Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

informacje techniczne związane z wdrażaniem pierwszego multipleksu DVB-T
Awatar użytkownika
ilin
Posty: 78
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, o 21:02
Odbiornik: WIWA HD90
tuner na usb
Instalacja antenowa: ATX91 + 5 elementowa yaga VHF III
Nadajnik - obiekt nadawczy: Mikstat,Wręczyca-MUX8

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: ilin »

Kontrowersyjny politycznie ?
Raczej niewygodny politycznie :)

Płacić nie trzeba owszem ale ,żeby oglądać to trzeba zakupić zestaw sat praktycznie dla jednego programu.
Jakość w internecie tez pozostawia wiele do życzenia.(z dostępem do niego też bywa rożnie)

Jak już jesteśmy w tzw Uni to już nie wypada nam oglądać TV Trwam ?

Awatar użytkownika
hadam
Posty: 2923
Rejestracja: 8 lutego 2012, o 17:50
Miejscowość: Niegowa
Odbiornik: LG 55UN81003LB / Monitor LG <=> Opticum Premium Box+ H.265
Instalacja antenowa: Antena BX1000+ Olympia Combo / Rozgałęźnik R-2.
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Katowice/Kosztowy

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: hadam »

Kontrowersyjny politycznie ?
Raczej niewygodny politycznie :)
Tak jak sam napisałeś niewygodny politycznie a więc kanał polityczny a religijny przy okazji.
Przypominam że nie tylko TV Trwam nie dostała koncesji np. Superstacja TV też nie dostała, a jak wiemy ta stacja jest także nie wygodna politycznie tylko że dla innej opcji i podobnie jak Trwam nadaje na satelicie z tą różnicą że trzeba za nią płacić. Tak więc podtrzymuję swoje zdanie im mniej polityki w NTC tym lepiej.

Wiking

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: Wiking »

ilin pisze:Wiking a po co dokumenty.

