Problem z odbiorem TV cyfrowej

Różne zagadnienia techniczne: EPG, telegazeta, dźwięk, SSU, dane, i inne
maxpaynemm

Problem z odbiorem TV cyfrowej

Post autor: maxpaynemm »

Witam.Mam zainstalowany tuner Winfast DTV2000H przystosowany ponoć do odbioru TV w systemie MPEG4. Niestety nie mam wogole obrazu natomist dźwięk jest. Próbowałem wiele konfiguracji. Zainstalowałem najnowsze oprogramowanie ze strony producenta. najnowsze kodeki CoreAVC FFDSHOW oraz PowerDVD7 Ultra z którym ponoć ta karta wspólpracuje i nadal nic... obrazu brak a dźwiek jest.Czy ktos z Was może mi pomóc rozwiązać ten problem??Ps. w załaczeniu daje link do specyfikacji mojej karty. dodam też że do momenty nadawania w formacie MPEG2 wszystko smigało OK a teraz lipa. POMOCY!Dziekuję i pozdrawiam GrzegorzLink do karty: http://www.leadtek.com.tw/eng/tv_tuner/ ... amerel=252

KrzysztofD
Posty: 278
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Odbiornik: Sony W4000, Leadtek USB, Pi7010ix, Leadtek DTV1000T
Instalacja antenowa: HB9CV 3 metry nad ziemią
Nadajnik - obiekt nadawczy: PKiN Warszawa

Problem z odbiorem TV cyfrowej

Post autor: KrzysztofD »

Soft Winfast jest przystosowany do KODOWANIA w MPEG4 odbioru ANALOGOWEGO, załączony link tylko to potwierdza, rzecz w sprytnym operowaniu słowami."Support friendly setting
for MPEG-1/2/4*3, WMV/VCD/DVD video and MP3/WMA audio encoding format from
analog capturing"Skoro już jest kodek CoreAVC karta bez zastrzeżeń zadziała z innym softem, np. DVBViewer czy też DVBDream.Istnieje (podobno) możliwość włączenia odbioru AVC w sofcie Leadteka ale w Winfast PVR  (aktualnie v 3.1.1.10) (dołaczany do karty jest Winfast PVR 2 - aktualnie v 2.0.2.40)(Winfast PVR i Winfast PVR2 to równolegle unowocześniane dwa różne programy)

Zablokowany