dvb-h Gdańsk

Forum o telewizji mobilnej
dreed

dvb-h Gdańsk

Post autor: dreed »

Witam!
Dzisiaj miałem okazję sprawdzić telewizję na swoim telefoniku na sporym odcinku obwodnicy trójmiejskiej w rejonie Gdańska. Działa z mocą 20-40%. Testowane na E75 + SU-33W.

smolyy

Re: dvb-h Gdańsk

Post autor: smolyy »

Testowalem DVB-H na telefonie Nokia N96. W gdańsku (wrzeszcz) podczas jazdy samochodem zasięg około 80%. Pruszcz Gdański, Suchy Dąb zasięg można zlapać tylko na dworzu ok. (40%) gdzie nie ma w promieniu 50 metrow wyższego zabudowania. W pomieszczeniu (poza gdańskiem) czasem można zlapać slaby zasięg przy oknach. Co do pomieszczeń w Gdańsku napisze w środe. Jakość bardzo dobra, naprawde jestem z niej zadowolony :)
Programy które są dostępne: TVP1,POLSAT,TVN,TVP2,TVN24,MINI MINI,ZIG ZAP,POLSAT SPORT,ESKA TV,TV PULS,KINO POLSKA,TV SILESIA,ITV,TELE5,EDUSAT

i radiowe: TOK FM,RMF MAXXX,RMF FM,RADIO ZET.

Z tego co mi sie wydaje nadajnik umieszczony jest na EC Wybrzeże, niedlugo to sprawdze i dam znać jaka była tam moc sygnału.

adas22

Re: dvb-h Gdańsk

Post autor: adas22 »

Ja na mojej Nokii N96 w Gdańsku na Morenie miało ok 80%.

smolyy

Re: dvb-h Gdańsk

Post autor: smolyy »

W gdańsku na Hallera w szkole na wyższych pietrach zasięg 100%. Od jakis dwoch tygodni w ogole nie ma sygnalu, nie wiem co sie stalo :( Jak ostatnio udalo m sie zlapac sygnal w Pruszczu to duzo lepiej dzialalo niz na początku (rzadko sie zacina). Chociaz w nokii N96 jest kiepsko z software poniewaz jest bardzo slaby procesor, ktory czasem nie daje rady :(

Zablokowany