Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

dr146
Posty: 157
Rejestracja: 23 sierpnia 2011, o 14:35

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: dr146 »

Tester987 pisze: 14 lipca 2022, o 10:02
- skokowe wyświetlanie - kanały przełączają się bardzo szybko za cenę synchronizacji audio/video. Możesz to zmienić:
Menu - Lista kanałów - Tryb odtwarzania - domyślnie Stały, po zmianie na Synchronizacja AV, wtedy będzie czarny ekran aż do momentu, gdy video "dogoni" audio. Osobiście wolę tryb stały, bardzo szybko wiem, co jest na danym kanale zamiast czekać aż się zsynchronizuje.
to nie jest żaden argument, Terebox 2T de facto na tym samym procu MT2203 i z niemalże identyczną grafiką nie posiada takiego efektu a kanały się przełaczają w max sekundę bez żadnych przycięć , czyli jednak się da. Zresztą podobno w nowszym sofcie to zostało naprawione, pisze "podobno" bo jedni twierdzą że zostało a inni że nie -nie wiem nie sprawdzę bo pozbyłem się dawno tego modelu
- stały timeshift i wybór nagrywania z timeshift - przy 4MB pamięci mógłby się po prostu krztusić.

timeshift się zapisuje wyłącznie na zewnętrznych nośnikach więc rozmiar flasha jest tu akurat bez większego znaczenia
- brak nagrywania 2 kanałów i oglądania trzeciego - to co umiał procesor ALI niekoniecznie da się zrobić na MT2203, dodatkowo przy 1/2 pamięci względem Arivek serii TXX0i

dało się zrobić i przy 4 MB pamięci w o wiele słabszych prockach z jakieś 10 lat temu, tylko po prostu producenci obecnie to zlewają - poszli na ilośc by wykorzystać swoje 5 min w walce o klienta i wypuscili mase tunerów z nowym standardem ale mniej funkcjonalne niż te z DVB-T, wyjatkiem jest Ariva T760i na Ali która ma podwojne nagrywanie i TMS działający po prostu perfekcyjnie jak w żadnym innym obecnie tunerze DVB-T2-bynajmniej ja drugiego takiego nie spotkałem (nie mówie oczywiscie o sprzetach na linuxie)
- sprawdź czy ten pendrive 128GB nie jest przypadkiem sformatowany na exFAT - T75 widzi FAT/FAT32/NTFS, pendrive'y 128GB, które mam z reguły są właśnie exFAT.
na exfacie to w ogole nie podziała i albo go nie zobaczy w ogole albo każe formatować, zresztą mam taki nawyk że zawsze po podłączeniu nowego nosnika formatuje go (na NTFS ) w tym tunerze w którym bedzie używany

Tester987
Posty: 28
Rejestracja: 13 lipca 2022, o 15:43
Miejscowość: Poznań
Odbiornik: Ariva T75
Instalacja antenowa: Kierunkowa
Nadajnik - obiekt nadawczy: Śrem

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: Tester987 »

dr146 pisze: 15 lipca 2022, o 02:03
Tester987 pisze: 14 lipca 2022, o 10:02
- skokowe wyświetlanie - kanały przełączają się bardzo szybko za cenę synchronizacji audio/video. Możesz to zmienić:
Menu - Lista kanałów - Tryb odtwarzania - domyślnie Stały, po zmianie na Synchronizacja AV, wtedy będzie czarny ekran aż do momentu, gdy video "dogoni" audio. Osobiście wolę tryb stały, bardzo szybko wiem, co jest na danym kanale zamiast czekać aż się zsynchronizuje.
to nie jest żaden argument, Terebox 2T de facto na tym samym procu MT2203 i z niemalże identyczną grafiką nie posiada takiego efektu a kanały się przełaczają w max sekundę bez żadnych przycięć , czyli jednak się da. Zresztą podobno w nowszym sofcie to zostało naprawione, pisze "podobno" bo jedni twierdzą że zostało a inni że nie -nie wiem nie sprawdzę bo pozbyłem się dawno tego modelu
Może ma inną głowicę i/lub więcej pamięci albo to odczucie subiektywne, jak w przypadku tych "podobno". Być może też to kwestia sygnału. Inaczej też wygląda przełączenie w ramach jednego MUXa a inaczej na inny. Przed zakupem poczytałem opnie o innych dekoderach na tym procku - ta uwaga się powtarza, więc coś jest na rzeczy. No i jak pisałem - tu jest opcja przełączenia trybu. Podobnie miałem ze znacznie mocniejszym dekoderem na E2, gdzie w konfiguracji można było ustawić jak ma się zachowywać. Na tej samej instalacji antenowej. Niektóre dekodery, które miałem okazję testować dawały klatkę stop + dźwięk do momentu uzyskania synchronizacji.
dr146 pisze: 15 lipca 2022, o 02:03
Tester987 pisze: 14 lipca 2022, o 10:02 - stały timeshift i wybór nagrywania z timeshift - przy 4MB pamięci mógłby się po prostu krztusić.

