MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

naziemne telewizyjne emisje cyfrowe DVB-T i DVB-T2, strategie, plany i testy
Awatar użytkownika
hadam
Posty: 2923
Rejestracja: 8 lutego 2012, o 17:50
Miejscowość: Niegowa
Odbiornik: LG 55UN81003LB / Monitor LG <=> Opticum Premium Box+ H.265
Instalacja antenowa: Antena BX1000+ Olympia Combo / Rozgałęźnik R-2.
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Katowice/Kosztowy

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: hadam »

Krosnoludek pisze: 26 października 2022, o 10:16 Tylko Kiki potwierdził ze na nowych z końcówką 7 działa. Kiki jest właścicielem tamtego forum i sklepu co sprzedaje telewizory i wszystkim poleca Philipsy i TCL.
No właśnie, czy zatem można przyjąć, że jest w 100% obiektywny, skoro handel telewizorami to jego biznes. Nawet prowadzenie takiego forum niekoniecznie musi być bezinteresowne, bo to kosztuje czas i pieniądze.
Starsze z końcówką 4/5 potwierdzili inni użytkownicy tu na forum jak piszesz, jeśli to kilka osób, to można ufać.
W tym przypadku fajnie by było aby ktoś jeszcze potwierdził, ktoś bezinteresowny, np. tu na forum. Bo że Philips się oficjalnie przyzna że ciągle sprzedaje buble w nowej serii to nie sądzę, raczej woleliby sprawę załatwić bez rozgłosu, gdyby tak było oczywiście.

Co do "Kikiego" to ja bym dał tak 50/50. Jeśli pójdziesz do sklepu stacjonarnego i sprzedawca zauważy, że interesujesz się jakimś konkretnym modelem, to będzie Cię utwierdzał w tym, że to słuszny wybór. Jeśli nie będziesz miał swoich preferencji, to zaproponuje coś co z jego perspektywy jest słuszne, na czym z jakiegoś powodu mu zależy żeby to ten a nie inny sprzedać, pójdziesz do innego sklepu, to już padnie inna propozycja.

Podam dwa przykłady z własnego podwórka, a przy tym związane z innymi tematami tego forum.
Wcześniej używałem porządnego zestawu antenowego z 3 anten na 3,5m maszcie. Wszystko działało świetnie, ale bałem się silnych wiatrów. W związku z tym poczytałem opinii wielu zadowolonych użytkowników i kupiłem antenę BX 1000 Olympia Combo, która akurat w mojej lokalizacji działa nie gorzej niż poprzedni zestaw i właściwie jestem z niej zadowolony.
Ale potem koledzy tu na forum pokazali mi film z testem porównawczym i profesjonalnym miernikiem i drugi raz bym już jej nie kupił bo jest przereklamowana i niestety ludziska w to wierzą jak czytają opis producenta a potem piszą pochlebne opinie, bo się nie znają, a ja właśnie nie opisowi, ale tym opiniom zaufałem, tak działa sugestia mas.

Drugi przykład to tuner TechniSat Terrabox T3, kupiłem go bo niemiecka firma, ładny pilot i też prawie bezkrytyczne opinie.
Przed zakupem zadzwoniłem do sklepu z dodatkowymi pytaniami w sprawie jakości właśnie. Sprzedawca przekonywał mnie, że w tej cenie nie ma lepszego wyboru, (a nie jest z tych najtańszych). Po 4 dniach odesłałem go, bo na szczęście nie minęło 14 dni a tuner nie nadawał się do użytku, nie wiem może na taki egzemplarz trafiłem, tym niemniej niczym się nie różni od tych połowę tańszych od niego. Tu z kolei zadziałała sugestia loga firmy.

Morał z tego taki, że ciężko jest w internecie znaleźć rzetelne opinie, każdy chwali swoje taką mamy naturę. Z drugiej strony jeśli nie opinie to co? Życie to ciągłe wybory, a wybór to kompromis.

