ANDRINO BOX

Tomasz Berezowski

ANDRINO BOX

Post autor: Tomasz Berezowski »

Kolejne ciekawe urządzenie do odbioru DVB-T i nie tylko:
http://www.andrino.pl/#opis

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3512
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: ANDRINO BOX

Post autor: Krosnoludek »

Ruszyła cyfrowa platforma multimedialna - Andrino

Ruszyła sprzedaż nowej telewizyjnej platformy Andrino. Została ona zintegrowana z interaktywnym dekoderem. Za jego pośrednictwem użytkownicy uzyskują dostęp do cyfrowej telewizji, wypożyczalni filmów, gier oraz tysięcy aplikacji.

Wystartowała Cyfrowa Platforma Multimedialna Andrino. Po podłączeniu niewielkiego dekodera - Andrino Boxa za pomocą kabla HDMI do telewizora, zmienia się ona w domowe centrum rozrywki. Platforma Andrino to na bieżąco wzbogacany świata cyfrowej telewizji, dzięki wbudowanemu odbiornikowi cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T). Natomiast dzięki podłączeniu urządzenia do internetu, użytkownicy uzyskują dostęp do zintegrowanych z platformą internetowych telewizji takich jak Ipla, TVN Player, AXN Player, YouTube, Eska TV czy TVBiznes.
Platforma Andrino to również darmowa, legalna wypożyczalnia filmów. Serwis Andrino Filmy udostępnia w modelu VOD bogatą kolekcję prestiżowych, nagradzanych na festiwalach, ambitnych, polskich i światowych filmów. Serwis prezentuje utwory z podziałem na kategorie wiekowe oraz gatunki filmowe. Oferuje treści z zakresu filmów fabularnych, seriali, produkcji dla dzieci, materiałów muzycznych, dokumentalnych i rozrywkowych. W różnorodnym katalogu filmowym, interesujące pozycje znajdzie zarówno młody jak i starszy widz. Dzięki nawiązanej współpracy z licznymi dystrybutorami filmowymi w ramach serwisu Andrino Filmy realizowane będą regularne premiery, na bieżąco wzbogacające i poszerzające ofertę.

Andrino Box, to także konsola do gier. Dołączony do zestawu kontroler - pilot z klawiaturą qwerty, zapewnia wygodę w użytkowaniu. Na starcie użytkownicy platformy za darmo otrzymują dostęp do kilkudziesięciu hitowych gier, m.in. takich jak Angry Birds, Fruit Ninja, Guns N Glory, Smurfs' Village czy Move the Box. Liczba gier, dzięki automatycznej aktualizacji platformy Andrino sukcesywnie będzie powiększana. Każdy użytkownik otrzymuje ponadto dostęp do świata tysięcy gier, które może samodzielnie instalować na Andrino Boxie, dzięki zintegrowaniu go ze znanym ze świata smartfonów Android Marketem.

Twórcy platformy nie zapomnieli o serwisach takich jak komunikatory (Skype, Facebook Messenger), serwisy społecznościowe (Facebook, Twitter), radio internetowe (tuneinradio), serwisy informacyjne (gazeta.pl, dziennik.pl, rp.pl, Super Express, BBC News), serwisy zakupowe (Allegro, Ceneo), możliwość obsługi poczty e-mail czy wreszcie możliwość korzystania z otwartego internetu. Natomiast zintegrowanie Andrino Boxa z Android Marketem pozwala użytkownikom platformy praktycznie na dowolne modelowanie zawartości i rodzaju multimediów, z których chcą korzystać.

Andrino Box jest dodatkowo w pełni funkcjonalnym multimedialnym odtwarzaczem sieciowym. Za jego pośrednictwem użytkownicy platformy mogą korzystać z własnych zasobów multimediów - muzyki, audiobooków, zdjęć czy filmów zgromadzonych na dyskach domowych komputerów. Dzięki wbudowanym gniazdom USB i SD, banalnie prostym staje się podłączeni zewnętrznego dysku, czy karty pamięci.

