DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

kozuch

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: kozuch »

Puma pisze:Niestety wczoraj i dzisiaj pogoda nie sprzyja (przynajmniej o mojej okolicy) i w tygodniu mogą się nie wyrobić.
Według nie potwierdzonych i nieoficjalnych wiadomości firma wynajęta przez Emitel ma czas na doprowadzenie masztu do użytku do 31 sierpnia oczywiście może to zrobić prędzej, ale nie później.

AdamKob

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: AdamKob »

kozuch pisze:
Puma pisze:Niestety wczoraj i dzisiaj pogoda nie sprzyja (przynajmniej o mojej okolicy) i w tygodniu mogą się nie wyrobić.
Według nie potwierdzonych i nieoficjalnych wiadomości firma wynajęta przez Emitel ma czas na doprowadzenie masztu do użytku do 31 sierpnia oczywiście może to zrobić prędzej, ale nie później.
A możesz zdradzić co to za firma działa w imieniu EMITELa?

miet555

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: miet555 »

Teraz już z całą pewnością można przeanalizować terminy. Mija miesiąc od tragicznego wypadku, postępowanie prokuratorskie zostało zakończone po ok. 2 tygodniach. W takim razie skoro nadajnik nie został uruchomiony w kolejnych 2 tygodniach (prace rozpoczęte, uszkodzone elementy więc już były), to jak Emitel chciał się wywiązać z terminu pomiędzy 24 a 31 lipca?
Wszystko jasne, już 24 lipca były poważne opóźnienia!!! Czytałem na jednym forum, gdzie wypowiadali się znajomi Piotra, który uległ wypadkowi, że osoby pracujące przy montażu anteny były poganiane tekstami typu: "jak nie podoba Ci się, to 10-ciu czeka na Twoje miejsce.."
Rzeczywistość czasem bywa brutalna, mam nadzieję, że śledztwo wszystko wyjaśni!!!
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2011, o 12:15 przez miet555, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Puma
Posty: 2994
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, o 08:48
Miejscowość: Chojnice
Odbiornik: LG 32LM6370 WebOS 4.5, HbbTV 2.0.1
Instalacja antenowa: Dipol 44/21-69 Tri Digital (bez wzmacniacza), ~7m.n.p.t.
Nadajnik - obiekt nadawczy: Trzeciewiec (63km)

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: Puma »

Być może wypadek spowodował poważne uszkodzenia, czytałem że nawet trzeba było zamawiać jakieś nowe elementy.

miet555

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: miet555 »

Ktoś od strony technicznej/montażu coś sknocił i tyle!!!

Aerix

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: Aerix »

Ale nizle tropo znowu jest. Odebralem Radio Olsztyn na 103,2, Radio Zet z Rzeszowa 105,0, PR4 z Ilawy Kisielice :) Takze warto robic skany. Moze wpadna wam jakies muxy od sasiadow;)

krzemcio

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: krzemcio »

Witam i pozdrawiam EMITEL ale to rzeczywiście w Bydgoszczy czyli z nadajnika Trzeciwiec jest jakieś fatum bo 24.07, wypadek a jeszcze teraz pogoda podajcie w końcu jaki ten termin będzie bo 19.08 odpadł pogoda od 22.08 jest w miarę no 20.08,troszę była burza a dzisiaj jest bezwietrznie.Pozdrowienia.

krzemcio

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: krzemcio »

Nie szukajcie muxów w Bydgoszczy i okolice bo tu jest żałoba po wypadku.

REMIX
Posty: 39
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, o 08:34

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: REMIX »

wysłałem pytanie do Ministerstwa Infrastruktury
Departament Telekomunikacji w sprawie Trzeciewca i uzyskałem taką informacje
"Szanowny Panie,
uprzejmie informuję, iż w chwili obecnej nie jest możliwe podanie dokładnego uruchomienia tego nadajnika. Z informacji operatora sieci nadawczej (Emitel Sp. z o.o.) wynika, iż zostanie on niebawem uruchomiony.


Stanisław Dąbek

Ministerstwo Infrastruktury
Departament Telekomunikacji




Witam z RTCN Trzeciewiec jest coś nie tak.Mux 2 miał ruszyć do
31.07.2011,ale wiadomo wydarzył się tam tragiczny wypadek,zginął
człowiek.Dzisiaj mamy 25.08.2011 i nadal brak sygnału dvb-t z
Trzeciewca.Może państwo wiedzą coś na ten temat,bo firma Emitel
przekładała terminy uruchomienia dvb-t ,a teraz milczy.Pozdrawiam !!!!

kubica77

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: kubica77 »

to jest Polska nikt nic nie wie a potencjalnych klientów traktuje sie jak wroga :D znajac zycie to emitel nie poniesie zadnych konsekwencji..za to my je ponosimy.19 sierpnia jeszcze rano byla podbno szansa na właczenie sygnalu cyfrowego..taa napewno...z jednego dnia ktory rzekomo potrzebowali zrobilo sie juz 6 :D
ja juz sie nastawilem ze właczą 31 sierpnia