VAHANARA
Posty: 680
Rejestracja: 22 sierpnia 2019, o 11:01
Miejscowość: Warszawa

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: VAHANARA »

hadam pisze: 26 października 2022, o 13:06 Morał z tego taki, że ciężko jest w internecie znaleźć rzetelne opinie, każdy chwali swoje taką mamy naturę.
No przecież po prostu nie ma obiektywnych opinii, bo wszystkie one pisane są poprzez pryzmat osobowości i uwarunkowań autora, więc z natury rzeczy są subiektywne, nawet zakładając dobrą wolę autora.
Pomijając lobbingi i marketing z którego pewnie składa się 90% internetu, to jest też po prostu niewiedza, żeby nie powiedzieć bezmózgowie, w temacie o którym opiniodawca pisze. I jeszcze parcie "na szkło", nieważne co, nieważne jak, nie ważne po co... ;)
hadam pisze: 26 października 2022, o 13:06 Z drugiej strony jeśli nie opinie to co? Życie to ciągłe wybory, a wybór to kompromis.
I to jest rzeczywiście problem. I też się z nim zderzam, poszukując różnych rzeczy czy wiedzy. Pół biedy, jak można pobuszować na zagranicznym necie, jak nie - to po prostu czytam wszystko jak leci, a zwłaszcza negatywne i sobie to potem wszystko na spokojnie analizuje wyrabiając jakiś pogląd na towar czy usługę. Ważne są też informacje na stronach producenta - powinny być jak najbardziej szczegółowe - jeśli są "po łbach" - idę dalej, nie patrząc na nic, nawet na orgiastyczne recenzje... Nie ma to jak własna głowa...

Awatar użytkownika
Puma
Posty: 2994
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, o 08:48
Miejscowość: Chojnice
Odbiornik: LG 32LM6370 WebOS 4.5, HbbTV 2.0.1
Instalacja antenowa: Dipol 44/21-69 Tri Digital (bez wzmacniacza), ~7m.n.p.t.
Nadajnik - obiekt nadawczy: Trzeciewiec (63km)

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: Puma »

Tak to już niestety jest.
Jestem fanem telewizorów LG bo nie zawiodłem się na nich, mój poprzedni był też LG ale czy można polegać na moim zdaniu? Innych marek nie miałem więc mój obiektywizm jest tak średni.

Podziwiam tutaj batalie z firmą Philips.. fakt że tylko jeden kanał ale mnie by się nie chciało.
To że W24 nadaje zgodnie z normami to bardzo możliwe ale te normy nie wchodzą w konkretne szczegóły bo powinien być jakiś margines w specyficznych przypadkach terenowych, technicznych itd. To że Polsat coś zmienił w okolicach czerwca nie podlega dyskusji, jednak w granicach normy zapewne się mieszczą ale brak chęci ze strony Polsatu dojścia co jest nie tak z niektórymi telewizorami i specyficznymi obszarami nadawania.
U mnie też zaraz po przejściu MUX 4 na DVB-T2 było idealnie a potem coś zmienili i jest to co jest.
Polecono mi założyć filtr LTE ale z uwagi że on też tłumi sygnał a ja jestem na granicy odbioru i mógłby być potem wymagany wzmacniacz a to już jakiś koszt jest i kombinowanie, to nie na moje zdrowie. Postanowiłem zostawić tak jak jest. Problem dotyczy tylko W24 a że nie jest to jakoś uciążliwe jak u innych to nie warto "kruszyć kopii" z powodu W24.

cyber
Posty: 912
Rejestracja: 7 lutego 2010, o 19:29
Miejscowość: Goślina
Odbiornik: Philips 55PUS9206 ,TvLG+decoder zew.AX T. (ODIN SMT-01 ).
Instalacja antenowa: Maximum UHF14+Alcad CA-215/Filtr LTE-5G Terra TF005/10m.n.p.t./50/15km od RTCN.
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Poznań -Śrem, Poz-Piątkowo,Poz-AE.

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: cyber »

Otóż to ...osobiście też mam dystans do Opinii , potwierdzeń itd... i nie dotyczy to wyłącznie sieci....
Lecz można założyć ,że problem dotyczy faktycznie TV Philips bo sam taki posiadam ;) ...( nie wykluczyłbym tutaj starszych modeli jak i najnowszych) bo np. na tym forum nie widziałem konkretnych potwierdzeń ani zaprzeczeń opisywanego problemu ...
Można też założyć (opinie z tego forum) ,że podobny problem dotyczy marki Sony...
Wspólny mianownik to Android...ale czy to dobry kierunek ...czas pokaże lub nie...
Osobiście też mam duuuży dystans co do 100% pewności kolegi @orina ,który to uparcie twierdzi ,że z Mux4 jest wszystko O.K.
Może jest zgodne z normami/regulacjami itp... itd...ale jakiegoś "buga" w streamie bym nie wykluczył...historia mx4 jest jaka jest -no tutaj o obiektywizm będzie raczej trudno...
Nic to ...mam nadzieję ,że wkrótce będzie po problemie...
Jeśli nie ...to płakać nie będę :D
Pzdr

orin
Posty: 640
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Miejscowość: Warszawa
Odbiornik: KDL50W809C,UE40H6700,UE48J6200
Instalacja antenowa: Antena Fracarro LP345F LTE ~20 m n.p.z. / kabel Triset 113 PE 10 m
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Warszawa PKiN

