Mat-Company MAT-820T Firmware

vurion
Posty: 2
Rejestracja: 27 listopada 2023, o 23:24
Miejscowość: Lubelskie
Odbiornik: MAT Company MAT-820T

Mat-Company MAT-820T Firmware

Post autor: vurion »

Witam serdecznie. Mam problem z tunerem DVBT2 MAT-820T, jest to dość stary tuner jak na elektronikę. W ostatnim czasie został zmieniony standard nadawania/kodek audio przez co utraciłem głos na wszystkich nadawanych kanałach telewizji naziemnej prócz nadawanych stacji TVP. Chciałem dokonać aktualizacji tunera ale znalezienie jej było niezwykle trudne. W końcu znalazłem z niepewnego źródła i po aktualizacji z USB zmieniło mi się menu, bo samo oprogramowanie prawdopodobnie jest od innego tunera. Tuner przestał wyświetlać również godzinę po jego wyłączeniu, a po wyłączeniu wyświetla się ikonka zasięgu i napis off - jednak tuner nie jest uśpiony i pobiera w dalszym ciągu prąd jakby był włączony.

Moja gorąca prośba do Państwa... Czy ktoś z Państwa posiada aktualizację firmware do tego tunera MAT-820T i zechciałby się ze mną podzielić jakimś linkiem lub wysłać w wiadomości PW plik bin?
Szukałem intensywnie i nie mogłem znaleźć by wrócić przynajmniej do poprzedniej wersji oprogramowania z okolic 2019r.

Bardzo będę wdzięczny za okazaną pomoc i proszę o wyrozumiałość.
Dziękuję i pozdrawiam.

vurion
Posty: 2
Rejestracja: 27 listopada 2023, o 23:24
Miejscowość: Lubelskie
Odbiornik: MAT Company MAT-820T

Re: Mat-Company MAT-820T Firmware

Post autor: vurion »

Po wgraniu firmware od MAT-830T

Kod: Zaznacz cały

https://chomikuj.pl/djsyfon/DEKODER+TUNER+TELEWIZJI+NAZIEMNEJ++DVB-T+i+DVB-T2+Full+HD+z+Wi-Fi+MAT-830T
Wszystko wraca do normy... Jednak brak obrazu na kanałach których brak również nowego standardu nadawania AC3...
Czy jest jakaś aktualizacja oprogramowania która rozwiązuje ten problem z nowszego modelu itp???

Awatar użytkownika
DanielK
Posty: 1364
Rejestracja: 31 stycznia 2009, o 13:12

Re: Mat-Company MAT-820T Firmware

Post autor: DanielK »

Coś mi mówi, że ten tuner po prostu nie obsługuje Dolby Digital Plus. Były już takie przypadki. Na 99% do kosza jeśli o używanie w Polsce chodzi.

Zablokowany