Polsat Sport News w MUX2

informacje techniczne związane z wdrażaniem drugiego multipleksu DVB-T
Awatar użytkownika
blockbuster
Posty: 1467
Rejestracja: 1 stycznia 2011, o 20:58
Miejscowość: okolice Radomska
Odbiornik: LG UK6300
Instalacja antenowa: ATX-91
Nadajnik - obiekt nadawczy: Wręczyca, Kamieńsk, Kosztowy, Lysá Hora

Re: Polsat Sport News

Post autor: blockbuster »

PSN chyba zastosował się do uwag forumowiczów bo obecnie podczas transmisji z Wimbledonu pasków z newsami brak :)

tom41

Re: Polsat Sport News

Post autor: tom41 »

blockbuster pisze:PSN chyba zastosował się do uwag forumowiczów bo obecnie podczas transmisji z Wimbledonu pasków z newsami brak :)
Być może wziął pod uwagę nasze uwagi, być może, kogoś ważniejszego. Z mojego punktu widzenia, idealną byłaby reguła: programy "na żywo" bez pasków, programy powtórkowe - wedle uznania.
Poczekamy, zobaczymy

MKi

Re: Polsat Sport News

Post autor: MKi »

blockbuster pisze:PSN chyba zastosował się do uwag forumowiczów bo obecnie podczas transmisji z Wimbledonu pasków z newsami brak :)
Czujemy się niesamowicie dumni z naszej mocy sprawczej ;)

Pozdrowienia,
MKi

Adam Brodziak

Re: Polsat Sport News

Post autor: Adam Brodziak »

To prawda Panowie, wpisy forumowiczów wywołały moją interwencję. Mam nadzieję, że koledzy z Polsat Sport też zalogują się na Forum. Pozdrowienia

Peter Parker

Re: Polsat Sport News

Post autor: Peter Parker »

Wciąż jednak przerywa się transmisje, by nadać Sport Flesz, co jest idiotycznym zabiegiem. W przerwie między setami (siatkówka, tenis), połowami (ręczna) itp. spokojnie można by puścić całe wydanie.

Awatar użytkownika
MJJ
Posty: 270
Rejestracja: 8 marca 2011, o 20:12
Odbiornik: Philips PFL7665H
Nadajnik - obiekt nadawczy: Warszawa PKiN

Re: Polsat Sport News

Post autor: MJJ »

Adam Brodziak pisze:To prawda Panowie, wpisy forumowiczów wywołały moją interwencję. Mam nadzieję, że koledzy z Polsat Sport też zalogują się na Forum. Pozdrowienia
Ponieważ już prawie trzy tygodnie temu pisałem aby podczas transmisji na żywo wyłączać paski to wypada abym teraz napisał Dzięki
Peter Parker pisze:Wciąż jednak przerywa się transmisje, by nadać Sport Flesz, co jest idiotycznym zabiegiem. W przerwie między setami (siatkówka, tenis), połowami (ręczna) itp. spokojnie można by puścić całe wydanie.
Moim skromnym zdaniem to dobry pomysł aby transmisji na żywo wogóle nie przerywać Fleszem, a jeśli już to tak jak kolega wspomniał Flesz puszczać w przerwach.

Matthías

Re: Polsat Sport News

Post autor: Matthías »

Dzisiaj pisałem (w sumie nie wiem do kogo ;-), ale emaila miałem od kolegi Petera) w sprawie przerywania transmisji Fleszami. Przedstawiłem im bezsensownosc puszczania na sztywno Flesza czego efektem jest przerywanie meczów na żywo. Odpowiedziano mi, że Flesz jest stała pozycją.
Dzisiaj ogladałem mecz Djokovicia. Przed Fleszem było 3:2 dla Novaka, po Fleszu było już 5:2. Jaki jest sens oglądania meczu w taki sposób?

DVBManiak

Re: Polsat Sport News

Post autor: DVBManiak »

Adam Brodziak pisze:To prawda Panowie, wpisy forumowiczów wywołały moją interwencję. Mam nadzieję, że koledzy z Polsat Sport też zalogują się na Forum. Pozdrowienia
Cieszy mnie fakt, że w końcu ktoś z Polsatu udziela się na forum. Mógłby Pan częściej, ale dziękujemy za interwencję.

bartosz4
Posty: 249
Rejestracja: 3 lutego 2011, o 16:50

Re: Polsat Sport News

Post autor: bartosz4 »

A mecz Jagiellonii tylko w Polsat Sport Extra i Polsat Futbol. Perspektywy na mecze Śląsk Wrocław – Dundee United i Wisła Kraków – Skonto Ryga podobno mniej więcej takie same.

