ATM ROZRYWKA w MUX1

informacje techniczne związane z wdrażaniem pierwszego multipleksu DVB-T
Tango Down

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Tango Down »

Są pewne programy, które jednoznacznie kojarzą się z dana stacją i negocjacje są trudne. trudne ale nie niemożliwe.

looser

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: looser »

Co do seriali komediowych to może Royal Pains?

nowy_
Posty: 54
Rejestracja: 31 lipca 2011, o 18:53
Odbiornik: Maximum T-102
Nadajnik - obiekt nadawczy: PKiN

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: nowy_ »

looser pisze:Co do seriali komediowych to może Royal Pains?
O tak, Royal Pains i White Collar. Kiedyś były na TVP1, tego drugiego nawet nie było całego sezonu :/

Tango Down

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Tango Down »

White Collar miał fatalną oglądalność. Ale spoko - mamy bardzo dobre układy z Fox i na coś z ich oferty na pewno możecie liczyć.

Awatar użytkownika
qwerty
Posty: 3260
Rejestracja: 9 września 2009, o 16:41
Miejscowość: Białystok
Odbiornik: LXDVB101
32LM6300
2x FTE T220 MAX
Instalacja antenowa: dipol szerokopasmowy i biquady
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTCN Krynice

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: qwerty »

Bananowy doktor ma być komedią? To chyba raczej dramat. Dobrze się zapowiadał, ale im nie wyszło. Znacznie lepszy jest IT Crowd - rewelacyjne żarty.

nowy_
Posty: 54
Rejestracja: 31 lipca 2011, o 18:53
Odbiornik: Maximum T-102
Nadajnik - obiekt nadawczy: PKiN

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: nowy_ »

Tango Down pisze:White Collar miał fatalną oglądalność. Ale spoko - mamy bardzo dobre układy z Fox i na coś z ich oferty na pewno możecie liczyć.
Hmm, czyli nie ma co liczyć na White Collar?
A jest szansa, że będą odcinki zagranicznych seriali kilka dni po ich premierze? Pytam ogólnie, czy w ciągu kilku lat można na to liczyć ;)

Tango Down

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Tango Down »

Prawdę mówiąc bardziej możliwe jest, ze pokażemy 'Doc Martin', niż 'Royal Pains' - to jeśli chodzi o 'medyczne komedie'.

Tango Down

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Tango Down »

nowy_ pisze: A jest szansa, że będą odcinki zagranicznych seriali kilka dni po ich premierze? Pytam ogólnie, czy w ciągu kilku lat można na to liczyć ;)
Liczyć można, ale pamiętaj, że kilka dni po premierze mają seriale polskie odpowiedniki stacji amerykańskich czy brytyjskich (Fox, Disney, BBC).

nkp123

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: nkp123 »

Nie dręczcie już tak pana Tango Down: obejrzyjcie najpierw ramówkę, jaka będzie pierwszego dnia oficjalnej emisji, a dopiero potem narzekajcie, że coś Wam nie pasuje ;)

Tango Down

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Tango Down »

Ramówki ewoluują. Stacja też. Poza tym dochodzi kwestia ograniczonego zasięgu DVB-T w 2012.
To, o czym tutaj piszecie (a ja odpowiadam) to plany na 2013, czyli okres pełnego zasięgu.

Cietrzewiec Rusinowy

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Cietrzewiec Rusinowy »

Na czas Mistrzostw Europy oraz Igrzysk Olimpijskich TVP prawdopodobnie będzie się starała przyciągnąć do DVB-T jak najwięcej widzów.
Latem Multipleks 1 ma objąć zasięgiem 92% ludności.

Czy to daje jakąś wcześniejszą szansę dla stacji?

alabama1
Posty: 987
Rejestracja: 2 stycznia 2012, o 16:38
Odbiornik: Philips 32PFL3606H/12,
Manta DVBT010
Instalacja antenowa: Antena siatkowa
Nadajnik - obiekt nadawczy: Wichów/Jemiołów

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: alabama1 »

Takie pokrycie na pewno powinno być powodem do emisji, ale na pewno tutaj dużo będzie zależeć od wolnej woli atm. A spodziewam się, że i tak będą czekać do całkowitego wyłączenia analogu, bo ludzie jeszcze się nie przełączyli, albo takie tam.... Zawsze powód się znajdzie.

