DVB-H LUBLIN

Forum o telewizji mobilnej
Awatar użytkownika
manguscik
Posty: 82
Rejestracja: 24 czerwca 2009, o 22:57
Odbiornik: LG 47LK950S, Philips 42PFL5405,karta TV USB NANO MT4161
Instalacja antenowa: AWS-1033 SilverLine /FM/BIII/2*UHF/33dB DIPOL 44/21-69 Tri Digit, Antena VHF
Nadajnik - obiekt nadawczy: Gorlice, Rzeszów SG, Tarnów, Kielce

DVB-H LUBLIN

Post autor: manguscik »

Witam

Z tego dokumentu http://www.infotvfm.pl/pl/pliki/Oferta_ ... _TV_FM.pdf wynika że w Lublinie powinien być zasięg DVB-H powiedzie mi jak wygląda sytuacja w rzeczywistości bo często przebywam w lublinie i okolicach.

Mari

Re: DVB-H LUBLIN

Post autor: Mari »

ja bywam w weekendy w Lublinie i niestety stwierdzam, ze nie ma tu DVB-H. Zarowno w okolicach Slawinka, Makro, LSM czy centrum. Myslalem, ze sygnal nadawany jest w Piaskach, ale bylem w swidniku i sygnalu tez nie ma. Gdzies czytalem komentarz, ze komus udalo sie odebrac sygnal DVB-H w Lublinie. Mi sie to nie udalo. Nawet gdyby byl, to jest to smieszne, ze INFO-TV-FM dostaje nagrode za cos, czego NIE MA. Jak komus sie uda, to niech napisze w jakich okolicach i kiedy. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
manguscik
Posty: 82
Rejestracja: 24 czerwca 2009, o 22:57
Odbiornik: LG 47LK950S, Philips 42PFL5405,karta TV USB NANO MT4161
Instalacja antenowa: AWS-1033 SilverLine /FM/BIII/2*UHF/33dB DIPOL 44/21-69 Tri Digit, Antena VHF
Nadajnik - obiekt nadawczy: Gorlice, Rzeszów SG, Tarnów, Kielce

Re: DVB-H LUBLIN

Post autor: manguscik »

W następnym tygodniu będę w Lublinie to po testuje może uda mi się coś złapać.

MisiekG8

Re: DVB-H LUBLIN

Post autor: MisiekG8 »

Mari - nie wiem z jakiego telefonu korzystasz, ale ja z N96 i odbiór DVB-H w Lublinie jest na pewno (03.02):) Przyznam się że po poniedziałkowym przelocie przez Katowice byłem lekko rozczarowany - brak sygnału (jak się okazało chwilowo), ale już w Lublinie byłem mile zaskoczony i TV hulała. Odpaliłem w Panieńszczyźnie, Zalew i Zemborzyce także OK - nie wiem jak pozostała część. Podobno są 2 nadajniki, hmmm??

BTW Mari: Obsługa N96 jest prosta, ale jeśli masz jakieś wątpliwość daj znać - pomożemy ;)

W niedziele znowu przelotka przez Katowice...zabaczymy czy się coś zmieniło...

Pzdr
MichuG8

Mari

Re: DVB-H LUBLIN

Post autor: Mari »

MisiekG8 musze miec w takim razie duze nieszczescie. Tak sie sklada, ze na co dzien mieszkam w Warszawie i tam DVB-H uzywam od konca wrzesnia. Dziala praktycznie wszedzie i zawsze. Wielokrotnie opisywalem swoje wrazenia na innych forach jak i tym (w dziale zwiazanym z dvb-h w warszawie) dlatego mysle, ze Twoja pomoc w obsludze telefonu komorkowego okaze sie zbyteczna. Oczywiscie rowniez uzywam N96 i jak sie okazalo im nowszy firmware, tym DVB dziala gorzej. Moze w Lublinie nadaja w wyzszje czestotliwosci niz moja N96 jest w stanie odebrac? Nic juz nie jest mnie w stanie zdziwic.

Napisz prosze jakie masz firmware i na jakiej czestotliwosci odbierasz DVB-H w lublinie.

linkers
Posty: 17
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, o 09:34
Odbiornik: NBOX, ARIVA HD COMBO, DONGLE USB
Nadajnik - obiekt nadawczy: Lublin / Piaski / Raabego

Re: DVB-H LUBLIN

Post autor: linkers »

witam,
proszę o info znawców na jakim kanale i na jakiej częstotlwości nadaje w Lublinie DVB-H. Bedę wdzięczny również za szczegóły emisji, tj. ilość i lokalizacja nadajników, moc itp.

Nawet na stronach providera (info tv fm) nie ma żadnych info na ww. temat.

pozdro

Matthías

Re: DVB-H LUBLIN

Post autor: Matthías »

DVB-H nadaje tylko w Warszawie.
Żeby nie było. Nie jestem znawcą. ;)

Zablokowany