Operatorem Cyfrowej Platformy Multimedialnej Andrino jest spółka Andrino. Pełna listę punktów, gdzie można nabyć nowa platformę można znaleźć pod adresem http://www.andrino.pl.
http://media2.pl/technologie/88576-Rusz ... drino.html

wygląda bardzo ciekawie, tylko cena wysoka
cena: 780,00 zł (allegro, 2053402399)

osbo
Posty: 93
Rejestracja: 3 listopada 2011, o 19:00
Nadajnik - obiekt nadawczy: Mokra Dolina:)

Re: ANDRINO BOX

Post autor: osbo »

Gdzieś czytałem, że w Realu ta zabawka kosztuje 639zł.

Wygląda ciekawie, a jeśli tak jak piszą wbudowany tuner cyfrowy oprócz dvb-t obsługuje dvb-s2 i wspiera PVR to naprawde warty uwagi. Czytając opis na stronie dystrybutora widać, że to chyba pierwszy taki box, który Androida przystosował pod telewizor. Zainstalowane odpowiednie aplikacje i ten launcher wreszcie jakis taki telewizyjny:)

Szkoda, że nie mam Real w pobliżu bo bym się wybrał potestować. A tak to muszę czekać na recenzje uzytkowników

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3512
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: ANDRINO BOX

Post autor: Krosnoludek »

Niestety, ale w Krośnie też niema żadnego z wymienionych sklepów.
Andrino BOX - Domowe Centrum Rozrywki
Funkcje Andrino BOX’a:

System operacyjny Android 2.3, przystosowany do wyświetlania na ekranie telewizora.
Wbudowana przeglądarka obsługująca HTML 5 i Flash 10.3.
Wydajny procesor ARM Cortex ™ zapewniający niespotykany poziom wydajności i oszczędności energii.
Wbudowany wysokiej wydajności procesor graficzny zapewniający ostry dynamiczny obraz dla gier 3D.
Wbudowany tuner TV do odbioru telewizji cyfrowej (DVB-T / ATSC / ISDB-T / DVB-S2), wsparcie dla PVR TV.
Bezprzewodowy dostęp do Internetu dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi.
Pilot z klawiaturą qwerty oraz myszką żyroskopową pozwalająca na wygodną obsługę wszystkich aplikacji i gier.
FullHD TV - obsługa filmów w rozdzielczości 1080p.
Obsługa dowolnych formatów wideo, m.in. takich jak: MPEG1, MPEG2, DivX 3.11, DivX 4.x, DivX 5.x, DivX 6.0, DivX Plus™ HD, H.264, MKV, VC-1, WMV (V9), XviD (PAL i NTSC).

Specyfikacja techniczna Andrino BOX’a:

Procesor: AMR Cortex-A9 CPU 1GHz maximum + GPU.
Pamięć operacyjna RAM: 512 MB DDR2.
Dysk wewnętrzny SSD 4 GB.
Zasilanie: 110-240, 1A DC 12V 2A Æ.
Złącza:
3 porty USB 2.0.
Czytnik kart SD.
Wyjście SCART (opcja, CVBS, AL, AR).
Wyjście HDMI 1.3.
SPDIF optyczny, coaxial.
Ethernet 100/10M.
Wifi 802.11a/b/g/n.
IR – do zdalnego sterowania w podczerwieni.
Możliwość użycia dowolnej bezprzewodowej klawiatury i myszy.
http://www.youtube.com/watch?v=REA23Ef9u64
http://gry.interia.pl/pc/news/andrino-t ... ym,1757552
Polskie Andrino wygląda na lepszą ofertę niż Google TV – będziemy testować

O Google TV w Polsce raczej ciężko, Apple TV zalega natomiast na półkach u lokalnych resellerów Apple. Mimo to polska spółka Andrino startuje właśnie z dość podobnym pomysłem na cyfrową telewizję. W ramach Andrino będziemy mieli na starcie dostępne 500 filmów w systemie VOD (wszystko za darmo) i nie chodzi tutaj o treści pochodzące z VOD od iPla, Onet czy TVP.

