MEDIA-TECH MT4163

emeryt2

Re: MEDIA-TECH MT4163

Post autor: emeryt2 »

kieras pisze:sciagnalem ten program ale jak chce rozpkakowac to jest napisane ze nieoczekiwany koniec archiwum.

wie ktos co z tym fantem zrobic?
plik należy sciągnąć wg.linku podanego na stronie 1 .Jest to kopia CD oprogamowania evolve Mars .Po wypakowaniu należy kolejno otworzyć foldery CD>Evolve Mars>Total Media 3.5,który zawiera plik z numerem seryjnym(serial number).Odczytany numer należy wpisać przy instalacji Total Media 3.5

kieras

Re: MEDIA-TECH MT4163

Post autor: kieras »

ja Was rozumiem. Ściągnąłem jeszcze raz plik i kiedy chcę to wypakować to od razu pojawia sie błąd od Winrar ze nieoczekiwany kiniec archiwum. Czyli nie mogę nawet tego rozpakować. Nie wiem co teraz mam zrobić.

emeryt2

Re: MEDIA-TECH MT4163

Post autor: emeryt2 »

kieras pisze:edit/ Cytowanie postu pod postem. Czytaj Regulamin forum
pobierz sobie darmowy 7 zip i nim wypakuj pliki.RAR to program trial,skończyła się licencja.

kieras

Re: MEDIA-TECH MT4163

Post autor: kieras »

rozpkaowalem 7 zipem. jedyne co mi sie pojawilo to

dvb_nova_12mhz_b0. inp2
isdbt_nova_12mhz_b0. inp2
smsbda. cat2
smsbda. inf2
smsbda. sys2
smsprops. dll2

Pomocy

emeryt2

Re: MEDIA-TECH MT4163

Post autor: emeryt2 »

kieras pisze:edit/ Cytowanie postu pod postem. Czytaj Regulamin forum
pobierz jeszcze raz evolve Mars CD .Link na pierwszej stronie .

kieras

Re: MEDIA-TECH MT4163

Post autor: kieras »

pobralem. znow to samo. nie wiem co sie dzieje.

emeryt2

Re: MEDIA-TECH MT4163

Post autor: emeryt2 »

kieras pisze:pobralem. znow to samo. nie wiem co sie dzieje.
Pobrany,spakowany folder:CD Evolve Mars-218MB.Po wypakowaniu(prawym)CD-227MB.Kolejno otwieraj(lewym)foldery CD>Evolve Mars DVBT>Total Media 3.5 w którym znajdują się plki Setup.exe,oraz serial number(klucz produktu)potrzebne do instalacji TM 3.5

emeryt2

Re: MEDIA-TECH MT4163

Post autor: emeryt2 »

kieras pisze:rozpkaowalem 7 zipem. jedyne co mi sie pojawilo to

dvb_nova_12mhz_b0. inp2
isdbt_nova_12mhz_b0. inp2
smsbda. cat2
smsbda. inf2
smsbda. sys2
smsprops. dll2

Pomocy
to co wymieniasz to pliki sterownika.Otworzyłeś niewłaściwy folder.

kieras

Re: MEDIA-TECH MT4163

Post autor: kieras »

tak mi to opisales jak do laika. ale ja to wszystko wiem co i jak. Pobralem ten plik z tej strony kilkanascie razy. za kazdym razem po probie rozpakowania go winrarem pojwawia sie blad. W ogole nie chce rozpkaowac tego. Rozpakowujac to 7 zipem pojawia sie to co napisalem- a co ty uzanalez ze to sterowniki. Tyle. Dzieki za checi. Ale nie wiem co jest nie tak. probowalem przeinstalowywac oba programy archiwizujace i nic z tego. Wyglada mi na to ze cos sie zle pobralo. Ale skoro robilem to kilkananscie razy i wciaz to samo to juz nie wiem po czyjej stronie wina stoi.

emeryt2

Re: MEDIA-TECH MT4163

Post autor: emeryt2 »

kieras pisze:tak mi to opisales jak do laika. ale ja to wszystko wiem co i jak. Pobralem ten plik z tej strony kilkanascie razy. za kazdym razem po probie rozpakowania go winrarem pojwawia sie blad. W ogole nie chce rozpkaowac tego. Rozpakowujac to 7 zipem pojawia sie to co napisalem- a co ty uzanalez ze to sterowniki. Tyle. Dzieki za checi. Ale nie wiem co jest nie tak. probowalem przeinstalowywac oba programy archiwizujace i nic z tego. Wyglada mi na to ze cos sie zle pobralo. Ale skoro robilem to kilkananscie razy i wciaz to samo to juz nie wiem po czyjej stronie wina stoi.
w tej sytuacji poproś o pomoc znajomych z komputerem i dostępem do sieci.

dominix1910

MT4163+smartdvd+win xp konto z ograniczeniami uzytkownika

Post autor: dominix1910 »

