. Pytanie tylko, czy jest sens płacić 950zł za "przystawkę" do amplitunera, skoro amplitunery z DAB+ zaczynają się od ok. 1200zł (Denon DRA-F 109DAB).

access2601
Posty: 47
Rejestracja: 16 lipca 2011, o 21:13
Odbiornik: ferguson ariva t 65\Toshiba LCD Toshiba 32 cale
Instalacja antenowa: yagi 19-elem. z symetryzatorem
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTON Tarnów/ RTCN Św. Krzyż

Re: TECHNISAT DigitRadio 400

Post autor: access2601 »

Witaj radio posiada tylko wyjście słuchawkowe i wejście aux.Zgodzę się że lepiej kupić coś inego. Ja kupiłem to radyjko bo lubię takie gadżety. Na pewno z dwoma głośnikami był by lepszy dźwięk. Ja wybrałem natomiast z jednym żeby mieć coś w stylu dawnego radia z jednym głośnikiem.

Zablokowany