Ja z przyjemnością obejrzał bym sobie zarówno tv Trwam jak i tvn.
Nie wiedziałem, że jesteś wszystkimi widzami TV Trwam.
ilin pisze:Skoro nie lubisz TV Trwam to wcale nie musisz ich oglądać.
Wskaż miejsce, gdzie tak napisałem. Nie manipuluj moimi wypowiedziami. Z resztą nie pierwszy raz tak mam, że niektórzy mówią, że coś powiedziałem, a w cale tego nie powiedziałem.
zsk pisze:Starasz się za wszelką cenę w wielu forach udowodnić ludziom na forum
Na temat TV Trwam udzielam się na dwóch forach jeżeli dla Ciebie to wiele to nie ma sprawy. :P
zsk pisze:że TRWAM TV to nieistotny czynnik rozwoju NTC w Polsce i że nie ma znaczenia [...] na rozwój NTC
Takie mam zdanie i staram się to udowodnić.
zsk pisze:(ta DLA CIEBIE marginalna telewizja)
Tego także nigdzie nie napisałem.
zsk pisze:Już sam protest Trwam TV w wyniku kombinacji KRRIT przy konkursie na MUX1, pokazał siłę "reklamy" NTC w Polsce poprzez środowisko Trwam TV.
Masa ludzi nie tylko podpisała się pod protestem do KRRIT o nie przyznaniu Trwam TV miejsca w NTC (już ponad 2 mln. Polaków: http://satkurier.pl/news/73939/blisko-2 ... dvb-t.html), ale pewnie jeszcze większa rzesza ludzi dzięki temu zaczęła "drążyć" temat NTC i zaczęła z NTC korzystać.
Tę sprawę roztrząsa tylko TV Trwam i Radio Maryja (co jest oczywiste, gdyż bronią swoich interesów), więc reklama odbywa się tylko w gronie widzów TV Trwam oraz słuchaczy Radia Maryja. Inne media sprawą TV Trwam tyle czasu nie poświęcają (co także jest oczywiste).
zsk pisze:Tak jak tu zostało juz napisane przez jedną osobę, prawie każdy ma w rodzinie osobę/osoby, która ogląda/interesuje się Radiem Maryja/Telewizją Trwam TV i dzięki temu rozchodzi się po ludziach informacja o tym co to jest NTC i jak można z tego skorzystać i pojawienie się Trwam TV w MUX1 dałoby bardzo duże, skuteczne wyreklamowanie "od dolne" NTC w Polsce, bez wydawania milionów pieniędzy podatników na BEZNADZIEJNE SPOTY REKLAMOWE NTC W TELEWIZJI
Jeszcze nigdy nie dotarła do mnie żadna informacja w taki sposób, więc w tę siłę Radia Maryja czy TV Trwam nie wierzę. A na antenach stacji, które są zobligowane to puszczania spotów na temat cyfryzacji nie raz już je widziałem. Zgadzam się, że część spotów to skandal, zwłaszcza te ze smogiem analogiem i z telenowelą, ale te mające miejsce już w studio, gdzie odbywa się rozmowa z ekspertem wyglądają już zdecydowanie lepiej.
zsk pisze:Ważne jest też dla ludzi to, że pojawienie się Trwam TV ze swoimi wiadomościami na NTC dałoby pluralizm medialny w obszarze informacji/wiadomości, a nie tylko jedyne słuszne FaktyTVN/WydarzeniaPolsat/WiadomościTVP (na jedno "kopyto") - a to już boli rządzących...
A tu mamy potwierdzenie, że widzowie TV Trwam nie preferują innych stacji niż TV Trwam. :P
Akurat Polsat jest najbardziej obiektywną stacją, a dokładniej mówiąc Wydarzenia oraz kanał informacyjny Polsat News. Jadą równo po wszystkich i to chwali się. ;)
Dla mnie najważniejszy jest obiektywizm, a nie wychwalanie swoich i nadawanie na nieswoich. :P
ilin pisze:Płacić nie trzeba owszem ale ,żeby oglądać to trzeba zakupić zestaw sat praktycznie dla jednego programu.
A po co więcej programów, jak te pozostałe są na jedno kopyto? :P
ilin pisze:Jak już jesteśmy w tzw Uni to już nie wypada nam oglądać TV Trwam ?
A kto tak powiedział?
Wystarczy, że Fundacja Lux Veritatis spełni formalne wymagania i może starać się o miejsce w pierwszym multipleksie Naziemnej Telewizji Cyfrowej. :)

Robert03
Posty: 909
Rejestracja: 24 lutego 2011, o 10:12
Miejscowość: Świecie
Instalacja antenowa: ATV 21/21-60(H),ATV 19/21-69(H),ATV 19/21-60(V),VHF Turbo-T(H)
2xUKF 5 elem.
Nadajnik - obiekt nadawczy: *Kisielice*,*Trzeciewiec*,*Osielsko*

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: Robert03 »

Wiking pisze:
Robert03 pisze:Co się zaś tyczy stwierdzenia iż widzowie TV Trwam nie preferują innych stacji to jest to rzeczywiście bzdura i to nie jest twierdzenie tylko fakt.

Masz w posiadaniu jakieś dokumenty, które to potwierdzają? :P
Nie mam. Czasy dokumentów i teczek skończyły się w 1989r. :-). A Ty masz coś w papierach ?
Mam wielu znajomych, przyjaciół i rodzinę którzy oglądają TV Trwam i całą resztę innych kanałów dostępnych w kablówce czy platformie SAT. Nie można powiedzieć by preferowali te czy tamte kanały.
Polityka w TVTRWAM zajmuje mały ułamek ramówki. Bardzo duża część widzów tej telewizji nie jest zainteresowana tymi treściami.
Wiking pisze:
Robert03 pisze:Nie rozumiem tylko co ma do tego Krajowa Rada czy UKE.
Nic. To był tylko przykład Twojego jednoznacznego twierdzenia. ;)
Równie jednoznacznego jak Twoje tylko przeciwnnie zwróconego :-).
Wiking pisze:
zsk pisze:Ważne jest też dla ludzi to, że pojawienie się Trwam TV ze swoimi wiadomościami na NTC dałoby pluralizm medialny w obszarze informacji/wiadomości, a nie tylko jedyne słuszne FaktyTVN/WydarzeniaPolsat/WiadomościTVP (na jedno "kopyto") - a to już boli rządzących...
A tu mamy potwierdzenie, że widzowie TV Trwam nie preferują innych stacji niż TV Trwam. :P
Akurat Polsat jest najbardziej obiektywną stacją, a dokładniej mówiąc Wydarzenia oraz kanał informacyjny Polsat News. Jadą równo po wszystkich i to chwali się. ;)
Dla mnie najważniejszy jest obiektywizm, a nie wychwalanie swoich i nadawanie na nieswoich. :P
To nie jest potwierdzenie :-).
Nie ma obiektywnych mediów. Polsat mocno dystansuje się od polityki dlatego też wydaje się najbardziej obiektywny. Też go za to cenię :-).

