Interactive transmitters map

naziemne telewizyjne emisje cyfrowe DVB-T i DVB-T2, strategie, plany i testy
GEorGECZ
Posty: 24
Rejestracja: 8 listopada 2009, o 22:13

Interactive transmitters map

Post autor: GEorGECZ »

Hello, I create interactive map of transmitters for some Europen countries. You can visit it on http://www.dvbtmap.eu or http://www.mapavysilacu.cz. If you want to translate web to polish, please contact me on email (About page on web http://www.dvbtmap.eu/about.html).

Thanks.

GEorGE

GEorGECZ
Posty: 24
Rejestracja: 8 listopada 2009, o 22:13

Re: Interactive transmitters map

Post autor: GEorGECZ »

Hi,

I have already contact for web translation to Polish. Thanks.

GEorGE

Awatar użytkownika
121167
Posty: 182
Rejestracja: 29 października 2009, o 09:39
Odbiornik: Samsung UE40JU7000
Instalacja antenowa: Gubałówka - LOG21-69, Dipol7/5-12
Przehyba - BLU 420F
Magurka - BLU 420F
Nadajnik - obiekt nadawczy: Gubałówka, Przehyba, Magurka (SK)

Re: Interactive transmitters map

Post autor: 121167 »

Stronka super, tylko mało polskich nadajników

Stránka je super, jenom malý polský vysílače

husky83

Re: Interactive transmitters map

Post autor: husky83 »

bo więcej nadajników (działających) póki co nie mamy, a nawet jest tu kraków, którego już być nie powinno....

Awatar użytkownika
handrzej
Posty: 252
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Miejscowość: Suchy Las
Odbiornik: LG NANO883PB FW03.33.11
Instalacja antenowa: Televes V ZENIT MIX ref.149321 + 10m kabla

113m npm + 7m npt
Nadajnik - obiekt nadawczy: Śrem/Piątkowo/UE

Re: Interactive transmitters map

Post autor: handrzej »

Strona jak widać w wersji BETA ;p
Stopniowo będą przybywać nowe obiekty nadawcze.

Awatar użytkownika
121167
Posty: 182
Rejestracja: 29 października 2009, o 09:39
Odbiornik: Samsung UE40JU7000
Instalacja antenowa: Gubałówka - LOG21-69, Dipol7/5-12
Przehyba - BLU 420F
Magurka - BLU 420F
Nadajnik - obiekt nadawczy: Gubałówka, Przehyba, Magurka (SK)

Re: Interactive transmitters map

Post autor: 121167 »

husky83 pisze:bo więcej nadajników (działających) póki co nie mamy, a nawet jest tu kraków, którego już być nie powinno....
Na Słowacji też nie ma DVB-T a wszystkie obiekty są w bazie

Awatar użytkownika
qwerty
Posty: 3260
Rejestracja: 9 września 2009, o 16:41
Miejscowość: Białystok
Odbiornik: LXDVB101
32LM6300
2x FTE T220 MAX
Instalacja antenowa: dipol szerokopasmowy i biquady
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Krynice

Re: Interactive transmitters map

Post autor: qwerty »

121167 pisze:Na Słowacji też nie ma DVB-T a wszystkie obiekty są w bazie
Trzeba wysłać do niego maila, aby dodawał lokalizacje analogowych. Podałem mu najważniejsze (z największą mocą). Skąd Czech miałby znać wszystkie lokalizacje? Szkoda, że nie dodał Białorusi. :(

Awatar użytkownika
handrzej
Posty: 252
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Miejscowość: Suchy Las
Odbiornik: LG NANO883PB FW03.33.11
Instalacja antenowa: Televes V ZENIT MIX ref.149321 + 10m kabla

113m npm + 7m npt
Nadajnik - obiekt nadawczy: Śrem/Piątkowo/UE

Re: Interactive transmitters map

Post autor: handrzej »

Gość tworzy panel administracyjny... jak to dorobi pododaję wszystkie lokalizacje i Emitela i konkurencji na mapę.

GEorGECZ
Posty: 24
Rejestracja: 8 listopada 2009, o 22:13

Re: Interactive transmitters map

Post autor: GEorGECZ »

Hello, maps contains primary DVBT transmitters on air or planned transmitters for emit DVB-T signal.

