TECHNISAT DigitRadio 450

odbiorniki i zagadnienia związane z odbiorem
DABman
Posty: 4
Rejestracja: 5 lutego 2015, o 09:49
Odbiornik: TechnISat CE 4HD
Instalacja antenowa: TechniYagi HDT2
Nadajnik - obiekt nadawczy: ślęża

TECHNISAT DigitRadio 450

Post autor: DABman »

Wspaniałe radio DAB+ z perfekcyjnym dźwiękiem, obsługa przez pilota, wbudowanym WiFi niestety ze względu na cenę w Polsce znajdzie tylko nielicznych nabywców, którzy są w stanie zapłacić 1000 zł za dobrej/najlepszej jakości produkt.
DigitRadio 450 to nowoczesne i eleganckie radio z głośnikami stereo wyposażone, które poza standardowym odbiorem radia w formacie DAB+ umożliwia również odbiór stacji FM, a także odbiór stacji internetowych - dzięki wbudowanej anteny WiFi. DigiRadio 450 to urządzenie, które umożliwia również strumieniowanie audio (UPnP) z komputerami, smartfonami (aplikacja MyDigitRadio) czy dyskami NAS.
Poprzez zintegrowane złącze AUX-IN z łatwością podłączą Państwo radio z domowym sprzętem audio. Dodatkowo model ten posiada wyjątkowy czytelny wyświetlacz OLED oraz intuicyjny system przycisków, dzięki którym obsługa tego urządzenia jest dziecinnie prosta.
https://www.technisat.com/pl_PL/DigitRa ... 8457-9589/

access2601
Posty: 47
Rejestracja: 16 lipca 2011, o 21:13
Odbiornik: ferguson ariva t 65\Toshiba LCD Toshiba 32 cale
Instalacja antenowa: yagi 19-elem. z symetryzatorem
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTON Tarnów/ RTCN Św. Krzyż

Re: TECHNISAT DigitRadio 450

Post autor: access2601 »

Witam ja posiadam technisat digitradio 400 (to samo tylko z jednym głośnikiem) Założyłem temat w lipcu. Mogę powiedzieć że do tej pory spisuje się rewelacyjnie.

b4514
Posty: 12
Rejestracja: 9 stycznia 2015, o 08:54

Re: TECHNISAT DigitRadio 450

Post autor: b4514 »

@access2601
Czy możesz sprawdzić czy w Twoim modelu dzieją się takie rzeczy:
piotrek2802 pisze: Gdy słucham materiałów o przepustowosci 320 kbs lub radia internetowego (np Linn Radio) to radyjko 100 Ir zaczyna dostawać dziwnych reakcji objawiających się tym, że gdy podgłaśniam z pilota to głosnośc sama rośnie aż do maksimum, gdy ściszam jest odwrotnie.
Tak samo gdy słucham muzyki z plików wysokiej jakosci to menu na wyswietlaczu zaczyna szaleć i samo sie przewija ;-:
Cytat z wątku TECHNISAT DigitRadio 100 IR

Zablokowany