To jednak nie jest wszystko ponieważ urządzenie obsługujący tę internetową telewizję działa na bazie Androida i w związku z tym z poziomu TV będziemy mogli również instalować aplikacje oraz gra, których na początku ma być ok 100. Najważniejsza jednak dla przeciętnego użytkownika jest klasyczna telewizja i tutaj też jest naprawdę nieźle bo dostępne będą kanały nadawane w systemie DVB-T oraz IPTV czyli właściwie wszystko co polskie od TVP1,TVN, Polsat, Polsat Sport itp.

Jeśli chodzi samo urządzenie obsługujące nasze centrum rozrywki to jak wspomniałem działa on na Android w wersji 2.3, posiada procesor AMR Cortex-A9 CPU 1GH, 512 MB DDR2 RAM oraz dysk SSD, procesor graficzny też jest ponoć wydajny. Wygląda więc na całkiem konkretną maszynę potrafiącą obsłużyć nie tylko większość formatów video ale także zapewnić nam wystarczającą moc aby pograć w gry z Android Marketu (wspominałem, że ma też wbudowany router WIFI?). Więcej szczegółów związanych z specyfikacją i możliwościami urządzenia znajdziecie na stronie Andrino. O czym jeszcze chciałem wspomnieć przy okazji mówienia o samym urządzeniu to fakt, że jest to całkowicie polska produkcja

News o starcie Andrino na tyle mnie zaintrygował, że zadzwoniłem do firmy wypytać się o szczegóły, których w informacji prasowej nie ma. Przede wszystkim cena – sprzęt do korzystania z platformy ma kosztować 666 PLN i to są jedyne koszty jakie poniesie użytkownik ponieważ reszta treści dostępnych w platformie jest darmowa.

Ekipa robiąca Andrino to ludzie z doświadczeniem od lat zajmujący się zagadnieniami związanym z telewizją cyfrową czy IPTV od lat. Koncepcyjnie praca nad platformą trwała od 2006 roku ale dopiero rozwój hardwareu (głównie rozwój ARM) i pojawienie się Androida spowodowało, że można było zrealizować pomysł. Natomiast faktyczne prace rozpoczęte zostały w roku 2011. Finansowo projekt został stworzony dzięki firmie ATS.

Pytałem się też o minimalną szybkość internetu jaka jest potrzebna aby osiągnąć dobre jakości obraz – okazuje się, że wystarczy ok 2Mbs aby osiągnąć w Andrino 720P.

Szczerze mówiąc projekt bardzo mi się spodobał i natychmiast zgłosiłem Antyweb do testów :) Bardzo jestem ciekawy jakie dodatkowe możliwości ma Andrino i urządzenie obsługujące tę platformę, widać że bez problemu będzie można na przykład podłączyć dysku przez USB i oglądać na TV filmy z własnego archiwum. No i jest jeszcze Android i aplikacje, które przy sprawnej platformie dają naprawdę dużo ciekawych możliwości.
źródło: http://antyweb.pl/polskie-andrino-wygla ... google-tv/
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 9 lutego 2012, o 23:28 przez Krosnoludek, łącznie zmieniany 10 razy.

osbo
Posty: 93
Rejestracja: 3 listopada 2011, o 19:00
Nadajnik - obiekt nadawczy: Mokra Dolina:)

Re: ANDRINO BOX

Post autor: osbo »

A moze to ten od tak dawna zapowiadny projekt firmy Elcad. W artykule z linku antyweb znalazłem coś takiego:

"Ekipa robiąca Andrino to ludzie z doświadczeniem od lat zajmujący się zagadnieniami związanym z telewizją cyfrową czy IPTV od lat. Koncepcyjnie praca nad platformą trwała od 2006 roku ale dopiero rozwój hardwareu (głównie rozwój ARM) i pojawienie się Androida spowodowało, że można było zrealizować pomysł. Natomiast faktyczne prace rozpoczęte zostały w roku 2011. Finansowo projekt został stworzony dzięki firmie ATS."