timeshift się zapisuje wyłącznie na zewnętrznych nośnikach więc rozmiar flasha jest tu akurat bez większego znaczenia
Jak słusznie zauważasz - _większego_. Jakieś ma. On to musi ogarnąć w locie. Timeshift zapisuje się do innego pliku i plik nagrania do innego. Jeśli miałoby to wpłynąć negatywnie na nagrywanie, to ja wolę jak jest bez tego. Weź pod uwagę jeszcze to, że korzystanie z timeshift (czyli np. cofanie materiału) podczas nagrywania obciąża system - musi jednocześnie nagrywać jedno i odczytywać z nośnika drugie.
dr146 pisze: 15 lipca 2022, o 02:03
Tester987 pisze: 14 lipca 2022, o 10:02 - brak nagrywania 2 kanałów i oglądania trzeciego - to co umiał procesor ALI niekoniecznie da się zrobić na MT2203, dodatkowo przy 1/2 pamięci względem Arivek serii TXX0i

dało się zrobić i przy 4 MB pamięci w o wiele słabszych prockach z jakieś 10 lat temu, tylko po prostu producenci obecnie to zlewają - poszli na ilośc by wykorzystać swoje 5 min w walce o klienta i wypuscili mase tunerów z nowym standardem ale mniej funkcjonalne niż te z DVB-T, wyjatkiem jest Ariva T760i na Ali która ma podwojne nagrywanie i TMS działający po prostu perfekcyjnie jak w żadnym innym obecnie tunerze DVB-T2-bynajmniej ja drugiego takiego nie spotkałem (nie mówie oczywiscie o sprzetach na linuxie)
Tu nie chodzi o słabość procka. Może to nie do końca dobre porównanie ale procek ZX Spectrum nie umiał animować wielokolorowego sprite'a a C-64 tak. Chodzi o to, co procek umie a czego nie. Jeśli nie umie, można spróbować obejść ograniczenia (tu polecam - jak twórcy gier obchodzą problemy z silnikiem) ale to jest zazwyczaj jakimś kosztem. No i na 4MB zbytnio zaszaleć nie można. Nie jest przypadkiem, że seria TXX0i to umiała a inne robione w tym samym czasie nie. Swoją drogą - DVB-T2 jest bardziej wymagającym sygnałem, do tego wchodzą kanały 50 klatek/sekundę zamiast 25. No i ALI też nie jest bez wad. Być może ich nie zauważyłeś albo Ci nie przeszkadzały. Nie występują one w przypadku boxów na MT.
Albo inny przykład - to co można zrobić pod Androidem nie przejdzie w iOS. I niekoniecznie jest to wina programisty piszącego apkę.
dr146 pisze: 15 lipca 2022, o 02:03
Tester987 pisze: 14 lipca 2022, o 10:02 - sprawdź czy ten pendrive 128GB nie jest przypadkiem sformatowany na exFAT - T75 widzi FAT/FAT32/NTFS, pendrive'y 128GB, które mam z reguły są właśnie exFAT.
na exfacie to w ogole nie podziała i albo go nie zobaczy w ogole albo każe formatować, zresztą mam taki nawyk że zawsze po podłączeniu nowego nosnika formatuje go (na NTFS ) w tym tunerze w którym bedzie używany
No to ciekawostka. Zgłaszałeś problem?

dr146
Posty: 157
Rejestracja: 23 sierpnia 2011, o 14:35

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: dr146 »