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: orin »

Cały problem w tym, że na swojej drodze nie spotkałem jeszcze żadnego telewizora na którym nie odbierają poprawnie Wydarzenia 24
Nawet na odbiorniku WiWa mini o którym mam złe zdanie przy odrobinie wysiłku na kanale 46 udało się tak ustawić antenę, że mux4 działa bez czkawki :). Tak czy inaczej aby skrócić jałową dyskusje, żaden z producentów telewizorów nie zwrócił się do PB z problemem odbioru sygnału z mux4 co może świadczyć tylko o jednym. Dobrze wiedzą, że problem jest po ich stronie.
Na tym chyba należy skończyć jałową dyskusje na temat kanału W24 na tv Philips, LG i innych. Bez współpracy ze strony producentów, którzy najlepiej wiedzą co w ich oprogramowaniu jest nie tak nawet gdyby PB chciał pomóc nie bardzo wie w czym :)

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3511
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: Krosnoludek »

Ja jak do nich dzwoniłem w czerwcu, to konsultant Philipsa mówił mi, że są w kontakcie z Polsatem w tej sprawie, a jak było i jest obecnie, nie wiem.

U mnie nic nie skacze, siła i jakość cały czas stoi jak drut:
Obrazek

Ja również czerwcu jak zgłaszałem im problem z Wydarzenia24 zgrałem im logi i podesłałem.

Awatar użytkownika
hadam
Posty: 2923
Rejestracja: 8 lutego 2012, o 17:50
Miejscowość: Niegowa
Odbiornik: LG 55UN81003LB / Monitor LG <=> Opticum Premium Box+ H.265
Instalacja antenowa: Antena BX1000+ Olympia Combo / Rozgałęźnik R-2.
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Katowice/Kosztowy

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: hadam »

orin pisze: 26 października 2022, o 16:19 Na tym chyba należy skończyć jałową dyskusje na temat kanału W24 na tv Philips, LG i innych. Bez współpracy ze strony producentów, którzy najlepiej wiedzą co w ich oprogramowaniu jest nie tak nawet gdyby PB chciał pomóc nie bardzo wie w czym :)
O przepraszam, akurat na LG Wydarzenia24 działa bardzo dobrze, czego jestem przykładem, a od wczoraj też kanał HbbTV.
Sprawa którą opisuje @Puma jest zupełnie inna i może wynikać z innych przyczyn, bo u niego przycina na tyle rzadko, że da się oglądać, telewizorów LG tu na forum ma wiele osób i takich problemów nie zgłaszają.

Przyznam się do czegoś i pewnie nie będę obiektywny.
Otóż kiedy kupowałem ten telewizor, to pierwszym wyborem był dla mnie Sony, ale ta marka miała wtedy problem z HbbTV, bo najwyższą wersję implementowali 1.5
Tymczasem paradoksalnie to właśnie za opinią @Krosnoludka (rok 2020) padło na LG, ponieważ kolega chwalił markę, że jako nieliczna posiadała wersję HbbTV 2.0.2 i jeszcze dobrze to działało. Samsung to miał wtedy wersję 1.0
Dziś z perspektywy czasu myślę, że to była słuszna decyzja i nie żałuję.

Tak dla przypomnienia:
Krosnoludek pisze: 4 stycznia 2020, o 17:53 Ponownie w sklepach sprawdzałem jak działa Polsat News na różnych telewizorach i tak:
- LG działa poprawnie Polsat News jak i radia na EmiTel, oraz Legia Warszawa skróty(nie wiem czy działa live).

- Philips PUS7334 wyskakuje czerwona kropka z napisem Polsat News, po wciśnięciu jej i zaakceptowaniu regulaminu zielonym nie wskakuje Polsat News, a cała aplikacja się zawiesza i nic się już nie da zrobić, pewnie trzeba telewizor z prądu wyłączyć, kanały telewizyjne można zmieniać w telewizorze. Telewizor z 2019 roku z wersją HbbTV 2.0.2 . Pisane było, że telewizory Philipsa z 2018 działają OK, w tych z 2019 musi być jakiś błąd.

-Panasonic jest kropka czerwona z Polsat News, po jej wciśnięciu jesteśmy przenoszeni do zaakceptowania regulaminu, i po wciśnięciu zielonego klawisza nic się nie dzieje, nie pojawia się Polsat Newa, nie zawiesza telewizora.