Witam
mam pytanko, czy jestmo mozliwosc korzystania z tunera (mt4163) na komputerze z win XP z ograniczeniami uzytkownika.
chcialbym podlaczyc tuner pod kompa w pracy ktory mamy do uzytku podczas przerwy itp, jednak sa tam ograniczenia i nie mozna zainstalowac sterownikow, oraz po podlaczeniu tunera pod kompa tez wyskakuje jakis blad.
chwilowo walcze aby sterowniki i soft (smartdvb) byl na pendrive i z tego jakos tuner zmusic do dzialania, ale moze ktos juz taki temat przerabial i wie jak to obejsc.
sprawa jest ciut pilna bo chodzi o piatek aby mecz obejrzec, a aby dostac zezwolenie od administracji ;] byloby juz po euro wiec nie chce im zawracac glowy jakimis pierdolami.
pozdrawiam

janek 77

Re: MT4163+smartdvd+win xp konto z ograniczeniami uzytkownik

Post autor: janek 77 »

spróbuj soft VLC Wersja Portable.
Ale zostanie problem sterownika bo system tego nie ma. Chyba że ktoś instalował albo pomoże

kieras

Re: MEDIA-TECH MT4163

Post autor: kieras »

ok, dzieki za wszystko, pozdrawiam

RenataB

Re: MEDIA-TECH MT4163

Post autor: RenataB »

Zakupiłam zestaw tuner MEDIA-TECH4163 z malutką antenką w zestawie i wewnątrz budynku w ogóle nie było odbioru. Moja odległość od nadajnika to ok. 15 km. Po ustawieniu w pionie na zewnątrz na dachu "złapałam" tylko 8 kanałów. Próbowałam różnych programów, m.in. ProgDVB6, Splash Lite i Total Media3.5. I tak cały czas miałam tylko 8 kanałów. W końcu przyszło mi do głowy, że może trzeba sprawdzić polaryzację nadawanego sygnału - w całej Polsce jest ona pozioma. Okazało się, że wystarczyło przekręcić antenkę tak, żeby była poziomo i ustawiona wschód-zachód (to akurat nie każdemu będzie pasować). Teraz odbieram wszystkie 15 kanałów DVB-T, jak na telewizorze podłączonym do innej, dużej anteny. Sama jestem zdziwiona, że takie maleństwo (antenka) wystarczyło. Pewnie każdy z forumowiczów wie o tym, jak należy ustawić antenę. Ale może znajdzie się jakaś rozdziawa podobna do mnie i ta rada jej się przyda. Czyli antenka z zestawu powinna być poziomo.
Pozdrawiam wszystkich,
Renata B.

kieras

Re: MEDIA-TECH MT4163

Post autor: kieras »

emeryt2 pisze:
kieras pisze:tak mi to opisales jak do laika. ale ja to wszystko wiem co i jak. Pobralem ten plik z tej strony kilkanascie razy. za kazdym razem po probie rozpakowania go winrarem pojwawia sie blad. W ogole nie chce rozpkaowac tego. Rozpakowujac to 7 zipem pojawia sie to co napisalem- a co ty uzanalez ze to sterowniki. Tyle. Dzieki za checi. Ale nie wiem co jest nie tak. probowalem przeinstalowywac oba programy archiwizujace i nic z tego. Wyglada mi na to ze cos sie zle pobralo. Ale skoro robilem to kilkananscie razy i wciaz to samo to juz nie wiem po czyjej stronie wina stoi.
w tej sytuacji poproś o pomoc znajomych z komputerem i dostępem do sieci.

poradzilem sobie w koncu z tym. Win rar dziala dobrze. okazalo sie ze plik znajdujacy sie na stronie EVOLVE jest uszkodzony. sciagnalem sobie starsza wersje Total media i tam dziala wszystko, lacznie z telegazeta. swoja droga to dziwne ze starszy program dziala bez zarzutu a najnowszy dolaczany do produktow jest wadliwy. ale coz taka polityka firmy. najwyrazniej boja sie uchodzic za profesjonalistow

Bagiii
Posty: 1
Rejestracja: 22 stycznia 2015, o 10:15
Odbiornik: Media-Tech mt4163

Media-Tech MT4163 brak dźwięku

Post autor: Bagiii »

Witam,

Mój problem polega na tym że zainstalowałam tuner DVB-T MT4163 na komputerze. Wszystko działa poprawnie oprócz dźwięku. Tym bardziej mnie to dziwi gdyż wcześniej ten sam tuner na tym komputerze działał poprawnie. Instalowałam jeszcze tuner tej samej firmy MT4171 ale występuje ten sam problem. Szukałam pomocy w internecie ale niestety...

Czy ktoś mógłby mi coś doradzić??

lustracja
Posty: 810
Rejestracja: 11 grudnia 2013, o 08:09

Re: Media-Tech MT4163 brak dźwięku

Post autor: lustracja »

Powiedz jaki soft używasz albo ustaw poprawny kodek audio w sofcie używanym

Zablokowany