Wiking

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: Wiking »

Robert03 pisze:Nie mam. Czasy dokumentów i teczek skończyły się w 1989r. :-).
Bardzo śmieszne. Najwyraźniej to Ty żyjesz w czasach teczek, bo ja o nich nic nie wspomniałem.
Robert03 pisze:Mam wielu znajomych, przyjaciół i rodzinę którzy oglądają TV Trwam i całą resztę innych kanałów dostępnych w kablówce czy platformie SAT.
Grono Twoich najbliższych raczej nie odzwierciedla wszystkich widzów TV Trwam.
Robert03 pisze:Polityka w TVTRWAM zajmuje mały ułamek ramówki. Bardzo duża część widzów tej telewizji nie jest zainteresowana tymi treściami.
Staram się nie wchodzić w te tematy, gdyż z tego i tak nigdy nic nie wychodzi, a ludzie potrafią iść na noże w czasie dyskusji. I proponuję nie poruszać więcej tek kwestii.
Lepiej wróćmy do tematu czy TV Trwam jest w stanie zcyfryzować Polskę? ;)
Robert03 pisze:To nie jest potwierdzenie :-).
Tak samo jak Twoi najbliżsi preferujący TV Trwam i inne stacje. ;)
Robert03 pisze:Nie ma obiektywnych mediów. Polsat mocno dystansuje się od polityki dlatego też wydaje się najbardziej obiektywny. Też go za to cenię :-).
Zgadza się. Polsatowi jest najbliżej do obiektywizmu. :)

Awatar użytkownika
ilin
Posty: 78
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, o 21:02
Odbiornik: WIWA HD90
tuner na usb
Instalacja antenowa: ATX91 + 5 elementowa yaga VHF III
Nadajnik - obiekt nadawczy: Mikstat,Wręczyca-MUX8

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: ilin »

Wiking pisze:Wskaż miejsce, gdzie tak napisałem. Nie manipuluj moimi wypowiedziami. Z resztą nie pierwszy raz tak mam, że niektórzy mówią, że coś powiedziałem, a w cale tego nie powiedziałem.
A kto mówi ,ze tak napisałeś.
Z całości twoich wypowiedzi wynika ,że nie tylko nie lubisz ale i nienawidzisz tej stacji do czego oczywiście masz prawo.
Wiking pisze:A po co więcej programów, jak te pozostałe są na jedno kopyto?
Aby mieć możliwość wyboru i możliwość wyrobienia sobie własnej opinii po obejrzeniu kilku źródeł informacji.

W jednym się zgadzam TV Trwam nie ma żadnego wpływu na popularyzację NTC bo jej w niej nie ma.

belzebiusz
Posty: 2505
Rejestracja: 5 grudnia 2011, o 15:35
Odbiornik: .
Sony KDL-42W805A
Not Only TV LV5T Deluxe (USB)
Instalacja antenowa: 19-elementowa Yagi
z symetryzatorem,
na kominie
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN: Siedlce/Łosice i Dęblin/Ryki

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: belzebiusz »

Dobro jest rzadkie - czy dla TV Trwam?
http://satkurier.pl/news/74125/dobro-je ... trwam.html

