Powazne problemy z odbiorem DVB-T w Warszawie

Różne zagadnienia techniczne: EPG, telegazeta, dźwięk, SSU, dane, i inne
sq5lnk

Powazne problemy z odbiorem DVB-T w Warszawie

Post autor: sq5lnk »

Witam serdecznie profesjonalistów a szczególnie super specjalistów od prowizorek zestaw antenowy wewnątrz masztu stalowego o konstrukcji trójkąta !!!! Mam pytanie czy tak sporą zawartość produktów niepożądanych firma znana nam wszystkim musi wypromieniowywać z prowizorycznych systemów antenowych wokół masztu biorąc kierunek na zachód od masztu, tj. ok. 90 % w prawo i lewo biorąc kierunek na al. Krakowską .Nie ma możliwości poprawy istniejących na antenach Fesa UN817n 69 i przedwzmacniaczach fuba odbioru DVB-T z pałacu rozumiem, że są to testy, ale do momentu włączenia nadajników w Łazach odbior był bardzo dobry ,nie mazakłóceń  w kierunku przeciwnym tj. Np. Piaseczno i okolice nic się nie dzieje sam osobiście się pofatygowałem, aby sprawdzić u paru moich klientów.Żeby tak zaśmiecić kanały sąsiednie to już widać profesjonalizm po konstrukcji antenowej a nie mówiąc o ustawieniu nawet poziomów modulacji fonii wystarczy porównać TVN Łazy i TVN PKIN. Czy płace tak są niewystarczające w/w i znanej nam firmie ze już nic się nie robi względem pomiarów excitera? A z na paśmie amatorskim w zakresie tzw.70 czyli 430-440MHz w odległości 5,4 km jest tak spore tło szumowe na analizatorze tetronix RSA6100, że szok, aby po włączeniu urosło w zakresie sporo aż o 16dbm!!! nie mówiac o ciagłych pływających nosnych obarczonych ramka tv .W stosunku tego, co było przed włączeniem?Ja osobiście odbieram, 48ch i 55ch będąc w lokalizacji Złotokłos z anteny TELEVES DAT 75 z masztu kratowego 21m od podstawy ziemi,zwrotnice, Polytron inny sprzęt antenowy nie nadawał się do niczego zresztą jak jest 800KW i 20 KW to nie jest to łatwo pogodzić za pomocą popularnego sprzętu dostępnego na rynku,pozostaje tylko współczuć tym, co na popularnym sprzęcie ćwiczą. Jeszce jedno pytanie do w/w firmy czy ten efekt mory widoczny  w Tarczynie w Piasecznie i w Legionowie!!zniknie z CH 35 tzn. TVN z RON Łazy czy taki s

Zablokowany