Awatar użytkownika
Puma
Posty: 2994
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, o 08:48
Miejscowość: Chojnice
Odbiornik: LG 32LM6370 WebOS 4.5, HbbTV 2.0.1
Instalacja antenowa: Dipol 44/21-69 Tri Digital (bez wzmacniacza), ~7m.n.p.t.
Nadajnik - obiekt nadawczy: Trzeciewiec (63km)

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: Puma »

Niedawem...jakie to enigmatyczne...oby wreszcie to ruszyło...a Emiter poda termin gdy już ruszy.

wuja69

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: wuja69 »

[quote="REMIX"]wysłałem pytanie do Ministerstwa Infrastruktury
Departament Telekomunikacji w sprawie Trzeciewca i uzyskałem taką informacje
"Szanowny Panie,
uprzejmie informuję, iż w chwili obecnej nie jest możliwe podanie dokładnego uruchomienia tego nadajnika. Z informacji operatora sieci nadawczej (Emitel Sp. z o.o.) wynika, iż zostanie on niebawem uruchomiony.


Stanisław Dąbek

Ministerstwo Infrastruktury
Departament Telekomunikacji




Ciekawe czy nie płacąc abonamentu RTV takie pismo by dało radę? :),i odpuścili by mi co miesiąc.

zygii

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: zygii »

Chyba przestanę płacic abonawent, bo szlak juz mnie trafia z tym Trzeciewcem. Tyle ładnych dni i nic się nie posuwa. Dlaczego tylko Trzeciewiec?!

arni1774

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: arni1774 »

nie ma sensu sie rozwodzić panowie kiedy ruszy nadajnik cyfrowy itp ,zasajcie sobie jakieś ciekawe filmy z netu niż patrzyć na te pierdoły z telewizji publicznej i prywatnej :D .Od czasu do czasu sprawdzicie czy nadają i po sprawie lub wyślijcie jakiegoś szpiega desperado pod nadajnik i będzie wam nadawał bieżące informację dotyczące robót ,ewentualnie weźmy sie wszyscy zwołajmy i pomóżmy firmie Emitel :D .Ja w razie czego kombinerki ,młotek i lutownicę mam, co wy na to ?

andrzejxxxy

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: andrzejxxxy »

Mają termin na 1 wrzesnia i szybciej się nie wyrobia,zresztą muszą trzymać się terminu!!!

Awatar użytkownika
Puma
Posty: 2994
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, o 08:48
Miejscowość: Chojnice
Odbiornik: LG 32LM6370 WebOS 4.5, HbbTV 2.0.1
Instalacja antenowa: Dipol 44/21-69 Tri Digital (bez wzmacniacza), ~7m.n.p.t.
Nadajnik - obiekt nadawczy: Trzeciewiec (63km)

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: Puma »

andrzejxxxy pisze:Mają termin na 1 wrzesnia i szybciej się nie wyrobia,zresztą muszą trzymać się terminu!!!
Termin był na 1 sierpień i wiemy jak to się skończyło... wiem był wypadek ale i tak coś jest nie tak z tym nadajnikiem.

Ps. Mam beznadziejny analog od kilku godzin... mam nadzieję że coś robią.

andrzejxxxy

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: andrzejxxxy »

Dzisiaj nie ruszą!!Za póżno!!Pewnie mają na godzinę więc po co pośpiech?

redhead

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: redhead »

arni1774 pisze:....ewentualnie weźmy sie wszyscy zwołajmy i pomóżmy firmie Emitel :D .Ja w razie czego kombinerki ,młotek i lutownicę mam, co wy na to ?
ja mam wiertarkę, mlotek, szlifierkę kątową i kilka innych - dodatkowo nie mam lęku wysokości więc jakby co mogę wejść na maszt :P nawet w tak paskudnej pogodzie (koszmarny huragan i -35 stopni) jaka jest w Polsce w SIERPNIU

andrzejxxxy

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: andrzejxxxy »

Powinni podać: W związku z licznymi awariami,naprawami i wymianą sprzętu emisja nastąpi przypuszczalnie 1 września,z zastrzeżeniem że może to zostać przedłużone ze względu na pogodę!

glyzewski

Re: DVB-T z RTCN BYDGOSZCZ TRZECIEWIEC

Post autor: glyzewski »

Puma pisze:
[...] Ps. Mam beznadziejny analog od kilku godzin... mam nadzieję że coś robią.
Ja też mam problem z analogowymi kanałami - z tym, że jest do dosyć dziwna sytuacja. Od dzisiaj od rana prawie cały czas śnieży mi TVP Info. Inne programy ok, nawet TVN, który zawsze ma gorszy obraz. Raczej wątpię by miało to związek z jakimiś pracami na maszcie, ale może ktoś ma jakiś pomysł jaka może być tego przyczyna ;)

Zablokowany