KING TECH

Andy

KING TECH

Post autor: Andy »

Witam,
Na Allegro spotkałem tuner KING TECH FIRMY "GIEC" np tutaj
http://[nie podajemy linków do serwisów aukcyjnych]/king-tech-dekoder-stb ... 76016.html
Poza Allegro nigdzie nie znalazłem o nim informacji. Zależy mi na tunerze z wyjęciem audio na chinchach dlatego się zainteresowałem. Czy ktoś może wie coś więcej o tym sprzęcie? Cena zachęcająca, ale cena to nie wszystko, możliwe, że tylko jedna partia trafi do kraju i o jakimkolwiek wsparciu typu np. aktualizacja softu można zapomnieć.

Awatar użytkownika
m@rtops
Posty: 3048
Rejestracja: 16 stycznia 2012, o 19:05
Odbiornik: LG 47LA660S , Samsung LE32s71b+T65, LG M2094+wiwa hd90new
Instalacja antenowa: opticum AX 1000+ , 6m npt oraz Dipol 19/21-69 - obie bez wzm
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Kraków / Chorągwica - 15km

Re: KING TECH

Post autor: m@rtops »


Awatar użytkownika
@GUTEK@
Posty: 5559
Rejestracja: 27 kwietnia 2009, o 00:17
Miejscowość: Gliwice
Odbiornik: Astrometa DVB-T2 USB,
Telewizor z AndroidTV 9.0
Instalacja antenowa: Televes
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Katowice/Kosztowy; Czechy

Re: KING TECH

Post autor: @GUTEK@ »

We wszystkich Wiwach z serii NEW masz dodatkowe wyjścia dla analogowego audio.

aldur

Re: KING TECH

Post autor: aldur »

Jak uda Ci się gdzieś znaleźć MT4160 v1 to tam masz też wyjścia o jakich piszesz

Andy

Re: KING TECH

Post autor: Andy »

Dziękuję za informację. Trochę się zgapiłem i nie zauważyłem w nowych WIWACH wyjścia audio mały jack. Zasugerowałem się, że wcześniej jak były to zazwyczaj Chinche. Jestem już zdecydowany na zakup WIWY HD-90 NEW i dzis zamówie ten tuner poprzez Allegro. Ma on dobrą opinię na forum, jest suport i producenta i @GUTEK@ na forum, zaczyna się coś dziać z alternatywnym oprogramowaniem. Poza tym maiłem 2 odtwarzacze DVD tej marki, z których jestem zadowolony.

jumbopapaja

Re: KING TECH

Post autor: jumbopapaja »

Witam.
Szukam w sieci jakichkolwiek opinii na temat dekodera DVB-t "KING TECH DEKODER STB TUNER DVB-T MPEG-4 FULL HD". Jest to dekoder FIRMY "GIEC". m@rtops wskazał stronę.
Chciałbym jednak poznać opinię użytkownika. Co przedstawia wyświetlacz? podczas odbioru i stand-by? Czy jest włącznik sieciowy? Czy zasilacz jest wewnętrzny? (tak mi się wydaje) Jak sprawuje się pilot? Czy menu jest też po polsku? Dekoder ten cenowo i z opisu wygląda przyzwoicie. Noszę się z zamiarem kupna. Co PANOWIE radzicie?

Zablokowany