Wiking

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: Wiking »

ilin pisze:Z całości twoich wypowiedzi wynika ,że nie tylko nie lubisz ale i nienawidzisz tej stacji do czego oczywiście masz prawo.
Jestem zdumiony tą dedukcją. Po prostu nie lubię demagogii, a wielu zwolenników TV Trwam ją uprawia.
Jedyną rzeczą, która wyróżnia TV Trwam spośród innych stacji telewizyjnych jest fakt, że TV Trwam poświęca dużo czasu wartościom chrześcijańskim, a dokładniej mówiąc katolickim. I ten fakt przemawia za tym, że TV Trwam powinna mieć miejsce w pierwszym multipleksie Naziemnej Telewizji Cyfrowej.
Inne argumenty uważam za demagogię, jak na przykład twierdzenie, że TV Trwam będzie uświadamiać Polaków o istnieniu czegoś takiego jak cyfryzacja i że obecnie ma miejsce w Polsce albo że musi być pluralizm w mediach (równo dla każdej strony polskiej sceny politycznej).
Problemem TV Trwam jest to, że nie spełnia wymogów formalnych ale twierdzi, że jest inaczej. Do tego dochodzi fakt, że Fundacja Lux Veritatis nie zgadza się na upublicznienie decyzji odmawiającej TV Trwam miejsca w pierwszym multipleksie Naziemnej Telewizji Cyfrowej wydanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Gdyby Fundacja zgodziła się na upublicznienie decyzji to dokładnie wiedzielibyśmy dlaczego Rada odmówiła TV Trwam miejsca w Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

zesepo
Posty: 551
Rejestracja: 3 października 2011, o 21:36
Odbiornik: Opticum HDFT24plus
TESCO DR14O3 R CE
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chwaszczyno

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: zesepo »

Ta tajemniacza decyzja zawiera zapewne całą finansową prawdę n.t stacji, i jeśli pokazano by ten papierek, to dalsze wyłudzanie miejsca w multipleksie byłoby bezcelowe... Jeśli nie ma się pieniędzy na nadawanie... to o czym tu rozmawiać?

Robert03
Posty: 909
Rejestracja: 24 lutego 2011, o 10:12
Miejscowość: Świecie
Instalacja antenowa: ATV 21/21-60(H),ATV 19/21-69(H),ATV 19/21-60(V),VHF Turbo-T(H)
2xUKF 5 elem.
Nadajnik - obiekt nadawczy: *Kisielice*,*Trzeciewiec*,*Osielsko*

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: Robert03 »

Wiking pisze:
Robert03 pisze:Nie mam. Czasy dokumentów i teczek skończyły się w 1989r. :-).
Bardzo śmieszne. Najwyraźniej to Ty żyjesz w czasach teczek, bo ja o nich nic nie wspomniałem.
A gdzie napisałem że wspomniałeś ?
Wiking pisze:
Robert03 pisze:Mam wielu znajomych, przyjaciół i rodzinę którzy oglądają TV Trwam i całą resztę innych kanałów dostępnych w kablówce czy platformie SAT.
Grono Twoich najbliższych raczej nie odzwierciedla wszystkich widzów TV Trwam.
Oczywiście że nie odzwierciedla. Natomiast jest to pewna ilość widzów którzy są zaprzeczeniem opinii:
Wiking pisze: że widzowie TV Trwam raczej nie preferują innych stacji. ;)
Możemy się tak łapać za słówka bez końca. Nic to nie da ani zwolennikom ani przeciwnikom TV Trwam. Nie przysłużymy się też innym nadawcom którzy będą startować do konkursu na pozostałe miejsca MUX-1 ani nie przyspieszy startu MUX-1.
Czas pokaże czy KRRiT przyzna miejsce TV Trwam. Sądzę że to tylko kwestia czasu a jak będzie zobaczymy :-).
Napewno oferta NTC powinna być urozmaicona. To jest zadanie KRRiT. Nadawcy nie powinni byc dyskryminowani tylko dlatego że prezentują "niewygodną" opcję polityczną.
Patrząc na obecną ofertę NTC a zwłaszcza MUX-1 mam wątpliwości czy KRRiT zadbała w należytym stopniu o różnorodność programową oferty MUX-1 w trosce o widza.

