Zasady korzystania z Forum

tematy organizacyjno-porządkowe
JarekM
Posty: 254
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00

Zasady korzystania z Forum

Post autor: JarekM »

Zastąpione przez >> REGULAMIN <<


Ogólne zasady korzystania z Forum. :!:

Forum jest poświęcone naziemnej telewizji cyfrowej. Dyskutujemy o problemach związanych z budową sieci DTT, obiorem telewizji cyfrowej oraz urządzeniach z tym związanych. Wypowiedzi niezwiązane z tematyką forum będą usuwane, ich autorzy ostrzegani a następnie blokowani.

Forum jest dostępne dla wszystkich zainteresowanych użytkowników.

Posty umieszczane na forum winny cechować się kulturą wypowiedzi, dbałością o stylistykę i oraz pisownią zgodną z zasadami ortografii.

Zakładanie wątków i pisanie odpowiedzi możliwe są po zarejestrowaniu się.

Nie zakładamy nowych wątków. Szukamy wątków o podobnej tematyce i piszemy posty w istniejących wątkach. Wszystkie nowe wątki, założone niezgodnie z powyższą regułą, zostaną skasowane. Nie każde pytanie, pomysł, światła myśl zasługują na otwarcie nowego wątku, pamiętaj o tym! Nie śmieć na Forum!

Nie cytujemy treści postu, na który odpowiadamy jeśli nasza odpowiedź znajdzie się bezpośrednio pod tym postem.

Forum jest częściowo moderowane. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji lub usuwania postów nie związanych z tematem lub zawierających niedozwolone treści. Decyzja moderatorów jest ostateczna i nie podlega dyskusji.

Wszystkie reklamy będą usuwane. Zabronione jest podawanie linków, bannerów i reklam produktów. Szczególnie tępione będą linki do aukcji internetowych.

Zabronione jest publikowanie postów o treściach handlowych, linków do stron komercyjnych, kupię/sprzedam itp.

Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi o charakterze osobistym, mogących naruszyć dobra osobiste innych użytkowników forum lub osób trzecich.

Posty związane z polityką, szkalujące urzędy lub instytucje lub osoby fizyczne będą bez ostrzeżenia usuwane, a ich autorzy blokowani.

Posty nie związane z tematyką danego wątku będą usuwane.

Użytkownicy naruszający Zasady Forum zostaną ostrzeżeni, a w przypadku kontynuacji naruszania Zasad - wykluczeni z Forum.

Użytkownicy rażąco naruszający Zasady Forum, używający wulgarnego jeżyka lub obrażający innych użytkowników serwisu będą natychmiastowo blokowani.

Kolor czerwony czcionki w postach zarezerwowany jest dla administratorów i moderatorów forum.

Wszelkie kwestie sporne rozstrzygają moderatorzy forum. Podjęte przez moderatorów decyzje związane z obsługą forum są ostateczne i nie podlegają dyskusji.

Zablokowany