Tester987 pisze:[
No to ciekawostka. Zgłaszałeś problem?
Nie zgłaszałem, może akurat z moim pendrive się nie polubili, zresztą przed zgłoszeniem do nich trzeba by wcześniej sprawdzić też na innych różnych (powiedzmy od 128 GB w górę) a ja jak już wyżej pisałem nie mam tego tunera bo po kilku dniach testów odesłałem go do sprzedawcy Obrazek



maciej77
Posty: 1
Rejestracja: 17 sierpnia 2022, o 17:38
Miejscowość: Kraków
Odbiornik: T75
Instalacja antenowa: Zbiorcza na dachu bloku

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: maciej77 »

Witajcie, czy warto wgrywać włoski firmware - coś tam poprawili ? Będzie działać u nas ?

Drugie moje pytanie dotyczy parowania pilota, zgodnie z instrukcją po włączeniu dekodera do zasilania trzymałem czerwony przycisk przez 10 sekund - mimo tego ten dekoder żyje własnym życiem, przełącza kanały, włącza menu i włącza się wraz z telewizorem (HDMI CEC) w nocy... Czy to możliwe że parowanie działa tylko w danym pilocie ? A np. jak sąsiad z klatki obok używa swojego pilota bez parowania to przełącza kanały także u mnie ?
Z tego co widzę pilot ma spory zasięg - u mnie można go używać 10 metrów dalej przez dwie ściany (WiFi 5G jest słabsze od tego pilota), a skoro mieszkania są lustrzane to nawet kilka metrów zbrojonej ściany nie powinno być dla niego problemu... Chyba zapukam do nieznanego mi sąsiada w klatce obok gdzie nigdy nie byłem i zapytam się czy mogę mu sparować dekoder... :(

ggggm1983
Posty: 3
Rejestracja: 19 września 2022, o 22:15
Miejscowość: krakow
Odbiornik: T75

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: ggggm1983 »

Witam,
Największa pomyłka to to ze w trybie EPG przełączanie kanałów jest żółtym przyciskiem zamiast OK który jest pod ręką ,mam nadzieję że się to zmieni (dla info jest przycisk i). Albo chociaż w opcjach możliwość zamiany klawiszy .... Z każdą aktualizacja tylko na to czekam.
Ktoś jeszcze by tak chciał?

Tester987
Posty: 28
Rejestracja: 13 lipca 2022, o 15:43
Miejscowość: Poznań
Odbiornik: Ariva T75
Instalacja antenowa: Kierunkowa
Nadajnik - obiekt nadawczy: Śrem

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: Tester987 »

maciej77 pisze: 18 sierpnia 2022, o 16:15 Witajcie, czy warto wgrywać włoski firmware - coś tam poprawili ? Będzie działać u nas ?
To soft dla Włochów, wygląda na to, że na bazie pierwszego softu dla T75, z kablówką, tego który jest na filmiku na You Tube. Późniejsze polskie wersje mają wyłączoną kablówkę.
Drugie moje pytanie dotyczy parowania pilota, zgodnie z instrukcją po włączeniu dekodera do zasilania trzymałem czerwony przycisk przez 10 sekund - mimo tego ten dekoder żyje własnym życiem, przełącza kanały, włącza menu i włącza się wraz z telewizorem (HDMI CEC) w nocy... Czy to możliwe że parowanie działa tylko w danym pilocie ? A np. jak sąsiad z klatki obok używa swojego pilota bez parowania to przełącza kanały także u mnie ? [ciach]
Jeśli dobrze sparowałeś pilota to sąsiad nie będzie mógł Ci sterować dekoderem, Ty jemu owszem, bo jego dekoder nie ma pary, pozwala na dostęp innym pilotom. Albo coś poszło nie tak przy parowaniu* i faktycznie sąsiad steruje Twoim dekoderem albo masz wadliwego pilota**.