oraz "ma też wbudowany router WIFI"\

Na filmiku z targów SatKrak pam Michniowski mówił że jego tuner będzie można uzywać jako router.
Tak mi się skojarzyło, to tylko moje przypuszczenie, ale moze coś w tym jest hehe

EDIT
A jednak chyba nie, doczytałem że Elcad ma byc na innym procesorze

Podkarpacki

Re: ANDRINO BOX

Post autor: Podkarpacki »

Tomasz Berezowski pisze:Kolejne ciekawe urządzenie do odbioru DVB-T i nie tylko:
http://www.andrino.pl/#opis
Panie Tomku.... czy planuje Pan w nedalekiej przyszłości pobawić się tym kombajnem? Jesli tak to proszę o opinię o nim....

vlad1997

Re: ANDRINO BOX

Post autor: vlad1997 »

nie ma to dvb-s2 i nie bedzie tunerem satelitarnym a te wszystkie rzeczy były już osiągalne na satkraku 2011 bo mediatech i fen miało już playery na androidzie z wifi i DVBT a podpięcie klawiatury bezprzewodowej też nie stanowiło problemu w cenie ok 500zł

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3512
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: ANDRINO BOX

Post autor: Krosnoludek »

Faktycznie, dzisiaj już znikło DVB-S2 z opisu.
Wbudowany tuner TV do odbioru telewizji cyfrowej (DVB-T / ATSC / ISDB-T), wsparcie dla PVR TV.

osbo
Posty: 93
Rejestracja: 3 listopada 2011, o 19:00
Nadajnik - obiekt nadawczy: Mokra Dolina:)

Re: ANDRINO BOX

Post autor: osbo »

Niemniej jednak wbudowany tuner dvb-t z obsługą PVR, 3 wyjścia USB, dostep do 500 darmowych filmów, 4GB pamięci wewnętrznej, no i wnioskując ze zdjęć lepiej przystosowany launcher do telewizora przemawiaja za Andrino.

Chętnie bym sie tym pobawił hehe
Ostatnio zmieniony 11 lutego 2012, o 19:14 przez osbo, łącznie zmieniany 1 raz.

vlad1997

Re: ANDRINO BOX

Post autor: vlad1997 »

raz że to jest takie sobie bo już były podobne rozwiązania ,
dwa ciekawe jakie to są te 500filmów
trzy android 2.3 to się nadaje do telefonów a tutaj powinien być 3.1
cztery hdmi to już standart
pięć 2-3-4 usb żadna nowość

mediatech nie wypromował tego bo koszt był jakieś 500zł a tutaj ktoś na siłę promuje coś co jest jeszcze droższe a ma podobne możliwości a te super gry to są super na telefon a nie na 32-50 calowy telewizor

loleklolek

Re: ANDRINO BOX

Post autor: loleklolek »

To zależy od wsparcia dla polskich aplikacji vod, radio i tv live. Jak będzie lepiej od mediatecha i pozostałej konkurencji, to może i się przyjmie.

vlad1997

Re: ANDRINO BOX

Post autor: vlad1997 »

to będzie jako aplikację które da się zainstalować na tabletach i innych playerach z androidem

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3512
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: ANDRINO BOX

Post autor: Krosnoludek »

Andrino, czyli ciekawa propozycja domowej rozrywki

Cyfrowa Platforma Multimedialna Andrino to projekt polskiej spółki o takiej samej nazwie. Kupując małe urządzenie zyskuje się dostęp zarówno do naziemnej telewizji cyfrowej, jak i internetowego centrum rozrywki.

Andrino Box to niewielkie urządzenie podpinane do telewizora przez złacze HDMI. Na platformie sprzętowej opartej o procesor AMR Cortex-A9 o częstotliwości taktowania 1 GHz zainstalowany zostął system operacyjny Android 2.3. Urządzenie wyposażono w 512 MB pamięci operacyjnej typu DDR2 oraz wewnętrzną pamięć typu Flash o pojemności 4 GB. Dodatkowo złącze na karty SD pozwala na rozszerzenie pamięci o kolejne 32 GB. Player ma ponadto 3 porty USB 2.0, wyjście HDMI 1.3, Scart, SPDIF oraz Ethernet. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia jednak bezprzewodowe łączenie się z internetem.

