AEG DAB-4130

odbiorniki i zagadnienia związane z odbiorem
Awatar użytkownika
Poland
Posty: 2080
Rejestracja: 4 marca 2009, o 13:19
Miejscowość: Trzciana k. Bochni
Odbiornik: Radio: GRUNDIG COSMOPOLIT 7A / DUAL DAB 3 / DUAL DAB P-100
Instalacja antenowa: Ant.: Teleskopowa (Radio DAB+ x3)
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Kraków "Chorągwica"

AEG DAB-4130

Post autor: Poland »

Obrazek
Jednymi z odbiorników na które warto zwrócić uwagę przy zakupie sprzętu z DAB+ jest dostępny w różnych opcjach kolorystycznych model AEG DAB 4130.
Charakteryzuje się on udogodnieniami takimi jak:
- dodatkowe złącze AUX pozwala na podłączenie innych kompatybilnych urządzeń jak np. odtwarzacze MP3.
- 10 komórek pamięci na wybrane stacje zapewnia błyskawiczny dostęp do ulubionych pozycji
- tuner radia DAB+
- tuner radia FM
- funkcja budzika
- czytelny wyświetlacz LCD
- Szerokość: 18 cm
- Wysokość: 10.1 cm
- Głębokość: 6 cm
Poza tym z tego co widzę jest to bardzo kompatkowy odbiornik który pewnie w odbiorze jest pewnie stabilniejszy niż odbiorniki z konkurencyjnej firmy Dual.
Zapraszam zatem do rozmowy na temat powyższego sprzętu firmy AEG. Mi po zdjęciach nawet bardzo się podoba choć uważam że wydawanie go w różowej wersji kolorystycznej jest lekkim przegięciem ze strony producenta.

Awatar użytkownika
piotrek2802
Posty: 286
Rejestracja: 29 listopada 2014, o 17:03
Miejscowość: Tenczynek
Odbiornik: VU+Solo 4K,
TECHNISAT100IR/SANGEAN-WFR29C
Philips 55' 8804
Instalacja antenowa: Antena siatkowa 21-69 UHF ze wzmacniaczem, Antena FM zewnętrzna+ wzmacniacz
Nadajnik - obiekt nadawczy: Chorągwica- Kraków + Kosztowy- Katowice

Re: AEG DAB 4130

Post autor: piotrek2802 »

Bardzo ładne radyjko i chętnie bym go kupił. W mojej lokalizacji jednak odpada wszystko co ma antenę teleskopową bo mam słaby sygnał DAB+ i muszę stosować antenę zewnętrzną ze wzmacniaczem do obecnego digitradio 100 ir.
Napewno coś kupię na wycieczki lub pod namiot i AEG DAB 4130 jest potencjalnym kandydatem.

Pozdrawiam

Zablokowany