* Odłącz od zasilania (koniecznie, standby nie wystarczy), podłącz i od razu jak zobaczysz "on" na wyświetlaczu (nie czekaj na logo czy odbiór sygnału, to jest jak z BIOSem w kompie - jak wciśniesz F2/ESC za późno, to się nie dostaniesz do ustawień) wciśnij czerwony funkcyjny (nie ten od zasilania). Najlepiej skieruj pilota na dekoder, tak jak zwykłego, nie zaszkodzi a może parowanie idzie po podczerwieni i ma to znaczenie. Nie wciskaj czerwonego przed podłączeniem do zasilania.
** Jak zauważysz że coś jest nie tak, wyjmij baterie z pilota. Jeśli nadal szaleje - masz źle sparowanego pilota i sąsiad przeszkadza. Jeśli się uspokoił - pilot jest walnięty.
ggggm1983 pisze: 20 września 2022, o 14:21 Witam,
Największa pomyłka to to ze w trybie EPG przełączanie kanałów jest żółtym przyciskiem zamiast OK który jest pod ręką ,mam nadzieję że się to zmieni (dla info jest przycisk i). Albo chociaż w opcjach możliwość zamiany klawiszy .... Z każdą aktualizacja tylko na to czekam.
Ktoś jeszcze by tak chciał?
Tylko nie to! Przycisk OK służy do zatwierdzenia domyślnej funkcji. W EPG wchodzimy, by dostać informację o danej audycji a nie żeby przełączać kanały! Domyślnie więc OK powinien pokazać szczegóły a nie przełączyć kanał. Ten żółty przycisk odświeża EPG, czyli po prostu dostraja dekoder do danej częstotliwości (nie umie niestety pobrać w tle całego EPG i pobiera tylko to, do czego był dostrojony). Przełączenie kanału jest tu skutkiem ubocznym a nie funkcjonalnością samą w sobie. Przełączanie trybu EPG (czerwony), odświeżanie (żółty) i timer (zielony) masz więc możliwie daleko od domyślnego OK ale oznaczone w sposób wyraźny. Robisz to zatem świadomie a nie przypadkowo. Jak chcesz przełączać kanały, to masz tryb tygodniowy, gdzie zawsze dostrajasz dekoder do danej częstotliwości.

ggggm1983
Posty: 3
Rejestracja: 19 września 2022, o 22:15
Miejscowość: krakow
Odbiornik: T75

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: ggggm1983 »

Lata przyzwyczajenia robią swoje. To może może chociaż w ustawieniach dodać możliwość zmiany zachowania przycisków? Wydaje mi się rozsądną poropozycją 😉

Tester987
Posty: 28
Rejestracja: 13 lipca 2022, o 15:43
Miejscowość: Poznań
Odbiornik: Ariva T75
Instalacja antenowa: Kierunkowa
Nadajnik - obiekt nadawczy: Śrem

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: Tester987 »

ggggm1983 pisze: 6 października 2022, o 10:16 Lata przyzwyczajenia robią swoje. To może może chociaż w ustawieniach dodać możliwość zmiany zachowania przycisków? Wydaje mi się rozsądną poropozycją 😉
Pewnie, że byłoby fajnie, nie tylko z EPG. No bo jak z EPG można, to dlaczego nie dać konfigurowania np. zachowania przycisku L/M, który otwiera okno nagrań a ja bym wolał filmów albo kontroli rodzicielskiej albo jeszcze czegoś innego? Ale to nie Enigma 2, gdzie możesz sobie poustawiać jaki przycisk pilota wykonuje daną czynność. 4 MB pamięci raczej nie pozwalają poszaleć z konfigurowalnością a każde dodatkowe IF-THEN to potencjalne zamulenie systemu albo nieoczekiwane zachowanie w jakiejś konkretnej sytuacji albo nagle coś przestaje działać, bo było powiązane z konkretnym ustawieniem i trzeba dodawać jakieś OR do kodu. To jest niestety częsta sytuacja i trudno winić programistów, gdy jedno zmienią a inne (niby zupełnie niezwiązane) się posypie :) Wątpię, żeby to przeszło ale możesz spytać :)

ggggm1983
Posty: 3
Rejestracja: 19 września 2022, o 22:15
Miejscowość: krakow
Odbiornik: T75

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: ggggm1983 »

Lecisz po EPG a jak uznasz że chcesz przełączyć na dany kanał to wychodzisz z EPG i naciskasz np 7 i czekasz az się przełączy albo potwierdzasz OK? Trafiasz na reklamę i powtarzasz cykl?
Sam się zastanów czy to intuicyjne.
Do szczegółowego opisu programu masz pod ręką "i".
Widzę że największym problemem jest niechęć do zmiany. Jakbym miał kod i środowisko to sam bym to przekodowal...