Do urządzenia podpiąć można dowolną klawiaturę i mysz bezprzewodową. Pozwala to na łatwe poruszanie się po systemie. Urządzenie udostępnia wiele możliwości oglądania materiałów multimedialnych. Prócz wbudowanego dekodera DVB-T, daje dostęp również do bogatej kolekcji filmów VOD, a także do własnej biblioteki multimediów. Umożliwia to poprzez połączenie się z lokalną siecią, jak również przez podpięcie zewnętrznych dysków i pamięci masowych do portów USB oraz SD.

Urządzenie po wyjęciu z pudełka daje od razu dostęp do bogatej kolekcji filmów i gier. Usługa Andrino VOD umożliwia oglądanie do ponad 500 filmów, posegregowanych według kategorii tematycznych. Na urządzeniu preinstalowanych jest również ponad 100 gier. Uwalnia to użytkowanika od preszukiwania Android Marketu zaraz po zakupie urządzenia.

Andrino Box sprzedawany jest razem z ciekawym manipulatorem. W niewielkim urządzeniu wielkości typowego pilota do TV znajduje się pełnowymiarowa klawiatura QWERTY oraz żyroskopowa mysz, pozwalająca na przemieszczanie kursora za pomocą przechylania manipulatora.

Urządzenie dostępne jest w sieci hipermarketów Real oraz u autoryzowanych dystrybutorów na terenie całego kraju. Cena oscyluje w granicach 650 zł. Biorąc pod uwagę sprzętowe połączenie tunera DVB-T oraz sieciowego playera w jednym niewielkim urządzeniu, oferta wydaje się dość atrakcyjna.
źródło: http://rtv.gadzetomania.pl/2012/02/10/a ... j-rozrywki
http://android.one.pl/index.php/2012/02 ... imedialna/
http://hdtvpolska.com/topic/27526-sony- ... 6-8482%3B/

vlad1997

Re: ANDRINO BOX

Post autor: vlad1997 »

wiecie z tym cudem jest tak że jednemu się nie udało sprzedać za 500zł to inny zrobił cenę 800zł i promocję z obniżką na 650zł i to lansuje a ludzie się łapią, jestem ciekawy co to za filmy (pewnie na kompie albo tablecie też miałbym do nich dostęp) a gry to sa też na tableta albo telefon ale nie na duży ekran telewizora a klawiatura wifi z myszką to bajer

Awatar użytkownika
Krosnoludek
Posty: 3512
Rejestracja: 19 grudnia 2010, o 15:33
Miejscowość: KROSNO
Odbiornik: Philips 65PUS8807
Philips 43PUS8506
Opticum AX Lion NS
Instalacja antenowa: Anteny VHF (6-12) i UHF (21-60) z symetryzatorem + zwr. antenowa AMS ZA-104MS
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Rzeszów (Krosno) /Sucha Góra

Re: ANDRINO BOX

Post autor: Krosnoludek »

Na http://antyweb.pl/polskie-andrino-wygla ... google-tv/ piszą:
Falisty
Czy wiadomo coś na temat tego, czy posiada on (przez optyczne lub koaksjalne wyjście cyfrowe)dźwięk DTS/AC3 ?

andrino
Tak posiada dźwięk AC3 mam to urządzenie w domu i jest naprawdę super polecam wszystkim niezła zabawka

osbo
Zapewne dekoduje AC3, tylko czy wyjściem coaxial wypuszcza dźwięk oryginalny czy dowmix do stereo, jak boxy MediaTech. Bo jeśli downmix to przestrzennego dźwięku nie uświadczymy.