Peter Parker

Re: Polsat Sport News

Post autor: Peter Parker »

Z tego, co wyszperałem w sieci, (przepraszam za porównanie) pan Adam pełni niemal taką samą funkcję w Polsacie, jak Tomasz Berezowski w TVN ;)

A żeby nie było całkiem offtopowo, to mam nadzieję że paski będą znikać podczas każdej transmisji live, nie tylko z Wimbledonu.

vigoo
Posty: 504
Rejestracja: 9 lipca 2010, o 11:22
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Szczecin/Kołowo

Re: Polsat Sport News

Post autor: vigoo »

Dzisiaj po godzinie 15 paski na na Wimbledonie pojawiały się co jakiś czas na kilka minut.
Co do meczów Wisły i Śląska w pucharach, to podobno, zaznaczam "podobno" mają pojawić się w tv otwartej...

Peter Parker

Re: Polsat Sport News

Post autor: Peter Parker »

No comment.

Obrazek

voitek
Posty: 419
Rejestracja: 22 czerwca 2010, o 21:36
Odbiornik: KDL-40EX500
WinFast Dongle H, NOT LV5T Deluxe, Wiwa HD-90
Instalacja antenowa: DIPOL 19/21-69 DVB-T i wzm. dopuszk. LNA-177 30dB ekran.
Nadajnik - obiekt nadawczy: Raszyn/PKiN - 55 km

Re: Polsat Sport News

Post autor: voitek »

Standard na tym kanale :(

Awatar użytkownika
ks41
Posty: 402
Rejestracja: 27 stycznia 2011, o 16:30
Miejscowość: Międzyrzec Podlaski
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Siedlce/Łosice

Re: Polsat Sport News

Post autor: ks41 »

Peter Parker pisze:No comment.

Obrazek
Czasami paski są wyłączane z opóźnieniem.
Wczoraj też kilka razy się to zdarzało.

Peter Parker

Re: Polsat Sport News

Post autor: Peter Parker »

To nie jest kwestia "wyłączenia z opóźnieniem". W tym przypadku pasek włączono kilka minut po rozpoczęciu transmisji (sic). Oczywiście po jakimś czasie je wyłączono, co nie zmienia faktu, że napis "na żywo" u góry powinien definitywnie "wyłączać" dolną grafikę ekranową, czyli zegar i paski.

Bartosz Czach

Re: Polsat Sport News

Post autor: Bartosz Czach »

Moim zdaniem zegar mógłby sobie pozostać. Oczywiście mniejszy.

Awatar użytkownika
JaroslawMroczkowski
Administrator
Posty: 2596
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00

Re: Polsat Sport News

Post autor: JaroslawMroczkowski »

chyba odbiegliśmy od tematu forum.
Tu NIE dyskutujemy na temat zasad produkcji materiałów przez Nadawców.

Awatar użytkownika
twmichal
Posty: 721
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 14:40
Odbiornik: LV5T Deluxe
Samsung UEH320050W
Cabletech URZ0194
Instalacja antenowa: Tri Digit, antena pokojowa Sonus
Nadajnik - obiekt nadawczy: Raszyn/PKiN

Re: Polsat Sport News

Post autor: twmichal »

Skoro udało nam się w przypadku PSN, to może uda się wreszcie wymóc zmiany na TV4 żeby wreszcie przestali nadawać w windowboxie.

DVBManiak

Re: Polsat Sport News

Post autor: DVBManiak »

JaroslawMroczkowski pisze:chyba odbiegliśmy od tematu forum.
Tu NIE dyskutujemy na temat zasad produkcji materiałów przez Nadawców.
Właśnie zauważyłem, że temat zaczął robić się nudny.

Peter Parker

Re: Polsat Sport News

Post autor: Peter Parker »

JaroslawMroczkowski pisze:chyba odbiegliśmy od tematu forum.
Tu NIE dyskutujemy na temat zasad produkcji materiałów przez Nadawców.
A kto tu dyskutuje o zasadach produkcji? My rozmawiamy o tym, jak nadawany jest kanał - a to jest częścią komercyjnego nadawania Polsatu Sport News, a więc i MUX2. Prawdopodobnie m.in. dzięki naszej dyskusji zastosowano zmiany w stacji, zresztą sam człowiek z Polsatu o tym powiedział. Jeśli nie tu, to gdzie mamy dyskutować o tym, jak Polsat wypełnia miejsce w NTC?

Zablokowany