RENKFORCE DB-820

odbiorniki i zagadnienia związane z odbiorem
adamus31
Posty: 17
Rejestracja: 13 kwietnia 2010, o 18:11
Odbiornik: Cabletech URZ0086, Skymaster DVB-T2-IPTV TNT-5, Netia Player
Instalacja antenowa: Antena pasywna MLOG 6-69 pol. VHF-V, UHF-H (12 el)parter.Kabel TRISET 113 PE.
Nadajnik - obiekt nadawczy: Gdańsk/Chwaszczyno

RENKFORCE DB-820

Post autor: adamus31 »

Radiobudzik ten można nabyć już za niewielkie pieniądze na różnych portalach aukcyjnych i nie tylko.Bardzo prosty w obsłudze.Mam go od dawna i sprawuje się bardzo dobrze. Charakterystyka;Radio cyfrowe DAB+/DAB i radio FM.Budzenie za pomocą radia lub sygnału alarmowego.Duży wyświetlacz LCD z podświetleniem tła.Funkcja drzemki i wyłącznik czasowy.Wbudowane głośniki stereo.Wyświetlanie czasu w formacie 24-godzinnym.Automatyczne ustawianie i przestawianie czasu.Automatyczne wyszukiwanie stacji radiowych.Pamięć 10 stacji radiowych.Zasilanie sieciowe.Zasilacz w komplecie.Kupiłem nowy za 50 zł.http://ecx.images-amazon.com/images/I/41tBDURq7UL.jpg
Ostatnio zmieniony 8 stycznia 2015, o 19:30 przez adamus31, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
piotrek2802
Posty: 286
Rejestracja: 29 listopada 2014, o 17:03
Miejscowość: Tenczynek
Odbiornik: VU+Solo 4K,
TECHNISAT100IR/SANGEAN-WFR29C
Philips 55' 8804
Instalacja antenowa: Antena siatkowa 21-69 UHF ze wzmacniaczem, Antena FM zewnętrzna+ wzmacniacz
Nadajnik - obiekt nadawczy: Chorągwica- Kraków + Kosztowy- Katowice

Re: RENKFORCE DB-820

Post autor: piotrek2802 »

@adamus31, Bardzo fajnie wygląda ten radiobudzik. Mam dwa pytania: czy wyświetla polskie znaki w napisach ? (ą,ę,ż) Czy w nocy podświetalnie jest cały czas aktywne ?

Pozdrawiam

adamus31
Posty: 17
Rejestracja: 13 kwietnia 2010, o 18:11
Odbiornik: Cabletech URZ0086, Skymaster DVB-T2-IPTV TNT-5, Netia Player
Instalacja antenowa: Antena pasywna MLOG 6-69 pol. VHF-V, UHF-H (12 el)parter.Kabel TRISET 113 PE.
Nadajnik - obiekt nadawczy: Gdańsk/Chwaszczyno

Re: RENKFORCE DB-820

Post autor: adamus31 »

@piotrek2802.Zapomniałem napisać,że ten odbiornik nie wyświetla polskich znaków.Wyświetla np.RADIO GDANSK-SLUCHAJ OD RANA,czyli bez ogonków.Nie jest cały czas podświetlany ale wystarczy nacisnąć dowolny przycisk,aby podświetlić choć za kilka sekund podświetlenie zgaśnie.Jak dla mnie to nie są zbyt duże niedogodności.Ja nie lubię,jak mi coś świeci w nocy. Pozdrawiam.

Zablokowany