GEorGECZ

Demon

Re: Interactive transmitters map

Post autor: Demon »

Jakość tłumaczenia tego jest makabryczna. Powtarzające się wyrazy, błędy (byki) ortograficzne i interpunkcyjne. Wstyd dla twórcy witryny i dla współpracującego. Widać, że nie oglądają swojego wyrobu i nie poddają go weryfikacji. ISO -1 :lol:

GEorGECZ
Posty: 24
Rejestracja: 8 listopada 2009, o 22:13

Re: Interactive transmitters map

Post autor: GEorGECZ »

Hey!

Could you place link to your work here?! I wanted to compare it with my.
If translation to polish is poor, please don't critize and help me to improve it.

Many people send me email to improve transmitter list, so this is helful. Thanks them.

GEorGECZ

danielmat

Re: Interactive transmitters map

Post autor: danielmat »

Demon pisze:Jakość tłumaczenia tego jest makabryczna. Powtarzające się wyrazy, błędy (byki) ortograficzne i interpunkcyjne. Wstyd dla twórcy witryny i dla współpracującego. Widać, że nie oglądają swojego wyrobu i nie poddają go weryfikacji. ISO -1 :lol:
Korzystam z tej witryny od jakiegoś czasu i jakoś nie klują mnie w oczy te "byki" o których piszesz, szczerze mówiąc to nawet ich specjalnie nie zauważyłem. Zresztą witryna dopiero powstała więc pewne błędy są nieuniknione, trudno wymagać od autora żeby biegle władał językiem polskim. Zamiast krytykować możesz pomóc a jeśli nie masz zamiaru pomagać to zachowaj swoją krytykę dla siebie.

@GEorGECZ
You did a great job, don't listen people who can only criticize.

Demon

Re: Interactive transmitters map

Post autor: Demon »

danielmat pisze:
Demon pisze:Jakość tłumaczenia tego jest makabryczna. Powtarzające się wyrazy, błędy (byki) ortograficzne i interpunkcyjne. Wstyd dla twórcy witryny i dla współpracującego. Widać, że nie oglądają swojego wyrobu i nie poddają go weryfikacji. ISO -1 :lol:
Korzystam z tej witryny od jakiegoś czasu i jakoś nie klują mnie w oczy te "byki" o których piszesz, szczerze mówiąc to nawet ich specjalnie nie zauważyłem. Zresztą witryna dopiero powstała więc pewne błędy są nieuniknione, trudno wymagać od autora żeby biegle władał językiem polskim. Zamiast krytykować możesz pomóc a jeśli nie masz zamiaru pomagać to zachowaj swoją krytykę dla siebie.

@GEorGECZ
You did a great job, don't listen people who can only criticize.
Nie szanujesz języka i być może nie przeszkadza tobie niechlujnie napisany tekst (co oznacza klują?). Ja zwracam na to uwagę. Akurat polskie tłumaczenie zostało wykonane przez Polaka. Mam już z nim kontakt i całe szczęście ma podobny pogląd do mojego. Prawdopodobnie nie miał wystarczająco dużo czasu do tej pory, ale zobowiązał się skorygować błędy. Co wzbudziło u mnie szacunek do Andrzeja? To, że nie napisał do mnie banałów takich jak Ty, lecz przyjął krytykę z podniesioną głową. Jestem gotowy jemu i Czechowi pomagać, o czym obaj wiedzą.

@GEorGECZ
"Worst truth is better than fairest lie"

danielmat

Re: Interactive transmitters map

Post autor: danielmat »