-Sony także pojawia się czerwona kropka z Polsat News, po wciśnięciu jej trzeba zaakceptować regulamin zielonym i wtenczas telewizor cały się zawiesza, nie da się nawet zmienić kanału, pewnie tylko wtyczka z kontaktu.

-Samsung nie pojawia się czerwona kropka z Polsat News, bo Samsung jako jedyny w Polsce stosuje wersję HbbTV 1.0 z 2010 roku !, a na inne kraje daje 2.0.1

Nie było żadnego TCL by sprawdzić

Najgorszy jest Samsung z HbbTV 1.0 - unikać jak ognia zakupu do czasu aż podniosą chociaż do wersji 2.0.1, żaden producent w Polsce nie stosuje już tak niskiej wersji z 2010 roku !!!
viewtopic.php?t=3897&start=680

cyber
Posty: 912
Rejestracja: 7 lutego 2010, o 19:29
Miejscowość: Goślina
Odbiornik: Philips 55PUS9206 ,TvLG+decoder zew.AX T. (ODIN SMT-01 ).
Instalacja antenowa: Maximum UHF14+Alcad CA-215/Filtr LTE-5G Terra TF005/10m.n.p.t./50/15km od RTCN.
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Poznań -Śrem, Poz-Piątkowo,Poz-AE.

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: cyber »

Paweł Tutka pisze: 25 października 2022, o 10:13
Krosnoludek pisze: 24 października 2022, o 22:30 Może Paweł Tutka zabierze wtej kwestii głos co jest nie tak z tym HbbTV na kanale 161 ?
Bez wchodzenia w szczegóły techniczne. Problem został zidentyfikowany. Wkrótce powinno być już OK.
Koncepcja jest taka, by po wejściu na kanał 161 automatycznie uruchomiła się dedykowana aplikacja HbbTV.
Usługa ta w praktyce jest cały czas testowana (rozwijana). Po domknięciu tego projektu będą realizowane kolejne.

Po tej interwencji kolegi z forum (wczoraj) -u mnie też zawitało dziś HbbTv na k.161 i działa O.K. ...właśnie chciałem skasować Mux 4 ...a tu taka niespodzianka ;)
A jednak nie jest jeszcze tak idealnie z tym streamem Mux 4 ...no ale na pewno się mylę bo to "usługa testowana" ;)
Poczekam jeszcze z dzień ,dwa -może W24 też przestanie "puzlować"... :D

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3511
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: Krosnoludek »

O faktycznie, nastąpiła jakaś pozytywna zmiana i znika plansza i u góry po prawej jest logo Polsat Box i pod spodem ikonki i reszta czarny ekran. Tu w tej kwestii widać pozytywne zmiany, czekamy na takie z Wydarzeniami 24.

Szkoda że Paweł Tutka nie zajmuje się też nadawaniem w MUX-4 a tylko HbbTV, bo pewnie ten problem z Wydarzenia24 został by już dawno rozwiązany wspólnie z Philipsem.

BiTCity
Posty: 543
Rejestracja: 21 października 2010, o 19:46
Miejscowość: Bydgoszcz
Odbiornik: LG43UM7050PLF , LG32LM6300PLA
Instalacja antenowa: Dipol 16-21-60 (66+9m npm)
Nadajnik - obiekt nadawczy: Bydgoszcz/Chojna/Iława/Sierpc/Gołogóra

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: BiTCity »

Na LG rzeczywiście od dzisiaj kanał 161 HBBTv na MUX4 działa poprawnie. Odtwarzają się seriale, programy czy sport ... oczywiście najpierw reklamy tak jak w darmowej wersji Polsat Go.

Awatar użytkownika
hadam
Posty: 2923
Rejestracja: 8 lutego 2012, o 17:50
Miejscowość: Niegowa
Odbiornik: LG 55UN81003LB / Monitor LG <=> Opticum Premium Box+ H.265
Instalacja antenowa: Antena BX1000+ Olympia Combo / Rozgałęźnik R-2.
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Katowice/Kosztowy

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: hadam »

Na moim LG od wczoraj, może nie sprawdzałeś.

VAHANARA
Posty: 680
Rejestracja: 22 sierpnia 2019, o 11:01
Miejscowość: Warszawa

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: VAHANARA »

Krosnoludek pisze: 26 października 2022, o 19:59 nastąpiła jakaś pozytywna zmiana i znika plansza i u góry po prawej jest logo Polsat Box i pod spodem ikonki i reszta czarny ekran.
Na moim lg (zeszłoroczny, 4k) też HBB działa, ale ja mam logo po lewej u góry i listę ikolek pionowo po lewej... ciekawostka... W24 jak chodziły, tak chodzą... na antenie wewnętrznej, że tak powiem...

