LV5HD Hybrid USB

Awatar użytkownika
@GUTEK@
Posty: 5559
Rejestracja: 27 kwietnia 2009, o 00:17
Miejscowość: Gliwice
Odbiornik: Astrometa DVB-T2 USB,
Telewizor z AndroidTV 9.0
Instalacja antenowa: Televes
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Katowice/Kosztowy; Czechy

Re: tuner NotOnlyTV LV5HD

Post autor: @GUTEK@ »

bsl1 pisze:może źle się wyraziłem, alternatywny soft uruchamiam po zamknięciu (całkowitym) firmowego.
Sprawdź w menedżerze zadań czy jakiś proces nie zostaje w tle po Total Media, wtedy możliwe że właśnie będzie blokował inne programy.

bsl1

Re: HYBRID LV5HD

Post autor: bsl1 »

Chciałem żeby było elegancko (normalnie?) że jeden program obsługuje całkowicie tuner. Dlaczego się tak uparłem? Bo uzywam dwóch monitorów i jesli w TM przesunę okienko z jednego ekranu na drugi to nie ma obrazu a w Splash'u nie ma takiego problemu. Druga sprawa to odbieram na razie 2 multiplexy czeski i nasz, póki co uzywam tylko polskiego, gdybym sie chciał przełączać pomiędzy nimi (zmieniać kanał z 49 na inny) to muszę uruchomic TM przełączyc się na dany multiplex, wyłączyc TM i w splashu czy innym oprogramowaniu przeskanować dowolny kanał (na każdym kanale łapie w tedy ten sam multiplex- nie zmienia po prostu częstotliwości). Mam proste pytanie czy u właścicieli owego tunera to jest normalne czy ja mam cos pomieszane ze sterownikiem (z dostarczonego cd).

p-b
Posty: 282
Rejestracja: 9 października 2010, o 22:26

Re: HYBRID LV5HD

Post autor: p-b »

;)
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, o 22:54 przez p-b, łącznie zmieniany 1 raz.

bsl1

Re: HYBRID LV5HD

Post autor: bsl1 »

Tak też zrobie, być może coś się uruchamia przy starcie systemu bo na świeżo uruchomionym winxp mam to samo (wywaliłem zaraz po instalacji z autostartu TM monitor).

waldzio21

Not Only Tv LV5HD

Post autor: waldzio21 »

Witam, czy tuner Not Only Tv LV5HD będzie działał w programie Windows Media Center i czy pilot do niego dołączony będzie też działał :?: :?: :?:

waldzio21

Not Only TV LV5HD opinie

Post autor: waldzio21 »

Witam, czy ktoś posiada tuner Not Only TV LV5HD i czy jest z niego zadowolony?
Chcę kupić ten tuner i potrzebne są mi opinie użytkowników. Bardzo proszę o odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2011, o 09:04 przez waldzio21, łącznie zmieniany 1 raz.

janek 77

Re: HYBRID LV5HD

Post autor: janek 77 »

Jeśli tylko do DVB-T to wyrzucanie pieniędzy.
Jest tyle tanich i dobrych opcji.
Tu masz info i specyfikację
http://www.notonlytv.net/p_lv5hd.html
Producent nie wspomina o MCE więc na pilota raczej nie liczymy

DVBManiak

Re: LV5HD

Post autor: DVBManiak »

On się ponoć bardzo grzeje. Ja kupiłem LV5TDLX i jestem zadowolony. No chyba, że chcesz oglądać TVA to bierz hybrydę, ale to nie ma sensu w Warszawie.

waldzio21

Re: LV5HD

Post autor: waldzio21 »

A co powiecie o http://www.notonlytv.net/p_lv52t.html?
Bo mi zależy, żeby pilot był wygodny. To który z produktów Not Only TV najbardziej się opłaca?

waldzio21

Re: LV5HD

Post autor: waldzio21 »

Jak ma ktoś to niech napisze bo chcę zamówić.

DVBManiak

Re: LV5HD

Post autor: DVBManiak »

Zamawiaj.

waldzio21

Re: LV5HD

Post autor: waldzio21 »

A obsługuje on MPEG 4?

DVBManiak

Re: LV5HD

Post autor: DVBManiak »

Tunery usb i karty tv nie dekodują obrazu, robi to soft, który dołączony jest na płytce w zestawie. Można wgrać wiele innych softów m.in. AltDvb, SkyView albo Splash Lite. Najprostszy jest VLC. Jednak pilot będzie działał chyba tylko w tym dołączonym na płycie i może Windows Media Center.

waldzio21

Re: LV5HD

Post autor: waldzio21 »

Czyli zamówić tak?

DVBManiak

Re: LV5HD

Post autor: DVBManiak »

Yes Sir.

waldzio21

Re: LV5HD

Post autor: waldzio21 »

Tuner zamówiony. Teraz czekam aż przyjdzie

waldzio21

Re: LV5HD

Post autor: waldzio21 »

A tunery Not Only TV obsługują Dolby Digital Plus (E-AC3)?

loleklolek

Re: LV5HD

Post autor: loleklolek »

Jak wspomniał DVBManiak dekodowaniem obrazu, ale też i dźwięku w przypadku tunerów podłączanych do komputera zajmuje się oprogramowanie komputera i to od niego zależy, czy coś są w stanie zdekodować, czy też nie. Jak zainstaluje się odpowiednie oprogramowanie, to e-ac3 zadziała.

Nomen omen, jak bawiłem się LV5HD, to jakoś nigdy nie nagrzał mi się do czerwoności, aczkolwiek bywa ciepły :-)

waldzio21

Re: LV5HD

Post autor: waldzio21 »

A do odbioru jaki program polecacie? Bo mi zależy żeby miał ładny i przejrzysty interfejs. Mi się podoba Windows Media Center tylko nie wiem czy będzie dobry. I w jakim programie może pilot działać od tunera?

DVBManiak

Re: LV5HD

Post autor: DVBManiak »

Na pewno w tym na płycie, czyli Total Media. Resztę sam sprawdź, tylko nie rób specjalnego syfu z kodekami, bo nic nie będzie dobrze działać. Wiem z własnych doświadczeń. Teraz mam 2 programy i śmiga wszystko.

Zablokowany