Tester987
Posty: 28
Rejestracja: 13 lipca 2022, o 15:43
Miejscowość: Poznań
Odbiornik: Ariva T75
Instalacja antenowa: Kierunkowa
Nadajnik - obiekt nadawczy: Śrem

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: Tester987 »

ggggm1983 pisze: 6 października 2022, o 14:37 Lecisz po EPG a jak uznasz że chcesz przełączyć na dany kanał to wychodzisz z EPG i naciskasz np 7 i czekasz az się przełączy albo potwierdzasz OK? Trafiasz na reklamę i powtarzasz cykl?
Sam się zastanów czy to intuicyjne.
Do szczegółowego opisu programu masz pod ręką "i".
Widzę że największym problemem jest niechęć do zmiany. Jakbym miał kod i środowisko to sam bym to przekodowal...
Naciskam żółty, świadomie, gdy chcę faktycznie przełączyć a nie przypadkiem, jak by to było gdyby OK przełączał. Dla mnie EPG, zgodnie z rozwinięciem tego skrótu, to źródło informacji a nie alternatywny sposób przełączania kanałów, więc OK realizuje domyślną funkcję - wchodzisz głębiej w daną funkcję. Przełączanie kanału gdy chcę tylko poczytać o innej audycji czy ustawić timer a w tle leci sobie reklama podczas oglądanego filmu to totalna masakra, rzut pilotem prawdopodobny. Mam ponad 100 kanałów, czasem nie zwracam w ogóle uwagi na czym leci oglądana akurat audycja. Przypadkowe przełączenie na coś innego, szczególnie podczas reklamy to zwykłe utrudnienie. Trzeba wyjść, wcisnąć RECALL i wrócić do EPG. Dlaczego akurat w tym przypadku OK miałby realizować inną niż domyślna funkcję? Osobiście w EPG częściej używam funkcji sprawdzenia szczegółów, czasem ustawienia timera, niż przełączania na daną audycję, to robię jak już się na coś zdecyduję, czyli czasem w ogóle. Więc wciskanie "i" byłoby mniej wygodne. OK - zatwierdzam wykonanie danej pozycji dla danej funkcji. Electronic Program Guide to informacja o programie, przełączenie nie jest tu domyślnym zadaniem, jest dodatkiem. A jak częściej skaczesz po kanałach, to możesz skorzystać z trybu tygodniowego. Z jakiegoś powodu tak zrobili i mi to odpowiada. Zwolennicy trybu tygodniowego mogą z niego korzystać. No fajnie, że są 2 opcje zamiast 1 jak w innych boxach. Nie ma trzeciej, czwartej i piątej opcji - trudno. Podjąłeś próbę kontaktu? Bo to nie jest forum producenta jakby co ;)

Awatar użytkownika
Andrew525
Posty: 241
Rejestracja: 22 grudnia 2010, o 20:26
Miejscowość: Czechowice
Odbiornik: Panasonic TX-L42S10E
Instalacja antenowa: DAVBOL W1E
Nadajnik - obiekt nadawczy: Skrzyczne

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: Andrew525 »

Witam, posiadam od paru dni T75 i mam z nim taki problem, że co jakiś czas po uruchomieniu pojawia się plansza pierwszej instalacji i muszę wszystko na nowo konfigurować. Czy ktoś może wie czemu tak się dzieje :/ Soft jest z maja.

orin
Posty: 640
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Miejscowość: Warszawa
Odbiornik: KDL50W809C,UE40H6700,UE48J6200
Instalacja antenowa: Antena Fracarro LP345F LTE ~20 m n.p.z. / kabel Triset 113 PE 10 m
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Warszawa PKiN

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: orin »

Uszkodzona pamięć albo zasilacz.