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3511
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: Krosnoludek »

Po planszy Polsat Box szybciutko wskakuje taka plansza:
Obrazek

Taka sama jest na Polsacie w MUX-2

Pomyliłem strony, miało być po lewej ;)

Awatar użytkownika
hadam
Posty: 2923
Rejestracja: 8 lutego 2012, o 17:50
Miejscowość: Niegowa
Odbiornik: LG 55UN81003LB / Monitor LG <=> Opticum Premium Box+ H.265
Instalacja antenowa: Antena BX1000+ Olympia Combo / Rozgałęźnik R-2.
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Katowice/Kosztowy

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: hadam »

No to masz coś źle, bo powinno być po lewej pszy brzegu a nie prawie 1/3 strony.
Tak jest w HbbTV, ale też w dedykowanej aplikacji i na komputerze.

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3511
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: Krosnoludek »

Jest po lewej przy brzegu

Awatar użytkownika
hadam
Posty: 2923
Rejestracja: 8 lutego 2012, o 17:50
Miejscowość: Niegowa
Odbiornik: LG 55UN81003LB / Monitor LG <=> Opticum Premium Box+ H.265
Instalacja antenowa: Antena BX1000+ Olympia Combo / Rozgałęźnik R-2.
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Katowice/Kosztowy

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: hadam »

Pszepraszam, teraz widzę. Zdjęcie jest na czarnym tle. :oops:

cyber
Posty: 912
Rejestracja: 7 lutego 2010, o 19:29
Miejscowość: Goślina
Odbiornik: Philips 55PUS9206 ,TvLG+decoder zew.AX T. (ODIN SMT-01 ).
Instalacja antenowa: Maximum UHF14+Alcad CA-215/Filtr LTE-5G Terra TF005/10m.n.p.t./50/15km od RTCN.
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Poznań -Śrem, Poz-Piątkowo,Poz-AE.

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: cyber »

Mniejsza z tym 161 ...identycznych treści Hbb jest na pozostałych Muxach ( Polsat i jemu podobne) aż nadto ...
Dobranoc

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3511
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: Krosnoludek »

Ale cieszy rozwiązanie jednego błędu.

Awatar użytkownika
Maciejek
Posty: 896
Rejestracja: 7 lipca 2010, o 14:46
Miejscowość: S-ów
Odbiornik: Philips 7334, Sony A90K
Instalacja antenowa: YAGI-UDA Hirshmann, LOG_PER Emme Esse, instalacje pasywne
Nadajnik - obiekt nadawczy: Skrzyczne, Kosztowy, Lysá Hora

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: Maciejek »

Tak przyglądam się temu i nie wierzę. Jak teoretycznie wykształceni ludzie, którzy są odpowiedzialni za cały ten mux4 od strony nadawczej mogą być tak niedouczeni i zwyczajnie słabi w tym co robią. Oni tego kompletnie nie rozumieją i nieogarniają. To zwykli amatorzy, zapaleńcy (nic im nie ujmując) z forum wskazują tym "inżynierom" co jest nie tak i dlaczego są błędy, dlaczego HbbTV nie działa i co jest źle ustawione. To jest szopka. Dziwicie się potem dlaczego u wielu użytkowników są też problemy z odbiorem, ja już się nie dziwię. Buhaha.

orin
Posty: 640
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Miejscowość: Warszawa
Odbiornik: KDL50W809C,UE40H6700,UE48J6200
Instalacja antenowa: Antena Fracarro LP345F LTE ~20 m n.p.z. / kabel Triset 113 PE 10 m
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Warszawa PKiN

Re: MUX-4 (TV naziemna Polsat Box)

Post autor: orin »

Ośmieszasz się aby móc ocenić wartość przeprowadzonej "analizy" przez jednego z użytkowników tego forum trzeba mieć jakieś przygotowanie, czyli być inżynierem więc o czym piszesz? Jeśli jesteś inżynierem o specjalności rtv, wskaż co może mieć wpływ na błąd w oprogramowaniu Philipsa :lol:
Potrafisz wskazać, który parametr w strumieniu mux4 aktualnie nie jest zgodny z normą DVB lub normą wyznaczona przez regulatora?
Jeśli nie to przestań obrażać innych samemu nie mając kompetencji.

Zablokowany