alabama1
Posty: 987
Rejestracja: 2 stycznia 2012, o 16:38
Odbiornik: Philips 32PFL3606H/12,
Manta DVBT010
Instalacja antenowa: Antena siatkowa
Nadajnik - obiekt nadawczy: Wichów/Jemiołów

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: alabama1 »

Wy wszyscy powtarzacie jak mantrę- tv trwam jest dyskryminowana! Tak? Naprawdę? Nie ma pieniędzy i tyle! 'niewygodna opcja polityczna'? Od czasu do czasu włączam radio na maryję i to, co tam jest, to w większości oprócz modlitw knucie spisków na rządzących, obrażanie rządzących, obrażanie wszystkiego co się tylko da, co się tylko odważy im przeciwstawić. I lekkie ot- snucie teorii ataku terrorystycznego dowodzonego przez osoby z rządu...chodzi oczywiście o katastrofę...

Wiking

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: Wiking »

Robert03 pisze:A gdzie napisałem że wspomniałeś ?
Nigdzie. Takie wnioski wysnułem z Twojej całej wypowiedzi. :P
Robert03 pisze: Oczywiście że nie odzwierciedla. Natomiast jest to pewna ilość widzów którzy są zaprzeczeniem opinii:
Wiking napisał(a):
że widzowie TV Trwam raczej nie preferują innych stacji. ;)
Jest też pewna ilość widzów, która potwierdza moją tezę.
Robert03 pisze:Nadawcy nie powinni byc dyskryminowani tylko dlatego że prezentują "niewygodną" opcję polityczną.
Na podstawie czego to stwierdzasz? To jest właśnie demagogia, o której wspomniałem.
Robert03 pisze:Patrząc na obecną ofertę NTC a zwłaszcza MUX-1 mam wątpliwości czy KRRiT zadbała w należytym stopniu o różnorodność programową oferty MUX-1 w trosce o widza.
Zgadzam się, a mam tu na myśli sytuację, w której Rada w zamian za Kino Polska Nostalgia dała miejsce w pierwszym multipleksie Polo TV. Nie wiedzieć czemu Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji chciała umieścić w multipleksie dwa kanały muzyczne. Kino Polska Nostalgia to także miał być kanał muzyczny. :)

Awatar użytkownika
Jarosław Bałuka
Posty: 2888
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Odbiornik: Samsung UE40HU6900
Instalacja antenowa: Ant. siatkowa bez wzmacniacza
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Kraków / Chorągwica

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: Jarosław Bałuka »

Kończymy OT.
Temat wątku: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Edit: Tym, którzy nie zamierzają zakończyć OT, będą wystawiane ostrzeżenia.

zsk
Posty: 258
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Odbiornik: Sony KDL-32W4000
Instalacja antenowa: siatka pasywna
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Kraków / Chorągwica

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: zsk »

Panie Jarku, jak już się Pan uaktywnił czuwając nad wypowiedziami na forum ;-), to może nam przekazać informacje czy przed świętami Wielkanocnymi 2012 jest szansa na uruchomienie MUX1 z nadajników, na które UKE dała już pozwolenie na nadawanie od lutego 2012? (chodzi mi zwłaszcza o Chorągwice i Kosztowy) - Święta już tuż tuż...

Robert03
Posty: 909
Rejestracja: 24 lutego 2011, o 10:12
Miejscowość: Świecie
Instalacja antenowa: ATV 21/21-60(H),ATV 19/21-69(H),ATV 19/21-60(V),VHF Turbo-T(H)
2xUKF 5 elem.
Nadajnik - obiekt nadawczy: *Kisielice*,*Trzeciewiec*,*Osielsko*

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: Robert03 »

Moim zdaniem docelowo kanały w MUX-1 powinny być następujące:
1.TVP1 HD
2.TVP2 HD
3.TTV
4.ATM (lub inna stacja wybrana w drodze konkursu jesli ATM straci koncesję)
5.Eska
6.Polo

Pozostałe kanały TVP bez TVP1 i TVP2 będą w MUX-3.