Falisty
ja też już mam :) Chodzi gładko i płynnie, tylko troszkę się narypałem wpisując WPA2…ale chodzi aż miło. Trzeba troszkę pooglądać filmów to będzie wiadomo co i jak… Generalnie jest OK, zobaczymy jak będzie się sprawować dalej.
Natomiast na http://media2.pl/technologie/88576/kome ... komentarze piszą:
Andrino
Tak tuner jest wbudowany w urządzenie pracuję w firmie która robi te urządzenia i naprawdę polecam wszystkim tą zabawkę

giaur500
Posty: 1693
Rejestracja: 1 lipca 2011, o 13:42

Re: ANDRINO BOX

Post autor: giaur500 »

http://www.alibaba.com/showroom/hd-smar ... v-box.html

Do wyboru do koloru. Niektóre z nich są już w Polsce, niektóre nawet na Allegro do kupienia w cenie niższej to co jest tematem wątku i o lepszej specyfikacji.

Ogólnie żadna nowość, takie urządzenia jak odtwarzacze sieciowe/stb z Androidem i dvb-t pojawiają się już masowo od co najmniej roku.

vlad1997

Re: ANDRINO BOX

Post autor: vlad1997 »

jestem ciekawy czy ci co to tak zachwalają mają jakiś układ albo działkę od sprzedaży zamiast realnego i subiektywnego podejścia do tematu

Awatar użytkownika
programista
Posty: 506
Rejestracja: 6 stycznia 2011, o 20:53
Miejscowość: Brak
Odbiornik: Ariva T30
Instalacja antenowa: Antena siatkowa ze wzmacniaczem, na zewnątrz budynku.
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Poznań "Śrem" ~23km

Re: ANDRINO BOX

Post autor: programista »

Obiektywnego jak już, a to co ty napisałeś to równie dobrze do każdego sprzętu można zastosować, więc koniec w końcu albo zaryzykujesz albo nie.

vlad1997

Re: ANDRINO BOX

Post autor: vlad1997 »

przepraszam poniosło mnie jak widzę takie "och! ach!" na temat tego playera, rozumiem żeby to była nowość ale ja to już widziałem rok temu a patrząc po sklepach i allegro jest tego z 20-30 modeli i podejrzany jest dla mnie taki "sztuczny" zachwyt nad tą niby nowinką

Awatar użytkownika
programista
Posty: 506
Rejestracja: 6 stycznia 2011, o 20:53
Miejscowość: Brak
Odbiornik: Ariva T30
Instalacja antenowa: Antena siatkowa ze wzmacniaczem, na zewnątrz budynku.
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Poznań "Śrem" ~23km

Re: ANDRINO BOX

Post autor: programista »

No to skoro rok temu to widziałeś to pokaż linki do jakiś rzetelnych testów, zapewne w rok wiele ich zrobili.

Ogólnie cena może i ok, choć jakby zeszli do 600 zł to byłaby miazga, jednak to jest kot w worku, nie ma testów żadnych, nie wiadomo jak to działa, wchodząc na forum tego box można zauważyć maksymalnie marketingowe odpowiedzi (czy ich brak) co od razu wróży tym, że jak coś będzie nie tak do dostaniesz papkę PR w odpowiedzi, a nie konkretną odpowiedź i rozwiązanie sprawy.

Tematów jest tam mało, a już ściemniają np. pytanie o to gdzie jest tych 500 filmów:
odp: jakiś bełkot, że nawet nie wiadomo czy to już działa czy nie

pytanie o aktualizację do androida 4.0
odp. kolejny bełkot, zamiast zrobimy albo nie

Nie licząc pytań bez odpowiedzi czy braku instrukcji do ściągnięcia, tragedia.

Player oczywiście sprowadzony, podobny, znaczy ten sam http://www.asiapads.com/product_info.ph ... 83f8ddd6b7

Trochę taniej wychodzi LV2GBOX, ale jest też słabszy.

Ciekawostką jest to że player ten jest pre konfigurowany, a zrobienie resetu fabrycznego wywala wszelkie modyfikacji, programy, te 100 gier, filmy pewno też znikną.
Myk jest taki, że można prawdopodobnie kupić inny android box i nadal skonfigurować sobie dostęp do tych 500 filmów co oferują.

Zablokowany