Odbiór w Toruniu z Rachocina

mzamysle

Re: Odbiór w Toruniu z Rachocina

Post autor: mzamysle »

Stentor pisze:edit/ Cytowanie posta pod postem. Czytaj Regulamin forum
Kmicica to bardzo blisko mnie...więc bardzo mnie to zastanawia.Masz symetryzator czy wzmacniacz w antenie?

Stentor

Re: Odbiór w Toruniu z Rachocina

Post autor: Stentor »

NA Kmicica to u siostry. Ale wracając do tematu . Instalacja bez wzmacniacza. Tuner to LV6TMPVR4 a antena OPTICUM AX 1000 więc zysk zapewne podobny. Widok na Rachocin niczym nie przesłonięty.
Obrazek

mzamysle pisze:
Stentor pisze:edit/ Cytowanie posta pod postem. Czytaj Regulamin forum
Kmicica to bardzo blisko mnie...więc bardzo mnie to zastanawia.Masz symetryzator czy wzmacniacz w antenie?

Stentor

Re: Odbiór w Toruniu z Rachocina

Post autor: Stentor »

U mnie z Rachocina nic dzisiaj nie widać, jak tam u Was? Czyżby znowu jakaś modernizacja?

Johnny Tsunami

Re: Odbiór w Toruniu z Rachocina

Post autor: Johnny Tsunami »

Prawdopodobnie coś majstruja przy antenie skoro u mnie wszystkie MUX -y mają 0 %

kiełebasa

Re: Odbiór w Toruniu z Rachocina

Post autor: kiełebasa »

Będzie ktoś tak miły z Emitelu i napisze co się dzieje z nadajnikiem w Rachocinie? Nie dość, że remont trwał 3 miechy to po jego zakończeniu po tygodniu znowu sygnał jest marny! Popisaliście sie na Euro! Na meczu otwarcia ciągle artefaktowało a czasami czarny ekran. Juz myślałem, że na analog będę musiał przełączyć. Licze na odpowiedź.

mzamysle

Re: Odbiór w Toruniu z Rachocina

Post autor: mzamysle »

Ja na Stawkach jestem w zasięgu dwóch nadajników: Żółwieniec i Rachocin z tym, że w stronę tego pierwszego nie mam żadnych przeszkód terenowych, a w stronę drugiego dość wysokie drzewa w odległości 400-500m. Generalnie zawsze stabilniejszy był sygnał z Żółwieńca i choć już po remoncie przestawiałem antenę na Rachocin aby złapać MUX-3 odbiór nie był stabilny.
Od kilku dni jednak sygnał z Żółwieńca był zaskakująco słaby...na próbę przekręciłem wczoraj antenę na Rachocin i tu zaskoczenie...wszystkie MUX-y na 100%. Nie wiem czy to kwestia korzystnej propagacji fal czy nastąpiła jakaś zmiana w tych ośrodkach nadawczych... Zobaczymy jak długo taka sytuacja potrwa, oby już na stałe :).

Zablokowany