Awatar użytkownika
Puma
Posty: 2994
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, o 08:48
Miejscowość: Chojnice
Odbiornik: LG 32LM6370 WebOS 4.5, HbbTV 2.0.1
Instalacja antenowa: Dipol 44/21-69 Tri Digital (bez wzmacniacza), ~7m.n.p.t.
Nadajnik - obiekt nadawczy: Trzeciewiec (63km)

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: Puma »

Zgadzam się, tak powinno to docelowo wyglądać. Jestem przeciwny dawania TVP kolejnego multipleksu w całości.
Czytając jednak wiadomości to sądzę że jest to coraz mniej realny scenariusz i będzie TV Trwam. Nie jestem przeciw Trwam ale niech będą w kolejnym multipleksie.

Artek Ł.
Posty: 665
Rejestracja: 9 sierpnia 2011, o 07:31
Odbiornik: LG 55LM860V,LG 42LS9000,tablet z dvb-t do basenu
Instalacja antenowa: antena ATX107 i jest na balkonie z Multiswitch MP-0516
Nadajnik - obiekt nadawczy: Chorągwica - MX 1,2,3

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: Artek Ł. »

mi jest obojętne czy będzie tv trwam , czy nie .

jak widać TV TRWAM i TELE 5 chcą być w telewizji naziemnej . ja bym chętnie jeszcze widział TVS.
TV TRWAM I TELE 5 wolał bym widzieć w kolejnych muxie . bo będzie poco kolejnego mux-a programować i przynajmniej były by jakieś kanały niekodowane w kolejnym mux-ie.
a w MUX 1. to może
tvn meteo , superstacja ,ctv orange sport .
są już 2 kanały muzyczne , to by się przydały się drugi kanał sportowy .
jeżeli TV Trwam weszła by do MUX 1 to w kolejnym chętnie widział bym Religię TV.
kanały o podobnej tematyce . ważne żeby był wybór pomiędzy kanałami o podobnej tematyce z różnymi poglądami.
nie zdziwię się jak zamiast tv trwam w mux 1 będzie Religia TV .

zsk
Posty: 258
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Odbiornik: Sony KDL-32W4000
Instalacja antenowa: siatka pasywna
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Kraków / Chorągwica

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: zsk »

Czy ktoś ma informacje czy emitel wystartuje z nadawaniem MUX1 przed Wielkanocą z nadajników Kraków/Chorągwica i Katowice/Kosztowy?
Było w media mówione w lutym 2012 z tego co pamiętam, że Emitel szykuje uruchomienie tych nadajników na te święta... faktycznie tak będzie?

loker

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: loker »

Robert03 pisze:Moim zdaniem docelowo kanały w MUX-1 powinny być następujące:
1.TVP1 HD
2.TVP2 HD
3.TTV
4.ATM (lub inna stacja wybrana w drodze konkursu jesli ATM straci koncesję)
5.Eska
6.Polo

Pozostałe kanały TVP bez TVP1 i TVP2 będą w MUX-3.
Jeżeli w MUX-1 byłyby dwa kanały HD, to można jeszcze dodać tylko dwa kanały SD.

Awatar użytkownika
kupon
Posty: 670
Rejestracja: 18 lutego 2009, o 15:02
Odbiornik: Panasonic TX-50DXU701 / Panasonic TX 32AS650E
Instalacja antenowa: Dipol 44/21-69 Tri Digit+DIPOL-4/5-12 pol.V+Zwrotnica antenowa FM/6-12/21-69/75
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Chorągwica

Re: Jakie programy powinny się znaleźć w MUX-1?

Post autor: kupon »

zsk pisze:Czy ktoś ma informacje czy emitel wystartuje z nadawaniem MUX1 przed Wielkanocą z nadajników Kraków/Chorągwica i Katowice/Kosztowy?
Było w media mówione w lutym 2012 z tego co pamiętam, że Emitel szykuje uruchomienie tych nadajników na te święta... faktycznie tak będzie?
Jarosław Bałuka pisze:Od poprzedniego mojego postu nic się nie zmieniło w tej sprawie. Uruchomienie emisji planowane jest na koniec maja. Nie dotarły do mnie żadne informacje jakoby starano się wcześniej cokolwiek uruchamiać. Jeśli coś się zmieni, informacja pojawi się na forum.

Zablokowany