Tester987
Posty: 28
Rejestracja: 13 lipca 2022, o 15:43
Miejscowość: Poznań
Odbiornik: Ariva T75
Instalacja antenowa: Kierunkowa
Nadajnik - obiekt nadawczy: Śrem

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: Tester987 »

Andrew525 pisze: 17 listopada 2022, o 20:40 Witam, posiadam od paru dni T75 i mam z nim taki problem, że co jakiś czas po uruchomieniu pojawia się plansza pierwszej instalacji i muszę wszystko na nowo konfigurować. Czy ktoś może wie czemu tak się dzieje :/ Soft jest z maja.
Zrób ustawienia fabryczne, jak nie pomoże to przeinstaluj soft + fabryczne. Jak masz coś do niego podpięte, to odłącz. Jak masz włączone zasilania wzmacniacza z dekodera - wyłącz. Nie wiem, czy to może mieć wpływ ale jak coś robi zwarę to dekoder może zgłupieć. Jak nadal nie pomoże - serwis.

Kamil 18
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2022, o 12:10
Miejscowość: .........
Odbiornik: Ariva t75

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: Kamil 18 »

Siemka
Mam pytanie co daje nowa aktualizacja oprócz radia internetowego
Wydaje mi się 517 działa szybciej !!!!!
Może ktoś zrobi mod do tego dekodera

Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 sierpnia 2016, o 18:23

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: Nowy »

Na stronie producenta pojawiło się nowe oprogramowanie z grudnia. Mam pytania, czy ktoś już je wgrywał? Jakie są zmiany w porównaniu z softem z maja ? Czy będzie możliwość powrotu do starej wersji gdyby na nowej byłyby problemy?

pbcvqgsmld
Posty: 1
Rejestracja: 2 lipca 2022, o 09:28
Miejscowość: Warszawa

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: pbcvqgsmld »

Nowy pisze: 31 grudnia 2022, o 15:23 Na stronie producenta pojawiło się nowe oprogramowanie z grudnia. Mam pytania, czy ktoś już je wgrywał? Jakie są zmiany w porównaniu z softem z maja ? Czy będzie możliwość powrotu do starej wersji gdyby na nowej byłyby problemy?
Tak, jest możliwość powrotu do starej wersji. Wedle changeloga zmiany sprowadzają się do "optymalizacji obsługi strumieni radia internetowego - możliwość słuchania znacznej liczby stacji radia internetowego z list m3u". I to tyle. Za to najnowsze oprogramowanie psuje jeszcze bardziej inne rzeczy - niektóre pliki mp4 są totalnie nieodtwarzalne, a na dodatek próba ich uruchomienia zupełnie psuje synchronizację dźwięku z obrazem po powrocie do oglądania telewizji (i trzeba dekoder wyłączyć i włączyć). Już na marcowym i majowym sofcie pliki mp4 potrafiły losowo uruchamiać się z przyspieszonym dźwiękiem - bez wyraźnej przyczyny. Teraz oprócz tego błędu, doszły nowe, o których wyżej wspomniałem.

Podsumowując, ze swojej strony odradzam aktualizację, jeśli ktoś nie korzysta z funkcji internetowych.

Kamil 18
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2022, o 12:10
Miejscowość: .........
Odbiornik: Ariva t75

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: Kamil 18 »

Mam pytanie próbował ktoś odpalić HbbTV
Na arive t75 lub Youtube działa czy się za cina
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
hadam
Posty: 2923
Rejestracja: 8 lutego 2012, o 17:50
Miejscowość: Niegowa
Odbiornik: LG 55UN81003LB / Monitor LG <=> Opticum Premium Box+ H.265
Instalacja antenowa: Antena BX1000+ Olympia Combo / Rozgałęźnik R-2.
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Katowice/Kosztowy

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: hadam »

Kamil 18 pisze: 2 lutego 2023, o 23:07 Mam pytanie próbował ktoś odpalić HbbTV
Na arive t75
Nie ma takiej możliwości, ten tuner nie obsługuje HbbTV.

Kamil 18
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2022, o 12:10
Miejscowość: .........
Odbiornik: Ariva t75

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: Kamil 18 »

Jest nowa aktualizacja nie wiem co wnosi nowego :)

Kamil 18
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2022, o 12:10
Miejscowość: .........
Odbiornik: Ariva t75

Re: Codzienne bolączki użytkowników Ferguson Ariva T75

Post autor: Kamil 18 »

Mam pytanie sprawdzał ktoś wydaje mi się ustawieniach CVBS jest zywszy ładniejszy obraz powinno być na RGB ....

Chyba że mi się tylko tak wydaje :):):)

Zablokowany