Demon pisze:Nie szanujesz języka i być może nie przeszkadza tobie niechlujnie napisany tekst (co oznacza klują?)...
Nie wiem na jakiej podstawie wysnułeś wniosek, że nie szanuję języka i nie przeszkadza mi niechlujnie napisany tekst. W poprzednim poście oprócz tego, że wspomniane "byki" nie kłują mnie w oczy napisałem również wyraźnie, że nie za bardzo je zauważyłem (chociaż nie czytałem dokładnie podstron Pomoc a klikałem od razu na Przejdź do mapy). Rozumiem, że uważasz siebie za ostatniego sprawiedliwego w kwestii ochrony czystości języka.
Demon pisze:...(co oznacza klują?)...
Miało być kłują. Jest to zwykła literówka (zresztą jedyna jaką zrobiłem w moim poście), która może się przydarzyć każdemu. Rozumiem, że Ty nie popełniasz żadnych błędów.
Demon pisze:...Akurat polskie tłumaczenie zostało wykonane przez Polaka. Mam już z nim kontakt i całe szczęście ma podobny pogląd do mojego. Prawdopodobnie nie miał wystarczająco dużo czasu do tej pory, ale zobowiązał się skorygować błędy. Co wzbudziło u mnie szacunek do Andrzeja? To, że nie napisał do mnie banałów takich jak Ty, lecz przyjął krytykę z podniesioną głową...
Skoro wiedziałeś, że polskie tłumaczenie zostało zrobione przez inną osobę niż autor strony to nie wiem czemu krytykowałeś za to autora. Trzeba było od razu pisać do właściwej osoby.
Nie pisałem banałów, wyraziłem tylko swoją opinię na temat rodzaju Twojej krytyki. Nie twierdzę, że jest ona niepotrzebna, wręcz przeciwnie. Tylko jeśli się coś krytykuje to powinna to być krytyka konstruktywna. Jeśli dla Ciebie są to banały to trudno.
Demon pisze:...Jestem gotowy jemu i Czechowi pomagać, o czym obaj wiedzą...
Skoro jesteś i byłeś gotowy pomagać to czemu od razu do nich nie napisałeś z propozycją tylko umieściłeś na forum swój komentarz w którym jakoś nie znalazłem nawet cienia chęci pomocy.

Awatar użytkownika
handrzej
Posty: 252
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Miejscowość: Suchy Las
Odbiornik: LG NANO883PB FW03.33.11
Instalacja antenowa: Televes V ZENIT MIX ref.149321 + 10m kabla

113m npm + 7m npt
Nadajnik - obiekt nadawczy: Śrem/Piątkowo/UE

Re: Interactive transmitters map

Post autor: handrzej »

Nie ma co zaczynać typowo polskiej dyskusji... o niczym. To nie to forum.
Strona w wersji Beta wciąż. Trzeba na to poświęcić trochę czasu. Strona będzie niebawem poprawiona, interpunkcję, gramatykę, i szyk i sens zdań poprawię wkrótce ;)

karol91

Re: Interactive transmitters map

Post autor: karol91 »

W takim razie poproszę o maila do autora polskiego tłumaczenia na PW. Nie wiedziałem o tym i napisałem już maila z odpowiednimi poprawkami do autora strony - po czesku. Ciekawe co mi z tego wyszło - korzystałem z translatora. ;)

Awatar użytkownika
qwerty
Posty: 3260
Rejestracja: 9 września 2009, o 16:41
Miejscowość: Białystok
Odbiornik: LXDVB101
32LM6300
2x FTE T220 MAX
Instalacja antenowa: dipol szerokopasmowy i biquady
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Krynice

Re: Interactive transmitters map

Post autor: qwerty »

Gdyby Hitler wygrał wojnę wszyscy mówilibyśmy po niemiecku, jak Stalin to po rosyjsku a tak teraz wszyscy muszą mówić po angielsku. ;)

GEorGECZ
Posty: 24
Rejestracja: 8 listopada 2009, o 22:13

Re: Interactive transmitters map

Post autor: GEorGECZ »

Ahoj,

Good Joke. (Dobrý vtip).

Já klidně přepnut do svého rodného jazyka. Aniž bych někdy polštinu slyšel, tak mi nedělá problém Vaše příspěvky číst.

GEorGECZ

stanny

Re: Interactive transmitters map

Post autor: stanny »

mużes klidnie psat ceski :lol:

GEorGECZ
Posty: 24
Rejestracja: 8 listopada 2009, o 22:13

Re: Interactive transmitters map

Post autor: GEorGECZ »

Ahoj/Hello

sorry, I will write in English.

Is here anybody who would be interested in updating translations for Poland people on my site http://www.dvbtmap.eu ?

Thanx in advance for reply.

With regards,

Jiří Procházka

Zablokowany