Tango Down

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Tango Down »

Czy włączenie nowych nadajników przełoży się na faktyczny zasięg (czyli używanie DVB-T jako głównego źródła sygnały TV) będzie wiadomo po kilku dniach po włączeniu nadajników. Będziemy to obserwować. na razie nie wygląda to różowo: przy pełnym zasięgu MUX2, połowie zasięgu MUX3 i 15% zasięgu MUX1 tylko niecałe 5% ludzi ogląda TV przez NTC. mamy nadzieję, że to się zmieni. A potem kolejny skok po wyłączeniu analogów.





alabama1 - kolejny, który wie lepiej ode mnie co będę robił.

alabama1
Posty: 987
Rejestracja: 2 stycznia 2012, o 16:38
Odbiornik: Philips 32PFL3606H/12,
Manta DVBT010
Instalacja antenowa: Antena siatkowa
Nadajnik - obiekt nadawczy: Wichów/Jemiołów

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: alabama1 »

Więc tak, jak mówiłem.
No co Tango Down- niewiele się pomyliłem.:-)

Tango Down

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Tango Down »

Człowieku - zacznij wreszcie czytać ze zrozumieniem to co piszą inni! Składanie literek w słowa nie oznacza umiejętności czytania i rozumienia.
Ale specjalnie dla ciebie napisze to jeszcze raz:

Obecnie zasięg faktyczny DVB-T wynosi niecałe 5%. Kepish!? A to oznacza, że z każdej złotówki za reklamę dla stacji o zasięgu 100% stacja DVB-T dostaje 5gr.


Podobnie było z tobą podczas dyskusji nt. rzekomego włączenia nadajników MUX1 przed 19 lutego. Mądrzy ludzie tłumaczyli tobie i tobie podobnym, że nie będzie żadnego włączenia, ale wy wiedzieliście lepiej. To pokaż mi teraz te włączone nadajniki. Jest już 26 lutego.
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2012, o 16:51 przez Tango Down, łącznie zmieniany 1 raz.

alabama1
Posty: 987
Rejestracja: 2 stycznia 2012, o 16:38
Odbiornik: Philips 32PFL3606H/12,
Manta DVBT010
Instalacja antenowa: Antena siatkowa
Nadajnik - obiekt nadawczy: Wichów/Jemiołów

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: alabama1 »

Jakoś esce i polo to nie przeszkadza. Chcieć to móc, panie Tango Down.

Tango Down

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Tango Down »

Jakbym miał puszczać teledyski 24h/dobę to by mi tez nie przeszkadzało. niestety nie jesteś partnerem do rzeczowej dyskusji nt. telewizji.

alabama1
Posty: 987
Rejestracja: 2 stycznia 2012, o 16:38
Odbiornik: Philips 32PFL3606H/12,
Manta DVBT010
Instalacja antenowa: Antena siatkowa
Nadajnik - obiekt nadawczy: Wichów/Jemiołów

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: alabama1 »

Gościu, czy 26 lutego to koniec lutego? Może Pan wprowadził zmianę w obecnym kalendarzu, o której nie wiem? Może i nie będą uruchomione, a może i będą.

Tango Down

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: Tango Down »

Tydzień temu krzyczałeś, że będą od 20 lutego. Ignore.

alabama1
Posty: 987
Rejestracja: 2 stycznia 2012, o 16:38
Odbiornik: Philips 32PFL3606H/12,
Manta DVBT010
Instalacja antenowa: Antena siatkowa
Nadajnik - obiekt nadawczy: Wichów/Jemiołów

Re: ATM ROZRYWKA w MUX1

Post autor: alabama1 »

Szczerze w to wątpię, możesz to mi przypomnieć, gdzie ja to niby powiedziałem? Szczerze wątpię.

Zablokowany